Skocz do zawartości
Bart

Opinia o ciągnikach CASE - zapraszam do wypowiedzi.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź a co znaczy że włączasz zwolnienie on ma jakiś wzmacniacz momentu bo nic o tym nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem ze włączam zwolnienie a dokładnie chodziło mi o pół bieg chodzi mi o tą wajche po lewej stronie z tyłu z narysowanym złówikiem chyba. bo ten ciągnik ma na każdym biegu 2 takzwane półbiego to znaczy jede na dwujce i biore tą wajche z żłówiem do przodu i ciągnik jedzie wolniej jest na takzwanym półbiegu. ten ciągnik ma do przodu 8 biegów i plus te półbiegi to wychodzi 16 do przodu. mam nadzieje ze zrozumiałeś mój niezdarny opis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem ale u mnie nie ma takiego czegoś z którego roku masz ten traktor? Mój jest 76r i mam po lewej stronie wajche gdzie zmieniam biegi z wstecznego (do tyłu) na polowe(po środku) i drogowe (do przodu maksymalnie) nie mam tam pół-biegów albo może nie działają albo nie potrafię włączyć na ilu ha twój pracuje? ja z łąkami mam 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ta wajcha od półbiegu znajduje sie z tyłu za wajchą zmiany przud tył. tez za wajchą od włączania przedniego napędu. to wychodzi na to ze ty nie masz tych półbiegów bo jak byś miał to napewno byś zauważył. mój też z łąkami pracuje na około 20 hektarach i mam do niego jeszcze trzydziestke ale ona to tylko lekkie prace a prawie wszystko robie moim ihc. jak narazie spisuje sie oki nie psuje sie wiec sobie go chwale. muj ciagnik ma przerobione 7500 motogodzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba nie mam ale mój jest bez napędu ale ma ładowacz czołowy coś za coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jak ustawić sprzęgło w 2150

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha to ja myślałem ze ty też masz napęd przedni. a to pewnie dlatego niemasz tych pół biegów. właśnie dziwiłem sie ze tak ta n io go kupiłeś ale skoro jest bez napędu to dałeś normalna cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak cena normalna ale mało trafia się z turem 3 sekcyjnym za te pieniądze, pola mam mało a tur jest mi niezbędny wole to niż przedni napęd chociaż wiem że było by znacznie łatwiej z napędem i turem pracować ale brakło kasy na wszystko jeszcze prasę zwijającą kupiłem w tym roku a budżet mam ograniczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest przyczyna szybkiego opadania maszyny po zgaszeniu ciągnika . Czy jest jakis zawór do regulacji czy juz padnięte tłoczysko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze taki problem, bo alternator w moim case cos słabo daje bo światła zamiast byś białe są pomarańczowe a jak zatrąbie przy włączonych światlach to radio gaśnie...rozumiem że to alternator...

wymiana szczotek nic nie dała (cała nowa "kostka" nie tylko szczotki) teraz dalismy do obtoczenia koło żeby dostał wieksze obroty czy to może coś dać?

czy może jest inny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze taki problem, bo alternator w moim case cos słabo daje bo światła zamiast byś białe są pomarańczowe a jak zatrąbie przy włączonych światlach to radio gaśnie...rozumiem że to alternator...

wymiana szczotek nic nie dała (cała nowa "kostka" nie tylko szczotki) teraz dalismy do obtoczenia koło żeby dostał wieksze obroty czy to może coś dać?

czy może jest inny problem?

A nie prościej zmierzyć napięcie ładowania? Bez tego to można tylko powróżyć...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takie coś.jakie macie z tyłu na case'ach 844 albo 856 przeciwwage, jak jeżdzicie z ładowaczem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kolego nie mam jeszcze przeciwwagi planuje zrobić taką ok 1tony powinno wystarczyć ale najlepiej niech się wypowie ktoś kto ma już przeciwwagę i mówie o 844s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego mój ładowacz jest dość mocny (w sensie ciężki) waży ok. 400kg i bez obciążenia nie ma mowy o wywalaniu gnoju przeciwwaga musi być bo rozwale przód tak jak znajomy w NH...mysle że 500kg wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o dane techniczne do ciagnika Case Internacjonale 856 XL z turbiną. Chodzi mi o Mase całkowitą pojazdu (nie chodzi mi o masę ciagnika), nacisk na oś przednią i tylnią(podawana jest w kN), moc w kW, maksymalna masa przyczepy z hamulcem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy ma ktoś cvx170 lub podobnej mocy.Mam pytanie jak ten ciągnik sią sprawuje i ile pali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy czy ma ktoś cvx170 lub podobnej mocy.Mam pytanie jak ten ciągnik sią sprawuje i ile pali

Mam znajomeg z dokładnie takim modelem. Z tego co mówi to jest z niego bardzo zadowolony, a co do spalania to dokładnie nie wiem, ale nie żalił się na to więc chyba tragedii nie ma. Fajne ma w nim bajerki: przednia oś na wahaczu. hydrauliczna regulacja "miękkości" przedniej osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzęki marcin jak byś się jeszcze czegos dowiedział o tym modelu to napisz, będę wdzięczny za każda informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam co mozecie mi powiedziec o modelu jx 90 moze ktos posiada taki ciognik potrzebuje iformacji rozwazam zakup new holland dt5050 95km lub jx 90 co bylo by trafnym wyborem ceny so prawie idetyczne ruznica 5km i kilku drobiazgow wyposazenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka jest przyczyna nie trzymania podnosnika i czy podczas uzywania hydrauliki zewnętrznej jednoczesnie nie podnosi podnosnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam case 840 silnik D 239 i ma pytanko gdzie sie sprawdza stan oleju w skrzyni i w bloku i jaki olej przekładniowy. Mam pytanie gdzie mozna sprawdzić ile jest oleju w układzie chydrałlicznym i jaki lać. I jeszcze czy w przednim mośćie jak mam przedni napend to też sie olej leje czy nie jak tak to gdzie sie leje i jaki rodzaj.

 

 

bardzo proszę o pomoc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie ciągnika case 885XL. ile pali i czy jest godny uwagi? ile wytrzymuje silnik i czy nie są bardzo awaryjne? czy ten model ma półbiegi??

z góry dziękuje za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy może ktoś wymieniał czujnik temperatury w case 885xl czy może podejdzie od jakiegoś innego proszę o szybką wiadomość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...