Jajczarek 0 Napisano 30 Września 2014 Odpowiedzi: 21800 Wyświetleń: 2656592 PostForum: Drobiarstwo Wysłany: 16:47 Nie 6 Lis 2011 Temat: Ceny jaj spożywczych przestańcie reagować na mnie bo mam prostackie wpisy Ps.Ręka na pulsie . Potwierdzam Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenanimaceny 0 Napisano 30 Września 2014 ręka na pulsie , 2 grosze do góry busy pojechały z impetem aż się rdza za nimi sypie ps.sam produkuje, sam zjadam jestem samowystarczalny Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 30 Września 2014 Jajczarek Odpowiedzi: 21802Wyświetleń: 2656879 Forum: Drobiarstwo Wysłany: 12:58 Sro 31 Paź 2012 Temat: Re: prop. Panowie i Panie chodowcy A może zaczniemy się wymieniać kodami do głównych atramentów do drukarek DOMINO... Można przy tym sporo zaoszczędzić a w dzisiejszych czasach jest to bardzo istotne. DO TEGO MĄCZKĘ SYPIE , WYTŁACZANKA UŻYWANA , POMIOT SAM ,JAJA ZBIERAM Z RAMPY SAM SPRZEDAJE I NIE DOKŁADAM I NA NOWY KURNIK JESZCZE JEST .Jajczarek Hodowcy tak się pisze ! Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Fedora 0 Napisano 30 Września 2014 http://www.promoceny.pl/gazetka/-14564/p/1/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
fermy 0 Napisano 30 Września 2014 Sprzedam M mieszaną z L cena 24 gr ilości paletowetel. 790203676 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kurczak21 0 Napisano 30 Września 2014 CENY NA MARKETY HURT M10szt2.75-2,85 L10SZT.-3,10-3,30 dystrybucja bezpośrednia ma wyższe ceny sprzedaży jaj pakowanych , duże kurniki handlujące z marketami ceny nie wiele podniosły, kurniki które handlują z zakładami pakowania jaj znacząco podniosły ceny M-0,25gr. L-0,28gr są drożsi, narazie te ceny nie chcą przejść, należy spodziewać się obniżki cen jajko na kurnikach odkłada się,ruch zmalał , a przemysł płaci za kilogram 3,50gr-3,75gr za kilogram. Eksport jaj na stałym poziomie,dużo wejdzie młodej kury październik ,listopad na dzień dzisiejszy produkcja polski to 16 500 000 ml szt jaj dziennie idzie na 21 000 000 ml.szt.jaj dziennie 2014/2015 r. produkcja jaj będzie większa i tańsza pasza powinna kosztować 780 ZL. za tonę przy cenie pszenicy 450-580zl za tonę soja za tonę 1000 zł i w dól (5%) ,paliwo ON- PONIŻEJ 5zl. netto,olej opalowy3.20 gr. brutto,takie są prognozy ,na tych stronach ludzie piszą dziwne rzeczy,są zakłamani i nie rzeczywiści,podobnie jak na ukr. jest deflacja 0,25% GUS W POLSCE JEST UŁOMNA INSTYTUCJA GRAJĄCA NA OPINIE PUBLICZNA ABY NIE WYWOŁYWAĆ PANIKI NA RYNKACH nie dajcie się zwodzić ,polskie drobiarstwo nie jest dotowane tylko duże firmy i producenci MAJA DOTACJE, KURNIKI DO 300TYS NIE SA DOTOWANE ,znam kilka zakładów pakowania które dostały dotacje na reszta musi radzić sobie sama,nie macie znaczącego lobby,jesteście skazani sami sobie.cdn. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kurka1 0 Napisano 30 Września 2014 Nawiążę współpracę z producentem 3-pl. Ilości od kilku do 28 pal/tydz.Na teraz zależy mi na sortach 2A, 1B , oraz pakowanych dziesiątkach M , L . Rozliczanie - gotówką - towar tylko najwyższej jakości. Kontakt proszę na maila: mysleniewcenie@gmail.com P.s. Jeśli jesteś producentem zielononóżki - proszę wyślij mi też kontakt do Siebie. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MAGICZNAKURA 0 Napisano 30 Września 2014 o Pan Adam szuka towaru zmienil nick ale widze ze nikt nie jest w stanie sprostac jego wymaganiom Koledzy sortownie na najwyzszy polysk i jaja po 0,20 za L gonic moze dacie rade Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ferma07 0 Napisano 30 Września 2014 MAGICZNAKURA wszystko ok z Tobą ? A moze zmien nick na magicznyhandel ? Ps. Jestcenanimaceny = jajcarek tyle w temacie !! Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 30 Września 2014 Kol. Magik p Adama pół Polski zna wymogi z kosmosu . Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MAGICZNAKURA 0 Napisano 30 Września 2014 juz zmieniam na ... nie wiem jaki bo tyle ich mam na koncie i wieczorami nie wiem co robic smiech na sali ferma idz spac i zadowolic meza wkoncu dzis dzien chopaka czy tam mężczyzny sory ale czasem jak czytam twoje wypowiedzi to ..... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MAGICZNAKURA 0 Napisano 30 Września 2014 Kol. Magik p Adama pół Polski zna wymogi z kosmosu .ale pozostali nie znaja on tylko potrafi ladnie gadac na poczatku hahaha Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MAGICZNAKURA 0 Napisano 30 Września 2014 MAGICZNAKURA wszystko ok z Tobą ? A moze zmien nick na magicznyhandel ? Ps. Jestcenanimaceny = jajcarek tyle w temacie !! dla ciebie kolezanko z okazji dnia chlopaka Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenanimaceny 0 Napisano 30 Września 2014 MAGICZNAKURA wszystko ok z Tobą ? A moze zmien nick na magicznyhandel ? Ps. Jestcenanimaceny = jajcarek tyle w temacie !! pudło id.iotko ha ha Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MAGICZNAKURA 0 Napisano 30 Września 2014 o nawet pasozyt sie odezwal Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MAGICZNAKURA 0 Napisano 30 Września 2014 MAGICZNAKURA wszystko ok z Tobą ? A moze zmien nick na magicznyhandel ? Ps. Jestcenanimaceny = jajcarek tyle w temacie !! pudło id.iotko ha ha a tu sa twoje bajki pasozycie Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 30 Września 2014 ceny bez zmian XXL - 0,39 / 0,40 XL - 0,32 / 0,33 L - 0,28 / 0,30 M - 0,24 / 0,25 S - 0.20 / 0,21 przetwórstwo 3,7 / 3,9 zł 1kg NETTO. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 1 Października 2014 Ceny stabilne .XXL - 0,35 / 0,38 XL - 0,32 / 0,33 L - 0,30 / 0,32 M - 0,25 / 0,26 S - 0.19 / 0,21 przetwórstwo 3,8 / 3,9 zł 1kg NETTO Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenanimaceny 0 Napisano 1 Października 2014 Ceny stabilne .XXL - 0,35 / 0,38 XL - 0,32 / 0,33 L - 0,30 / 0,32 M - 0,25 / 0,26 S - 0.19 / 0,21 przetwórstwo 3,8 / 3,9 zł 1kg NETTO w takich cenach to ja na sklepy sprzedaję Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Fedora 0 Napisano 1 Października 2014 Na Obrokach kosmetyczna zmiana: http://www.obroki.pl/idm,28,Notowania_cen.html Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
biedronka 0 Napisano 1 Października 2014 TANIEJE..... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 1 Października 2014 TANIEJE..... ZBOŻE Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
P.leszkiewicz 14 Napisano 1 Października 2014 TANIEJE..... Stara śpiewka handlarzy.... Ceny bez zmian 1a - 31gr1b - 29gr Nic nie tanieje, magazyn 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 1 Października 2014 No trochę tanieje bo za L-ke brałem 0,33gr . L - 0,30 / 0,32 M - 0,25 / 0,26 Netto . Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
biedronka 0 Napisano 1 Października 2014 tanieje...... za m wołali nawet 0,28 a dziś bez problemu 0,24 a L-0,28 chcą i drożej ale tam nie kupuje.... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach