Skocz do zawartości
gregorius

Jaka jest twoja opinia o lekarzach weterynarii?

Rekomendowane odpowiedzi

hahahahahaha.lecz stary lecz.przeciez ty nawet nie masz o tym pojecia ciołku.zajmij sie lepiej kupami w kojcu i zadawaniem paszy

 

Elokwentny jesteś jak mało kto a kulturka ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie będziesz następnym w tej armi lizidupcem unijnym i zamiast lekarstw będziesz podawał wodę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to ja Ci tu powiem ! jaja se robisz? takie pytania to zadawaj w PANI DOMU albo w BRAVO GIRL. niech no ja tylko sie dowiem gdzie ty studiujesz to zaraz z TROLAMI nauczymy Cie szacunku dla starszych kolegow piżdziaku!
nie strasz goscia bo będzie taki jak ty:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć swojego weta. Wyprobowanego i pewnego. Nie malo jest niestety potrafiacych niewiele. Znani w okolicy pewni doktorzy są drodzy. Za sama diagnoze kasuja sporo grosza. Na przykład mam konie, w moim sasiedztwie jest swietny specjalista, dr Karcz. Niestety jest bardzo drogi. A lokalny wet nie odrozni kulawizny ochwatowej od podbicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy na kogo trafisz, generalnie warto jechac na renomie , popytaj sie wsrod znajomych hodowcow z konkretnego wojewodztwa to na cos trafisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam kilka razy u lekarza weterynarii ale tylko do dwóch lekarzy chodziłam. I muszę powiedzieć że jestem zadowolona z ich podejścia do każdego problemu no i dodatkowo leki które dostały moje zwierzaki od razu pomogły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam czytałem wasze posty , powiem wam co myślę na temat weterynarzy,banda niedouczonych kolesi co nie liczą się z rolnikiem tylko patrzą w nakazy unijne.Myślą ze wiecznie będą pracować na stołkach co im kolesiostwo załatwiło:) ,po zniszczeniu gospodarstw rolnych tych mniejszych zacznie się zwalnianie tych urzędasów unijnych którzy działają na niekorzyść polskich rolników ,nie wie jakim tokiem myślenia kieruje się te pseudo lekarzyny,nie wiem myślę ze oni sami nie wiedza ,co do kasy faktycznie zdziercy całe szczęście ze kwitnie czarny rynek to pozwala rolnikom wiele zaoszczędzić:) a jeszcze nie ważna jest forma wypowiedzi lecz kontekst jaki się chce uzyskać pozdrawiam rolników którzy nie dają się zastraszyć tym parobkom unijnym.
duzo masz racjii,dlatego w dobie internetu trzeba radzic sobie samemu,ja potrzebne mi preparaty czy to ketoza czy sraczka biore z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...