P.leszkiewicz 10 Napisano 12 Września 2014 Panowie wystarczy podzwonić po fermach , brak jaja a tam gdzie coś mają to L-ka 0,32 gr Wczoraj dzwoniliśmy po fermach, i nigdzie nie dostaliśmy jaja Ceny na dziś: S - 35gr. I w gore1a- 30gr. I w gore Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 12 Września 2014 Mój DUBEL to Jajczarek potwierdzone info przez informatyka ! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenanimaceny 0 Napisano 12 Września 2014 Mój DUBEL to Jajczarek potwierdzone info przez informatyka ! ale który dubel zmień informatyka lekarza zresztą też Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 12 Września 2014 Daj mi jeszcze trochę czasu i zmienię CO DO CEN TO CZAS NA ZMIANY PO ZASIĘGNIĘTYCH INFORMACJACH .XL-0.36L- 0,32M-0,26-27Pozdrawiam czas się zbierać na wypoczynek Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ffermiarz 0 Napisano 12 Września 2014 Wszędzie podwyżki.http://www.minrol.gov.pl/pol/Rynki-rolne/Zintegrowany-System-Rolniczej-Informacji-Rynkowej/Biuletyny-Informacyjne/Rynek-jaj-spozywczych/RYNEK-JAJ-SPOZYWCZYCH-notowania-za-okres-01.09.2014-07.09.2014-rPanowie i Panie nie szaleć, nie szaleć.pzdr Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenanimaceny 0 Napisano 12 Września 2014 nie podniecajcie się tak bo wam żyłki od pierdzenia popękają Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ffermiarz 0 Napisano 12 Września 2014 nie podniecajcie się tak bo wam żyłki od pierdzenia popękają Ty jak się podniecasz to Ci żyłka pęka ?!HiHiHi To Ci gratuluje Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
biedronka 0 Napisano 13 Września 2014 ale cisza chyba każdy dzwoni na Bieżuń czy L-0,34 czy tylko 0,31.... a w sprzedaży 0,29 .... .podnosić ceny na ,50 gr. będzie git.... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
leonis 0 Napisano 13 Września 2014 OOOOOOOOOOOOOOOOoo znowu biedronce ściska.....o ile dobrze pamiętam to chyba pan jajczarek prezentował tu taką super maść....dla tych którym ściska....zadzwoń do niego to Cię poratuje.... a tak przy okazji to jak nie chcesz płacić 30 groszy za jajo to postaw sobie kurnik wtedy będziesz miał za darmo!!!!!dobra rada dla tych którym 30 groszy wydaje się za drogo, stawiajcie nowe obiekty i produkujcie,nikt przecież wam nie broni, a jaja wtedy macie za darmoche.... MIŁEGO I SŁONECZNEGO WEEKENDU Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
biedronka 0 Napisano 13 Września 2014 rynek tej ceny nie łyknie na razie biorą na magazyny ale niedługo trzeba to sprzedać...... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
P.leszkiewicz 10 Napisano 14 Września 2014 rynek tej ceny nie łyknie na razie biorą na magazyny ale niedługo trzeba to sprzedać...... Przepraszam za to określenie, ale ty jesteś po prostu GLUP.I !!! Po ch... piszesz takie bzdury??? Żal dup.e ściska, ze nie dokładamy (fermiarze) do produkcji??? Przestań sie w końcu udzielać na tym forum, bo nic mądrego nie wnosisz!!! Ceny stabilne, jaj 0. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
biedronka 0 Napisano 14 Września 2014 masz racje ceny stabilne a nie z kosmosu.... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
FERMA2012 0 Napisano 14 Września 2014 Witam! Przetworstwo od poniedziałku płaci 4,20/kg. U nas ceny bez problemu: XL - 0,36, L- 0,30; M- 0,25Export tez rusza lepiej, wszyscy handlarze maja towar na 0. pozdrawiam! Miłego tygodnia Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Yoyo 0 Napisano 14 Września 2014 masz racje ceny stabilne a nie z kosmosu.... Cena z kosmosu to jest 22 gr. za 1A. Nikt nie jest wstanie za tyle wyprodukować jajko i jeszcze jeszcze na tym zarobić (nawet Jajczarek- brew temu co mówi). Dla mnie cena stabilna to jest ok. 0.32 zł za 1A. Przy tych cenach zacznę zarabiać za ok. rok bo póki co trzeba odrobić straty. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 14 Września 2014 masz racje ceny stabilne a nie z kosmosu.... Cena z kosmosu to jest 22 gr. za 1A. Nikt nie jest wstanie za tyle wyprodukować jajko i jeszcze jeszcze na tym zarobić (nawet Jajczarek- brew temu co mówi). Dla mnie cena stabilna to jest ok. 0.32 zł za 1A. Przy tych cenach zacznę zarabiać za ok. rok bo póki co trzeba odrobić straty. Jakie straty, nie miałem żadnych strat, gdyby L kosztowała 15gr to bym powiedział że strata, ale przy 22gr Dla mnie 32gr to podwójna Chameryka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Yoyo 0 Napisano 14 Września 2014 masz racje ceny stabilne a nie z kosmosu.... Cena z kosmosu to jest 22 gr. za 1A. Nikt nie jest wstanie za tyle wyprodukować jajko i jeszcze jeszcze na tym zarobić (nawet Jajczarek- brew temu co mówi). Dla mnie cena stabilna to jest ok. 0.32 zł za 1A. Przy tych cenach zacznę zarabiać za ok. rok bo póki co trzeba odrobić straty. Jakie straty, nie miałem żadnych strat, gdyby L kosztowała 15gr to bym powiedział że strata, ale przy 22gr Hahaha... a świstak siedzi i zawija w sreberka.Tak, tak. Z całą pewnością przy cenie jajka 1a po 22 gr. jesteś w stanie nakarmić kury, kupić pisklaki, odłożyć na odchów, opłacić wszystkie rachunki związane z fermą, zamortyzować nowe klatki, których tyyyyle ostatnio założyłeś i jeszcze na tym zarobić Zaczynam podejrzewać, że "jest cenaniemaceny" ma rację- pod Twoim pseudonimem może kryć się handlarz, który nie ma zielonego pojęcia o kosztach produkcji. Z jednej strony namawia do rozbudowy ferm wmawiając wszystkim, że "kto nie zwiększa produkcji, ten się cofa", a z drugiej przekonuje, że cena 30 gr. po półtora roku dokładki, to dla hodowców istne eldorado. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ferma07 0 Napisano 14 Września 2014 NIe podniecajcie sie koledzy Jajczarek może i jest producentem, ale z tych co to kromka chleba ,walonki i 20 letnia fura + Egipt raz na 2 lata I wszystko w temacie !!! Po prostu ma chłopina minimalne potrzeby Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 14 Września 2014 Ceny na poniedziałek XL-0,36L -0,33M-0,27NETTO. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
hurtjajLMS 0 Napisano 14 Września 2014 POTWIERDZAM Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenanienaceny 0 Napisano 14 Września 2014 Ceny na poniedziałek XL-0,38L -0,36M-0,33NETTO. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
biedronka 0 Napisano 14 Września 2014 nie już jest L-0,37m-0,31i ni ma.... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 14 Września 2014 NIe podniecajcie sie koledzy Jajczarek może i jest producentem, ale z tych co to kromka chleba ,walonki i 20 letnia fura + Egipt raz na 2 lata I wszystko w temacie !!! Po prostu ma chłopina minimalne potrzeby Daj Ci Boże żebyś tyle świata zwiedził co ja, i mieć tyle fur co ja i kładł na kromkie chleba takie cacka co ja. ps.Jak się ma 20 - 50 tys kurek to na wszystko brakuje Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 14 Września 2014 Ceny na poniedziałek XL-0,36 L -0,33 M-0,27 BRUTTO. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 15 Września 2014 Jajczarek handlarzu przestań zanizać ceny ! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 15 Września 2014 Żeby wszyscy mogli sprzedać po twoich cenach było by super podejrzewam że większość hodowców już by się cieszyła jakby moją cenę uzyskała. ps.jesteś nr.1 w handlu kto ci dorówna?- nie wszystkich stać na taką ilość busów Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach