Skocz do zawartości
Bart

Opinia o ciągnikach CASE - zapraszam do wypowiedzi.

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie mam żadnej wajchy z tyłu do przełanczania wałka z540-1000 a załanczanie przedniego mostu mam elektryczne tylko. jak ktoś wie jak się przełancza ten wałek to niech uchyli rombka tajemnicy będe wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam żadnej wajchy z tyłu do przełanczania wałka z540-1000 a załanczanie przedniego mostu mam elektryczne tylko. jak ktoś wie jak się przełancza ten wałek to niech uchyli rombka tajemnicy będe wdzięczny

 

ja też mam problem z obrotami wałka w 844s nie wiem czy teraz mam 1000 czy 540 widziałem na zdjęciach np. na allegro 2 wałki zdawcze w tych modelach a ja mam jeden może trzeba go jakoś przełożyć w inne miejsce żeby mieć 540 lub 1000 w moście obok wałka mam dwa zaślepione miejsca gdzie mógłby być wałek ale nie wiem czy napewno jak ktoś zna szczegóły to z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wie ktoś moze jakie oleje leje sie do skrzyni biegów i do hydrałliki bo nie wiem jaki wlać do case 840 silnk D 239

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie wie ktoś moze jakie oleje leje sie do skrzyni biegów i do hydrałliki bo nie wiem jaki wlać do case 840 silnk D 239

olej hydraulicznyagrol lub coś o podobnych kosystencjach pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie wie ktoś moze jakie oleje leje sie do skrzyni biegów i do hydrałliki bo nie wiem jaki wlać do case 840 silnk D 239

olej hydraulicznyagrol lub coś o podobnych kosystencjach pewnie

żaden AGROL ja mam Hydramot FUCHS 10W40.mozna tez oleje klasy 15W40.AGROL jest zbyt gesty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to hudrałliczny Hydramot FUCHS 10W40 a przekladniowy o ie wiem czy dorze je bende lał o jak w chodze do kabiny między kierownicą a siedzeniem jest korek do wlewy przekładnowego nie jestem pewien jaki tam wlać a w styłu na podnosniku jest miarka to tam chyba leje sie hydrałliczny.a nie wiecie czemu glosno dział pompa od wspomagania kierownicy

>pomózcie

 

 

z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to hudrałliczny Hydramot FUCHS 10W40 a przekladniowy o ie wiem czy dorze je bende lał o jak w chodze do kabiny między kierownicą a siedzeniem jest korek do wlewy przekładnowego nie jestem pewien jaki tam wlać a w styłu na podnosniku jest miarka to tam chyba leje sie hydrałliczny.a nie wiecie czemu glosno dział pompa od wspomagania kierownicy

>pomózcie

 

 

z góry dziękuje

kolego olej do hydrauliki pobierany jest ze skrzyni biegów(to samo zródło) nie wiem jak w twoim modelu ale u mnie wlew jest w poblizu tej miarki z tyłu.olej do układu kierowniczego wlewa sie bezposrednio do pompy kierownicznej(z przodu po lewej w poblizu chłodnicy{tak jest u mnie})pewnie masz go mało.a na obrotach kreci sie lzej?ja mam wlany do kierowniczego BOXOL.A tak na marginesie HYDRAMOTA możesz nawet wlac z powodzeniem do silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak dodam gazu to sie kieruje inaczej a dużo moze wchodzić tego oleju kierowniczgo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo znalazlem ze sie takie oleje powinno lać jokiś moneralny olej przekladnowy 34.5 l silnikowy 9 l. hydrałliczny 12 . wlasnie jak dodaje gazy to lepeij sie kieruje a duzo trzeba wlać tego oleju do kierowania bo przed pompą hydralniczną znajduje sie pojemniczek i w katalogu pisze ze to rezerwa moze tam czeba dolać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo znalazlem ze sie takie oleje powinno lać jokiś moneralny olej przekladnowy 34.5 l silnikowy 9 l. hydrałliczny 12 . wlasnie jak dodaje gazy to lepeij sie kieruje a duzo trzeba wlać tego oleju do kierowania bo przed pompą hydralniczną znajduje sie pojemniczek i w katalogu pisze ze to rezerwa moze tam czeba dolać.

w moim wlewa sie bezposrednio do pompy ok 2litry.dolej oleju i bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy powie mi ktoś ile tak na prawde koni ma ihc 844S widze w ogłoszeniach że piszą 75 lub 85 z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie!

Nie wiem czy ta informacja się przyda ale prędkość wałka w naszym Case MXM 175 zależy od zamontowanego wałka. Jeżeli wałek od strony przekładni jest nawiercony to mamy inna prędkość niż jak nie jest nawiercony. Nie pamiętam w tej chwili kiedy jest jaka prędkość bo my zawsze pracujemy na 1000 obrotów. Jeśli komuś zależy to mogę spróbował to ustalić. Sprawdzę też jutro czy nie mam gdzieś parametrów oleju przekładniowego.

Pozdrawiam

mlody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam mały problem w case 5140 a mianowicie slizga mi sie sprzęgło jak jade do przodu. I mam małe pytanie: czy ten ciągnik ma tarcze osobną do jazdy do przodu i osobną do jazdy do tyłu?. Dlatego pytam bo na wstecznym nawet na 3 biegu sie nie ślizga nawet go udusze na 3 prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Proszę o małą pomoc. poszukuję małego ciągnika i zastanawiam się nad kupnem Case 4210 co możecie powiedziec o tym ciągniku?? jak się sprawuje?? ile pali w lekkich pracach?? czy jest awaryjny?? i czy opłaca się taki kupic??

 

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzes ciągnik ten ma rewers hydrauliczny więc załączanie jest przez osobny kosz sprzęgłowy a naprawa niestety kosztowna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz ale jesli wiesz jak to zrobić i gdzie i kto by mógł to zrobić to bardzo prosze podaj swój numer gg lub nr telefonu to pogadamy. Na allegro jest do sprzedania sprzęgło całe do mojego modelu i gość chce 800 zł, a te kosze to są przy sprzęgle czy w skrzyni? mój nr tel 696980635 jak coś to puść stzałke a ja oddzwonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy pomóżcie mi. niedawno kupiłem case 5140 Maxxum z powershiftem i chciałbym mymienic oleje i tu moja prośba,chciałbmy sie dowiedziec jaki olej do silnika, skrzyni itd, i ile go wchodzi. z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są zalety, a jakie wady ciągnika CASE 4240 czy wart w niego inwestować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. koledzy może ktoś wie co stało się w moim case 5150... na małych obrotach wogóle nie mogę ruszyc, wałek nie działa i podnośnik dopiero zaczyna się wszystko ruszac jak silnik ma obroty powyrzej 1500. co mam robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...