Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

no i git ..... coraz większe pustki na magazynie

ps. M-ki brak ale płacą tylko 23gr no 24 trafi się .....

 

 

niedosc ze masz (słowo zostało usunięte) login obserwator jaj to popatrz na moje jaja w siwych wlosach zarosniete to jeszcze piszesz ze masz pozwolenie na kraje 3 he a wiesz co to kraje 3 .Masz pozwolenie na wywóz towaru do rosji .He

Nie odzywaj sie a patrz i obserwuj moje 2 kule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciulu chętnie ci sprzedam 1A po 0;27 i wystawie Ci dokumenty z mojej pakowni do wysyłki nawet na kraje trzecie. zapraszam na pr bo podanie numeru tel na tym portalu to porazka

 

he ze Ty jestes nierafdzący sobie i sprzedajesz jajka Ia po 23 czy po 26 ze chetnie mi dasz po 27 z plesnią zbierasz na pasze.to jest portal dla Wszystkich nie dla chandlarzy co glupoty piszą ze jajka !a po 23 zeby lepiej kłupic po co masz patrzc na moje jaja cwaniaku z miodem w uszach napisz ze Twoj dostawca daje Ci co miesuiąc auto za free .to lepiej brzmi niz zanizasz cene .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TY się nie śpiesz tak Kolego Bideronka bo w przyszłym tygodniu mogą być zmiany ale w dół. Zresztą po co się umawiać na towar na przyszły tydzień skoro jest go dużo i można przebierać w ofertach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZACZYNA MI SIE PODOBAC TEN PORTAL JAKO NA PRZYSZLY TYDZ CENY STOJA A DRUGI ZE IDZIE NA DÓL.HE PISZECIE TAKIE BZDURY ZEBY WASZ DOSTAWCA DAL DANIEJ LUB PO STAREMU.PO CO TU KLAMAC KAZDY UMIE LICZYC .EXPORT ZAPIEPSZA NIE MA Z KAT BRAC M A DLA WAS CENA NA DÓŁ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ja pisze że cena w dół...... jaja jest jak odbierasz non stop ...trzeba na stałe a nie tylko jak export który niedługo się skończy i co w tedy 0,15 za m bo nie idzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kol.biedronka tak jest. A kol.export gdzie na bulgarie idzie m po 0.33 chyba jak jedziesz polonezem truckiem z 10 skrzynkami sasiad wysyla po 0.25 w kartonie i swoim transpo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładuje 30 palet i jade na bulgarie po 0.30 ich zaleje i w polsce cena podskoczy kazdy bedzie zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny M-ki na dziś 23-24gr nawet firmy zajmujące się spożywką szukają jaja na eksport , a jeżeli ktoś wyrywa palete M-ki z małej fermy którą zbierali cały tydzień za 21gr to o czym rozmawiamy , do poniedziałku dotrze informacja do tej fermy i też podniesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładuje 30 palet i jade na bulgarie po 0.30 ich zaleje i w polsce cena podskoczy kazdy bedzie zadowolony

 

poloney to ja mam na wystwie z 1973 roku warty 30 tys zł

a ze ty masz nadmiar kasy to wyslij do Kanady po 20 gr

co to kogo interesuje ja przynajmniej nie pisze kłamstw.

a kolego po 25 gr M to policz sobie karton grosz wysyłka 12 tys zł przy 302400 jajach za sam transport wyjdzie ci 4 grosze plus karton to masz 5 groszy a cena m jest 0,26 gr to naucz sie liczyc do twoj kolega ma taki sam rozum jak ty .po 25 groszy to ja sprzedaje 2 b na Polskie.cukiernie.odłegłosc 50 km a nie bułgaria 1000 km.POWODZENIA TRZEBA ZROBIC LISTE NAJGŁUBSZYCH LUDZI BO NAJBOGATRZYVCH JUZ JEST .DLA MNIE JESTES NUMER 1 JAK WYSYŁACIE M 1000 KM PO 25 GR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładuje 30 palet i jade na bulgarie po 0.30 ich zaleje i w polsce cena podskoczy kazdy bedzie zadowolony

 

 

bUŁGARIA JEST PODOBNE DO pOLSKI POWIERZNIOWO WIEC JESLI TY WYSLESZ TIRA CO GODZ TO W ZYCIU ICH NIE ZALEJESZ NAJWYZEJ MOCZEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co export na top miejsce zajmujesz ja ci noe ublizam ale jak mam spedycje w swojej firmie i na powrocie laduje inny towar to mi paliwo sie zwraca wiec on tak robi i po 0.25 wozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co export na top miejsce zajmujesz ja ci noe ublizam ale jak mam spedycje w swojej firmie i na powrocie laduje inny towar to mi paliwo sie zwraca wiec on tak robi i po 0.25 wozi

 

a Twoja spedycja co przywiezie z Bulgari tir wina czy tir muzyki bo z tego ten raj tylko słynie.A Bulgaria jest blisko granicy z Azja mysli ci sie Bułgaria z budapesztem

Widac co masz z a Spedycje he .Bułaria nie nalezy do stefy szengen a przejazd przez Bosnie trzeba kupic sp[ecjalne pozwolenie i cło.

Jednak jestes numer jeden.

Lepiej juz nic nie pisz bo Polska sie smieje z Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze na wegry to po 0,23 M idzie i krecili nosem skoda z toba w dyskusje wchodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze na wegry to po 0,23 M idzie i krecili nosem skoda z toba w dyskusje wchodzic

 

powiedz mi jak ktos ma okazje sprzedac chleb po 1zł za granica i ta sama cena moze dostac z miejsca bez transportu to gdzie sprzeda .he

 

w Polsce M kosztuje 0.23 a Ty na wegry wozisz tez po 23 gr .

Mówiłem jestes numer jeden.a Twoja spedycja zarabia cos czy zyjesz z dotacji bo liczyc to za h u j a nie umiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rumuni kosiarki wozi na powrocie i plyty z macedoni. A ogolnie zycze Ci sukcesow w handlu i sprzedawaj nawet po 66 twoja sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NA WSZE KLAMSTWA PRZECHWALANKI

KUPIE m 2 A LUB 1B PO 23 GR GOTÓWKA KONTAKT NA PRIV

 

 

Dwa dni na forum i 13 wpisow , ktos juz kiedys tez nie mogl zyc bez tego forum

a dawno go nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...