Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

wróżbita czasem trafia czasem jest tuż obok a zazwyczaj chybi .....

u mnie w zakupie 2 oczka niżej.....

.... no ale zawsze można próbować wyciągać wnioski po aktualnej sytuacji na rynku. A sytuacja jest taka, że aktualnie mam na magazynie ZERO

I widzę, że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji. A to trochę dziwne, jak na okres zaraz poświąteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ cisza na forum .....

Hodowcy jaja po punktach rozwożą (a zapotrzebowanie jest naprawdę duże) i tiry ładują, a handlarze tanich jaj szukają …..

Nikt nie ma czasu na forum siedzieć .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widać że przychodnie zamknięte bo yojo pier.doli jak nigdy dotąd

mój trzy letni syn ma więcej rozumu od tępaka

Cześć Baranie. Czy twój wpis wniósł coś do dyskusji o cenie jaj i dostępności towaru na rynku ?

Jesteś cham.em i bu.cem, który nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia. Krytykować umiesz pięknie, szkoda, że nie merytorycznie (o ile jest Ci znane to słowo). Zapisałeś się na to forum w ramach jakieś terapii niedowartościowanego ego ? Na temat drobiarstwa i cen jaj nie powiedziałeś nigdy jeszcze nic mądrego, więc zagaduję, że tak. Jeśli uważasz się za człowieka inteligentnego, to udowodnij, że tak jest. Póki co, jesteś dla mnie zerem, które nie potrafi uzasadnić swojej wypowiedzi. Obrażać innych każdy bałwan potrafi. Prowadzić z innymi dyskusję już nie. A widać z Twoich postów, że normalna, rzeczowa dyskusja jest daleko poza Twoim zasięgiem intelektualnym. Skąd to wiem ? Ano stąd, że obrażając mnie w swoim poście, nie podałeś żadnych argumentów na to, że się mylę. I wcale nie jest powiedziane, że tak nie jest, ale akurat Ty nie jesteś w stanie wyprowadzić mnie z błędu. Widać, jesteś na to zbyt głupi.

Forum jest po to, żeby wymieniać poglądy, dyskutować i oceniać sytuację. Myślę, że dobrze prowadzone, byłoby jednym z wielu przydatnych narzędzi do oceny rynku jaj konsumpcyjnych, z którego mogliby korzystać zarówno producenci, jak i handlujący. Niestety, takie g.ni.dy jak zacytowany osobnik, skutecznie to uniemożliwiają.

"jest cenanimaceny" - jesteś de.bi.lem. Współczuję z tego powodu Twojemu trzy letniemu synowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widać że przychodnie zamknięte bo yojo pier.doli jak nigdy dotąd

mój trzy letni syn ma więcej rozumu od tępaka

Cześć Baranie. Czy twój wpis wniósł coś do dyskusji o cenie jaj i dostępności towaru na rynku ?

Jesteś cham.em i bu.cem, który nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia. Krytykować umiesz pięknie, szkoda, że nie merytorycznie (o ile jest Ci znane to słowo). Zapisałeś się na to forum w ramach jakieś terapii niedowartościowanego ego ? Na temat drobiarstwa i cen jaj nie powiedziałeś nigdy jeszcze nic mądrego, więc zagaduję, że tak. Jeśli uważasz się za człowieka inteligentnego, to udowodnij, że tak jest. Póki co, jesteś dla mnie zerem, które nie potrafi uzasadnić swojej wypowiedzi. Obrażać innych każdy bałwan potrafi. Prowadzić z innymi dyskusję już nie. A widać z Twoich postów, że normalna, rzeczowa dyskusja jest daleko poza Twoim zasięgiem intelektualnym. Skąd to wiem ? Ano stąd, że obrażając mnie w swoim poście, nie podałeś żadnych argumentów na to, że się mylę. I wcale nie jest powiedziane, że tak nie jest, ale akurat Ty nie jesteś w stanie wyprowadzić mnie z błędu. Widać, jesteś na to zbyt głupi.

