Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

czyli mozna juz kontenerami jaja wysylac do usa ( statek plynie 1miesiac do 1.5 miesiaca)
ak długo płynie kontener z USA do Polski – lub z Polski do USA , w tym artykule trochę wyjaśniliśmy ( w skrócie 14-18 dni np. Gdynia- New York ) a szczegółową ofertę poznacie jak się z nami skontaktujecie , do czego gorąco zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli mozna juz kontenerami jaja wysylac do usa ( statek plynie 1miesiac do 1.5 miesiaca)
ak długo płynie kontener z USA do Polski – lub z Polski do USA , w tym artykule trochę wyjaśniliśmy ( w skrócie 14-18 dni np. Gdynia- New York ) a szczegółową ofertę poznacie jak się z nami skontaktujecie , do czego gorąco zapraszamy.

2 tyg dobre bez zadnych przystnkow podaj namiary na przewoznika to pomyslese zeby tam szukac jakiegos odbiorcy

przy okazji prosze o cene kontenera z chodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy z tą ceną... dużo telefonów...rozeznanie robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ręka na pulsie

Oj, żebyś wiedział..... Coś się zaczyna dziać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie widac jak cos sie dzieje

ogloszenie dzis znalezione

WITAM MAM DO SPRZEDANIA JAJA KLATKA BRĄZ M 0,17gr L 0,20gr ILOŚCI SAMOCHODOWE,JEST RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU JAJ BEZ ... pokaż więcej

ogłoszeniodawca: MARKO

adres: 09-300 ŻUROMIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
własnie widac jak cos sie dzieje

ogloszenie dzis znalezione

WITAM MAM DO SPRZEDANIA JAJA KLATKA BRĄZ M 0,17gr L 0,20gr ILOŚCI SAMOCHODOWE,JEST RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU JAJ BEZ ... pokaż więcej

ogłoszeniodawca: MARKO

adres: 09-300 ŻUROMIN

Czyli widać, że nie przycisnęło go zbyt bardzo, skoro sprzedaje drożej niż Jajczarek

 

moja sprzedaż na ten tydzień

cena netto zaklepana, ładunki tirowe.

L 17 / 18

M 15/ 16

S < 12

Przemysł 1 kg 2,6 / 2,7zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no patrz a ja dziś za l 18

Płaciłeś, czy tyle dostałeś ? Wyrażasz się dość niejasno ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magazyny w okolicy puste. Sąsiad dzisiaj sprzedał 18 palet w cenie 17 M i 19 L. netto.

Podobno niektórym brakuje jaj na eksport. Sam nie wiem co sądzić o całej sytuacji. Z jednej strony u nas pustki na magazynach, z drugiej dochodzą słuchy, że np. Żuromin zapchany jajem. Ogólnie dziwna sytuacja się zrobiła. ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny

PostWysłany: Sro Maj 13 18:30 GMT 2015 Temat postu:

Pan W. obsadza wszystkie fermy pana B. Ale będzie jazda Rolling Eyes

 

 

jesteś pewien ?

bo ja słyszałem że prędko to ich raczej nie obsadzi..... długa droga do tego

 

brakuje małej S-ki - dużo tel za nią jest poza tym każdy coś tam szuka ale są też tacy co jeszcze próbują wyrwać np M-kę po 14 gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pan W. obsadza wszystkie fermy pana B. Ale będzie jazda
a podobno się nie opłaca produkować. to ja już nie wiem co jest grane.l-19gr m-17gr dzisiejsza dostawa.coś się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie az obsadzi . teraz wyrzyna mniejszych a potem cena bedzie dobra . zwracac uwage jak cena leci w dol kto dostawia i dobudowuje

on tak robi juz od kilku lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poczekajcie az obsadzi . teraz wyrzyna mniejszych a potem cena bedzie dobra . zwracac uwage jak cena leci w dol kto dostawia i dobudowuje

on tak robi juz od kilku lat

 

Bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poczekajcie az obsadzi . teraz wyrzyna mniejszych a potem cena bedzie dobra . zwracac uwage jak cena leci w dol kto dostawia i dobudowuje

on tak robi juz od kilku lat

Człowieku, co Ty bredzisz ? Co to znaczy "wyrzyna mniejszych" ? Czym wyrzyna ? Ceną ? Taka cena jak dzisiaj to równia pochyła w dół przede wszystkim dla dużych ferm.

Poza tym produkcji Pana W. jakoś nie boję się zbyt bardzo. Ma plan, ma zbyt więc czemu nie. Gorsi są tacy, którzy mając 100 tys. dostawiają kolejne 2-3 kurniki nie mając zbytu i nie mając nawet własnej pakowni !!! Siedzą na fermie i czekają aż ktoś się zlituje i zabierze od nich towar.

Kto, jak kto, ale Pan W. chyba wie, czym grozi duża produkcja przy obecnych cenach. Jeśli cena się nie podniesie, to takie fermy jak jego będą zamykały się pierwsze. A jak cena będzie dobra- to zarobią wszyscy- i duzi i mali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On tego nie robi tylko Banki, bo zastawione ma jeden kurnik pod drugi albo i wiecej ;D

Jak coś pójdzie nie tak to będzie się działo i pójdzie jak domino....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...