Skocz do zawartości
Bart

Opinia o ciągnikach CASE - zapraszam do wypowiedzi.

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam sklep internetowy http://sklep.rolniczy24.pl/ asortyment dodany na stronie mają niewielki ale w rzeczywistości mają wszystko do Zachodnich maszyn rolniczych . Szybko tanio i solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam firmę Osadkowski-Cybulski z Legnicy przedstawiciela Case,gdzie mają wszystkie części !!! A ceny za oryginały można wytargować niższe niż niektóre zamienniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy macie już jakieś przykre doświadczenia związane z serwisowanie nowych maszyn przez serwis u Osadkowskiego w Legnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem a raczej dylemat, a mianowicie stoje przed wyborem traktora do kupienia. w sumie to do wyboru mam: 1. Same Laser 130 87 r. na wyposażeniu ma przedni tuz i wom, a 2 to Case 1255xl 87 r.

do użytkowników: jakie macie opinie na temat tych traktorów?? jak z częściami, jak sie sprawuja itp. bede wdzieczny za kazda wypowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników Case.

Pisałe dawno temu,że w 5120 mojego ojca występuje problem z przednią piastą, objawiało się tym że pokrywa(pierwsza od zewnątrz przykręcona na 3 śruby imbusowe) odeszła od piasty ok 1mm i sączy się olej, śruby oczywiście dokręcone. Ostatnio w pracy z ładowaczem pokrywa ta wyszła ok 2,5 cm, a wraz z nią 3 tulejki z uszczelniaczami ,śruby dalej dokręcone.

Proszę o poradę dlaczego tak się stało, może ktoś to rozbierał, naprawiał jak po kolei się do tego zabrać.

Będę wdzięczny za wskazówki i pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam case 1255 i jest to dobry i prosty ciągnik, bez żadnej elektroniki, chociaż mógłby trochę mniej palić. Części są dostępne bez problemu, niestety ceny nie są małe ale nie odbiegają od innych marek. Życzę udanego zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam case5120, podnośnik nie chce opuszczać, ktoś wcześniej rozbierał pompę wraz z wszystkimi rozdzielaczami, zregenerował pompę, i teraz wszystko działa tylko podnośnik nie chce opuścić, gdzie szukać usterki, lub znaleźć pomoc, (okolice zamoscia,gg9625497,tel846664660,e-mail matias19@o2.pl),dziękuje z góry za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Przymierzam sie do zakupu Case Cx100 z 2000r Posiada on silnik Parkinsa. Prosil bym o opinie jak z awaryjnoscia i ekonomia urzytkowania.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio przeglądając internet trafiłem na fajny serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami rolniczymi. Więc jak chcecie sprzedać lub kupić jakąs maszynę rolniczą to polecam:

 

http://targ.rolniczy24.pl

 

dużo ogłoszeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ktos moze ogladal ten ciagnik?

 

http://allegro.pl/item1053394581_case_1394_xl_tur_nie_massey_ferguson_zetor.html

 

 

ktos moze taki uzytkuje? oplaca sie taki kupic? czy lepiej sie wystrzegac??prosze o opinie na ten temat

Witam.Sądzę że jeżeli chodzi o przebieg,to należy z przodu dostawić przynajmniej jedynkę.Bo według mnie niemożliwe żeby ciągnik o takim przebiegu(jak podane) tak wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

case ogólnie nie są takie złe, ale nie są doskonałe. słabe sprzęgło. ale są ekonomiczne w miare. ja bym ich nie kupywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

kupiłem IHC 845XL. Potrzebuję się dowiedzieć jaki jest stosowany płyn hamulcowy w tych modelach. z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje opinii na temat Case 1594, 89 r., czy warto takiego kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam na sprzedaż pompę hydrauliczną do Case 5150 cisnienie 180 atmosfer kupiłem ją ponieważ w moim case 5150 miała być uszkodzona ale jest dobra i tej nie potrzebuje cena jaką chcę to 3500zł za tyle ją kupiłem za tyle chcę ją sprzedać. Pozdrawiam mój nr 785-772-397

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .W katalogu cnh znalazłem z zestaw uszczelnień pompy hydraulicznej do 5120 o nr kat. 1346319C2 moja trochę już podcieka. Chciałbym je wymienić dlatego mam pytanie czy ktoś je wymieniał ?Czy jest to jakaś skomplikowana czynność?Pozdrawiam

stach123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc potrzebuję informacji o case 485 3 cyl. z 84 roku , może ktoś użytkuje ? Na co uważac , jak z częściami zamiennymi ewentualnie gdzie można tanio kupic ,jak się ogólnie sprawuje i tym podobne sprawy .Za wszystkie info z góry dziękuję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam Case 685xl z 1990 roku z półbiegami. Ostatnio pojawił się problem z biegami. Mianowicie zginęły mi biegi. Nie chce ruszać na większych biegach poza 1,2,3 terenową i to bardzo powoli. Na biegach szybkich tylko z 1 mogę ruszyć na pozostałych po puszczeniu sprzęgła stoi. Podejrzewam sprzęgło ale nie jestem pewien czy ktoś miał podobne problemy? Może z innymi modelami 885, 595, 695 są podobne. Czekam na jakiś odzew. Mam jeszcze pytanie dotyczące półbiegów. Czy jest jakieś ograniczenie do długości włączania tych biegów? Czy można ich używać ciągle czy tylko na krótką chwile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam do wyboru dwa ciągniki new Holland T5040 i case jx90 który polecacie głównie chodzi o awaryjność ponieważ z tego co się orientuje to cena i wyposażenie mają bardzo podobne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , mam do wyboru dwa ciągniki new Holland T5040 i case jx90 który polecacie głównie chodzi o awaryjność ponieważ z tego co się orientuje to cena i wyposażenie mają bardzo podobne?

 

Te ciągniki mechanicznie niczym sie nie różnią to dokładnie to samo powstaja w tej samej fabryce z tych samych materiałów Różnią się tylko kolorem wnetrzem kabiny i ceną NH jest tańszy Case jest droższy W/g mnie Case ma milsze w dotyku plastiki w środku kabiny O wyborze zapewne zadecyduje cena więc podpowiem ża za JX90 w marcu chcieli 144brutto ze wszystkim z wyposażenia co można do niego dołożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...