Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam jajka klasy ,,0" brązowe lub białe(0,70g. - 0,75g.)

Cena do uzgodnienia na priv

Możliwy transport do klienta od 6 palet....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czachorowski zawsze przeciąga płatności,jak ma taką możliwość. Myślisz że przeciąga bo nie ma kasy? nie bądź śmieszny chłopie. Każdy patrzy żeby mieć jak najmniejsze środki zaangażowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ale jak ktoś ma kasę to mu daje , czasami lepsze pieniądze niż na lokacie więc niech nikt nie mówi o nim żle bo to wasz wybór np. 10palet po 25gr 21600zł oprocentowanie 3 procent na rok daje 648 zł a jak ktoś sprzeda o 2 grosze drożej to ma wiecej o 1728 zł to jest 8 procent ale wiadomo pieniadze dostanie szybciej i jeszcze do tego zawsze moze wziasc paletki Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny od marca fatalne....nic nie wskazuje na to , ze jajo podrożeje (a choćby nawet o 1 lub 2 grosze to i tak lipa) ....co niektórzy POWAŻNE tarapaty finansowe mają,sporo do przepierzenia się szykuje....to powiedzcie ludzie O CO CHODZI ? Mamy pażdziernik i taka padaka... Jakies logiczne wytłumaczenie na tą sutuację posraną ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czachorowski zawsze przeciąga płatności,jak ma taką możliwość. Myślisz że przeciąga bo nie ma kasy? nie bądź śmieszny chłopie. Każdy patrzy żeby mieć jak najmniejsze środki zaangażowane.
]

 

NIE MUSZE BYC SMIESZNY KAZDY CHCE JAK NAJMNIEJ HE KTO UILE MA TYLE INWESTUJE A NIE BAWI SIE W WIRTUALNA KASE KASA NA KONCIE ALE NIE MOJA KOGO TO JARA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny od marca fatalne....nic nie wskazuje na to , ze jajo podrożeje (a choćby nawet o 1 lub 2 grosze to i tak lipa) ....co niektórzy POWAŻNE tarapaty finansowe mają,sporo do przepierzenia się szykuje....to powiedzcie ludzie O CO CHODZI ? Mamy pażdziernik i taka padaka... Jakies logiczne wytłumaczenie na tą sutuację posraną ???

 

JEST WYTŁUMACZENIE JAJKA I KURY BOJLER JEST NAJTANSZYM JEDZENIEM NA RYNKU LECZ SKLEPY NIE SPUSZCZAJA CENY .DO DZIS MOZNA SPOTKAC CENY W SKLEPIE Z STYCZNIA 2012 ROKU GDZIE W HURCIE BYLO 0,5 GR A W SKLEPIE 0,60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L-10 szt. 4.99 plus 10 szt. za 1 gr. czyli w przeliczeniu 0,25 gr. szt. w Carrefour i to jest min. powód tanich jaj........ oczywiście markety i ich polityka cenowa i ekspansyjna..... za miesiąc odwrót cenowy pytanie o ile....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd te jajka w Carrefour ? Kto je tam wstawia ?

Dajcie spokój ,skąd te jaja po prostu miał dostawca tak w umowie promocja potrwa góra 48 godzin i już o niej nie usłyszymy.A przy okazji market sprzeda inne rzeczy bez promocji.A M -ki jest mało i nie siejcie handlarze typu mój ulubiony Biedronka paniki ,skończyło się jajko za darmo i wymyślacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą:

 

Możesz znaleźć tam naprawdę korzystne produkty bankowe dla firm i przedsiębiorstw i nie tylko

 

Wejdź na stronę poniżej

 

http://kliknij.ebrokerpartner.pl/ -> KLIKNIJ !

 

1. Wybierz interesującą Ciebie ofertę

2. KLIKNIJ ZAMÓW

3. Wypełnij formularz

4. Poczekaj na połączenie od konsultanta

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-10 szt. 4.99 plus 10 szt. za 1 gr. czyli w przeliczeniu 0,25 gr. szt. w Carrefour i to jest min. powód tanich jaj........ oczywiście markety i ich polityka cenowa i ekspansyjna..... za miesiąc odwrót cenowy pytanie o ile....

Ta promocja to tylko chwilówka i można kupić tylko jedno opakowanie. Oferta aktualna do wyczerpania zapasów. Promocja , by ściągnąć klientów do Carrefoura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, liczyłem i policzyłem. Jeśli cena nie ruszy do góry, to nie ma szans, żeby uzbierać na kolejny odchów. Ja część produkcji rozprowadzam sam więc średnia cena jajka wychodzi mi trochę wyższa niż tym, co bazują tylko na handlarzach a i tak przewiduję poważne problemy z kolejną obsadą kurnika.

Ciekawe, jak to wychodzi u innych hodowców. Liczy to ktoś jeszcze oprócz mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze licze, ale swoją produkcję w większości rozprowadzam też sam.

Kto nie liczy to już od dawna dokłada i teraz płacze, bo na pasze nie ma.

Jak można produkować i nie liczyć za ile można sprzedać, żeby zarobić !

U mnie (przy moich kredytach) jajko średnio musiałoby kosztować 0,31 gr i starczy na wszystko.

 

Jak wychodzi to u innych którzy jeszcze liczą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...