Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Niech sobie kupi 50 tys kur 18 tygodniowych ferme klatki pasze wytlaczanki roboty nie bede mu zalowal ciekawe ile mu zaplaca za jajo i co bedzie z nim po 80 tygodniach

NIE MUSZE ISC DO LEKARZA w marcu rusza moja ferma 260 tys szt a dla zainteresowanych najwiekszy producent w Polsce zwieksza z 5,5 mln dziennie do 9 mln na dzien do lipca chce byc najwiekszym w europie .Jemu sie opłaca zwiekszanie mi tez a kto płacze niech płacze a ja bede liczył zysk .ale wszytko za gotówke kupuje a nie jak padalce na tym forum kredyty i dofinansowania.to po (słowo zostało usunięte) jezdzicie BMW jak macie non stop straty wytnijcie stada na salmonelle Panstwo wam zwóci szkody i idzcie pracowac do marketu za 1000 zł miesiecznie przeciez lepiej miec 1000 zł niz dokładać do interesu.Co ja wiem to wy dokładacie do jajka od 14 lat bo tyle jestem w brazy.uratował was styczen 2012 to po co wydaliscie kase .

 

CENA JAJ W DÓŁ CENA KURY TAKZE W DÓŁ

Łoł ! Koleś, ale pojechałeś. Takich głupot, to już dawno nigdzie nie czytałem. Czy Ty się oby na pewno dobrze czujesz ?

 

O K....A POMYLIŁEM SIĘ NA LEKARZA JUŻ ZAPÓŹNO A I WETERYNARZ TEŻ NIE DA RADY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny są bez zmian

 

XL - 38gr

L - 26gr

M - 23gr

S - 19 gr

1 kg - 3,6 / 3,8zł

 

Ps.

Pier....y polski kapitalizm

 

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJ cenka JAK SIE PIERWSZY RAZ ZALOGOWAŁEM TO CENA BYŁA 23GR.POTEM MI PODNIÓSŁ DO 26GR.OCO BIJESZ NIE WIEM,CHYBA ŻE PODAJE NORMALNE CENY.MAM PISAĆ JAK TY O G.Ó.W.N.I.E. ALBO UBLIŻANIU INNYM. ZOBACZ JAKI JEST TEMAT NA FORUM JAK JESTEŚ INTELIGENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJ cenka OBSERWUJE CIĘ JAKIŚ CZAS I CAŁY CZAS ZAWYRZASZ CENY.JAK TO BYŁO ......OD PONIEDZIAŁKU W GÓRE I TAK JUŻ PÓL ROKU.TAKŻE NIE BIJ.PO NIE MA PO CO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świeże jaja ,czy to ty pisałeś że L -0,26 gr. przy dwóch paletach na tydzień?.......

bo jeżeli tak jest to ten twój hodowca to skończony głąb i przez takich jak on nigdy cena nie pójdzie w górę a winę za to producenci będą zawsze zrzucać na dużych hurtowników że biorą za grosze gdzie tak naprawdę sami sobie sznur zaciągają sprzedając jaja do detalu za taką cenę- podejrzewam że jeszcze jajo bez znaku.

U mnie przy tej ilości jaja 0,28 netto przy gotówce , przy całym aucie 0,25 gr. netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedronka skończony głąb to jest twój hodowca jeżeli ci sprzedaje po tych cenach co ty piszesz plus twój zysk.troche mi się ruszyło już idą trzy tygodniowo detal p.a.j.a.c.u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
świeże jaja ,czy to ty pisałeś że L -0,26 gr. przy dwóch paletach na tydzień?.......

bo jeżeli tak jest to ten twój hodowca to skończony głąb i przez takich jak on nigdy cena nie pójdzie w górę a winę za to producenci będą zawsze zrzucać na dużych hurtowników że biorą za grosze gdzie tak naprawdę sami sobie sznur zaciągają sprzedając jaja do detalu za taką cenę- podejrzewam że jeszcze jajo bez znaku.

U mnie przy tej ilości jaja 0,28 netto przy gotówce , przy całym aucie 0,25 gr. netto

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ciebie nie obrażałem tylko przedstawiłem fakty ale skoro twój intelekt jest tak płytki jak ilości jaj jakie sprzedajesz to o czym tu pisać .... nie ta liga prostaku

dobranoc

p.s.

tyle jaj to u mnie w godz. schodzi .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój hodowca mówi mi cena 26gr. ok płace,mówi mi 36 gr.ok płace ,ja dolicze swoją marże i jest oki. także oco bijesz koles .tylko duzi hurtownicy zaniżają którzybiorą po 15-20 palet zaniżają.i rzucają ofertą hodowcą którzy nie mają na paszę.znam kilku i biedrona może się z nimi ustawić w szeregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój hodowca mówi mi cena 26gr. ok płace,mówi mi 36 gr.ok płace ,ja dolicze swoją marże i jest oki. także oco bijesz koles .tylko duzi hurtownicy zaniżają którzybiorą po 15-20 palet zaniżają.i rzucają ofertą hodowcą którzy nie mają na paszę.znam kilku i biedrona może się z nimi ustawić w szeregu

No przecież Biedronka napisał, że ten Twój producent to głąb bo przy tej ilości to powinien brać od Ciebie 0.28/0.29 gr. a bierze 0.26. Nie rozumiem, dlaczego wdałeś się z Biedronką w dyskusję, skoro on napisał tylko tyle, że cena 0.26 na innych fermach obowiązuje przy większych ilościach. Albo nie umiesz czytać, albo masz poważny problem ze zrozumieniem czytanego tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YOYO PO SWIETACH TAKICH JAK BIEDRON BEDZIE STAŁO POD BRAMĄ U CIEBIE I ZOBACZYSZ ILE CI ZAPROPONUJĄ BEDZIESZ CHCIAŁ MIEĆ TE 26GR.DOBRANOC I NIE GRYŻMY SIĘ BO NIE MA PO CO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...