Forum jest po to, żeby wymieniać poglądy, dyskutować i oceniać sytuację. Myślę, że dobrze prowadzone, byłoby jednym z wielu przydatnych narzędzi do oceny rynku jaj konsumpcyjnych, z którego mogliby korzystać zarówno producenci, jak i handlujący. Niestety, takie g.ni.dy jak zacytowany osobnik, skutecznie to uniemożliwiają.

"jest cenanimaceny" - jesteś de.bi.lem. Współczuję z tego powodu Twojemu trzy letniemu synowi.

 

 

Hehe BRAWO !!!!! Tylko po co tyle pisania, przecież każdy wie, ze ten typek potrafi tylko obrażać, za to nie potrafi nic sensownego napisać.

 

Zejście super, ceny jak przed świetami. Oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol Yoyo nie ma się co denerwować takie prawa forum... co do cen to jest tradycyjne tąpnięcie ale wszystkie znaki na niebie pokazują że cena świąteczna powinna się trzymać także produkować, handlować, sprzedawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🎄 Ceny po jakich u nas się sprzedaje.

- samochody wyjechały stan magazynowy prawie zero;

 

XXl - 0,45/46

XL - 0,34/35

L - 0,31/32

M - 0,26/27

S - 0,22/23

Przemysł 4,4/4,5

Ceny brutto.🎅

 

Pozdrowienia 😎😎😎👻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakup na dziś

bolek-0,33

L-0,275

M-0,26

M-0,25

ceny brutto z dowozem cały skład...

przyszły tydzień przeceny.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jaja chowu klatkowego z dostawą. Ceny na dzień dzisiejszy:

1B - 0,25

1A - 0,26

2A - 0,23

2B - 0,20

 

Ceny netto

Ilości to ok. 18 do 28 palet tygodniowo. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv.

Dziękuję

 

Dzisiejszy zakup:

1B - 0,26

1A - 0,27

2A - 0,24

 

I szukam taniej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zejście jest dobre a cena praktycznie taka sama jak przed świętami.

L -0.31

M-0.28

s-0.23

Jeśli ktoś kupuje L po 0.26 to albo wali w ...uja albo znalazł frajera

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zejście jest dobre a cena praktycznie taka sama jak przed świętami.

L -0.31

M-0.28

s-0.23

Jeśli ktoś kupuje L po 0.26 to albo wali w ...uja albo znalazł frajera

Pozdrawiam

 

Albo można zinterpretować inaczej:

 

Jeśli ktoś sprzedaje L po 0,31 to albo wali w ...uja albo znalazł frajera.

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... A warto znaleźć kompromis i się nie wyrażać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy są normalni tylko ty nawiedzony ceny spadają i tego nie zatrzymasz ... może za trzy tygodnie bedzie odwrót a może nie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolego Biedronka a jak tam cena u potentata jak bierzesz to podaj cenę brutto dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jakie miał ceny przed świętami ... 2 oczka zszedł ale więcej nie chce i nie ładowałem ... myślę że jak dojrzeje koło piątku to skład wezmę...na razie jest taniej u innych i towaru do wyboru

dobranoc muszę wyjechać i do środy nie piszę...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoyo tępa gnido już nikt nie czyta raczej twoich refaratów

fakt faktem że tanieje bo wcześniej sprzedawaliście z ceną po 0,33 , a teraz po 0,31 kosmonauci je.bani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yoyo tępa gnido już nikt nie czyta raczej twoich refaratów

fakt faktem że tanieje bo wcześniej sprzedawaliście z ceną po 0,33 , a teraz po 0,31 kosmonauci je.bani

Cóż za elokwentna wypowiedź.... Pozazdrościć inteligencji.

 

P.S.

Yoyo ma rację. Jakiś moderator powinien eliminować takich osobników z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yoyo tępa gnido już nikt nie czyta raczej twoich refaratów

fakt faktem że tanieje bo wcześniej sprzedawaliście z ceną po 0,33 , a teraz po 0,31 kosmonauci je.bani

Cześć z.łamasi.e. Nie każdy ma taki problem z czytaniem jak Ty. W przeciwieństwie do Ciebie, większość skończyła więcej, niż tylko 6 klas szkoły podstawowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...