poranny kogut 0 Napisano 9 Października 2015 no i znowu zaczyna się eldorado towar na styk dużo zamówień na M ale przy okazji i L się upchnie w przyszłym tyg chyba cena pójdzie do góry bo już chcą klepać towar na przyszły tydzień miłego weekendu ! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
FERMA2012 0 Napisano 10 Października 2015 Witam,Zgadzam się - magazyny puste i tylko dla stałych odbiorców Cena się zatrzymała , nie chcą placic wyżej ale zmieni się to za 2 tygodnie.... Bo ssanie zrobi się na magazyny....Pozdrawiam.... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MAGICZNAKURA 0 Napisano 11 Października 2015 Potwierdzam magazyn pusty . Zastanawiam się nad podniesieniem ceny o grosik Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 11 Października 2015 Większość ferm podnosi ceny , M-ka na niektórych fermach do 0,25 gr od jutra Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 12 Października 2015 łał cyna od którego jutra Jak na razie to...L 29M 23 - to wszystko na dzień dzisiejszy Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 12 Października 2015 Od dziś kilka dużych pakowni płaciło 0,25 gr za M-kę , tylko tak między nami jeszcze tyle nikomu nie płaciłem , słowa prezesa Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Yoyo 0 Napisano 12 Października 2015 łał cyna od którego jutra Jak na razie to...L 29M 23 - to wszystko na dzień dzisiejszy Tanio sprzedajesz. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 13 Października 2015 Podaj mi choć jednego hurtowego odbiorcę który wiecej płaci. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
FERMAJAJ 0 Napisano 13 Października 2015 Aktualne Ceny to:M 0,25L małe 0,28L duże 0.30Taniej nie ma co sprzedawać bo jest tendencja wzrostowa ) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jajeczny 0 Napisano 13 Października 2015 Rozmarzyło się towarzystwo... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 13 Października 2015 Dziś 20 palet M-ki po 0,25gr netto z bólem ale poszło a L-ka 0,30 gr towar schodzi praktycznie z sortowni Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ffermiarz 0 Napisano 14 Października 2015 Witam,czy wie ktoś może po ile płacą ubojnie za rosołówke ?pzdr Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ferma07 0 Napisano 14 Października 2015 Witam ! U nas też podobne ceny czyli 1A-0,29 - 0,30 netto . Nie zmienia to faktu ,że to marna cena jak na pażdziernik Można by powiedzieć ,że cena niezmiennie od 15 lat ta sama.... Pozdrawiam Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jajcoo 0 Napisano 14 Października 2015 Witam,czy wie ktoś może po ile płacą ubojnie za rosołówke ?pzdrZależy jaka ubojnia ceny od 1.75 do 1.9 netto Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 14 Października 2015 Witam,czy wie ktoś może po ile płacą ubojnie za rosołówke ?pzdrZależy jaka ubojnia ceny od 1.75 do 1.9 netto Taka cena była jeszcze 2-3 tyg temu, teraz 1,20 / 1,40 za 1kg proponują, w dodatku kolejka, tyle jest do uboju Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 14 Października 2015 Z jajkiem tez jest nie za wesoło, ma chęć iść tylko nie chce, na zachodzie taniej niż u nas Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 14 Października 2015 Obecnie średnie ceny jaj spożywczych wynoszą 0,23 zł dla jaj klasy M i 0,29 zł dla jaj klasy L. Przemysł 3,7 / 3,9 zł 1kg- taka prawa Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Yoyo 0 Napisano 14 Października 2015 Z jajkiem tez jest nie za wesoło, ma chęć iść tylko nie chce, na zachodzie taniej niż u nas Ej, no przecież Ty masz koszty na poziomie 15 gr./sztuka. Zgarniasz więc średnio 10 groszy na jajku i jeszcze narzekasz ? P.S.Ceny faktycznie mogłyby być odrobinę wyższe. Przy obecnych kosztach produkcji duży hurt praktycznie w ogóle nie daje zarobić. Dobrze, że człowiek ma trochę tych cukierni, sklepów i mniejszych odbiorców- średnia cena sprzedaży jest dzięki temu odrobinę wyższa. Lepiej mieć 5 takich, co biorą po 5 palet, niż jednego, co ładuje całego tira. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 15 Października 2015 Z jajkiem tez jest nie za wesoło, ma chęć iść tylko nie chce, na zachodzie taniej niż u nas Ej, no przecież Ty masz koszty na poziomie 15 gr./sztuka. Zgarniasz więc średnio 10 groszy na jajku i jeszcze narzekasz ? P.S.Ceny faktycznie mogłyby być odrobinę wyższe. Przy obecnych kosztach produkcji duży hurt praktycznie w ogóle nie daje zarobić. Dobrze, że człowiek ma trochę tych cukierni, sklepów i mniejszych odbiorców Po pierwsze.... przestań sie wypowiadać na mój temat jeśli o produkcji nie masz zielonego pojęcia, a po drugie.... co ty wiesz o handlu w dużym hurcie jak ty latasz po blokach z kratką jajek Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 15 Października 2015 Kol. Yoyo pisze prawdę przecież to ty jajczarek pisałeś że masz tak niskie koszty produkcji , popatrz sobie wstecz co jeszcze wypisywałeś Co do cen to M-ka poszukiwana płacą do 0,25 gr Netto Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
2.70netto 0 Napisano 15 Października 2015 m-0,25l-0,28 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ferma07 0 Napisano 15 Października 2015 Dawno mnie nie było ale widać poziom co niektórych bez zmian...... Czyli dno Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
AgnieszkaM 0 Napisano 16 Października 2015 Witam,czy wie ktoś może po ile płacą ubojnie za rosołówke ?pzdrZależy jaka ubojnia ceny od 1.75 do 1.9 netto Taka cena była jeszcze 2-3 tyg temu, teraz 1,20 / 1,40 za 1kg proponują, w dodatku kolejka, tyle jest do uboju Kolejki do uboju? W jakiej ubojni? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 16 Października 2015 Witam,czy wie ktoś może po ile płacą ubojnie za rosołówke ?pzdrZależy jaka ubojnia ceny od 1.75 do 1.9 nettoTaka cena była jeszcze 2-3 tyg temu, teraz 1,20 / 1,40 za 1kg proponują, w dodatku kolejka, tyle jest do uboju Kolejki do uboju? W jakiej ubojni?A jaką mamy najlepszą ubojnie ?... pewnie ze ZALEWO Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Yoyo 0 Napisano 16 Października 2015 Najlepszą, czyli jaką ? Taką która jest największa i zatrudnia najwięcej ludzi ? A maże taką, która ma najkrótsze terminy ? Albo taka, w której na pieniążki czekamy najkrócej ? A może taka, która płaci najlepiej ? Ubojnia Zalewo czyli Lech DrobKarczew SuperDrob Uniszki Ubojni jest wiele. Wystarczy podzwonić i się zapytać. Podpisywanie cyrografu na X lat nie jest konieczne. Przyjadą i zabiorą. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach