Skocz do zawartości
waqu

Budowa kurnika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,sprzedam baterie SPECHT,4-piętrowe,4-rzędy,rok prod.1998.Obsada-28tys.kur.,Baterie są do przerobienia,stan bardzo dobry,zadbane.tel.600 812 654.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania maszynę pakująca jaja Moba Repacker z PODAJNIKIEM z 1984 r. stan bardzo dobry, średnia wydajność 18.000 jaj/h.

Maszyna po kapitalnym remoncie - faktura do wglądu.

Zapas części zamiennych (łapki, motylki, sprężyny itd.) i dokumentacja.

Zainteresowanych proszę o telefon: 692 421 639.

Zapewniam transport i montaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania maszynę pakująca jaja Moba Repacker z PODAJNIKIEM z 1984 r. stan bardzo dobry, średnia wydajność 18.000 jaj/h.

Maszyna po kapitalnym remoncie - faktura do wglądu

Zapas części zamiennych (łapki, motylki, sprężyny itd.) i dokumentacja.

Zapewniam transport i montaż.

 

692 421 639

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam kurnik 1200m2, dom 205m2- wolnostojacy , wysoki standart,działka 1,52hadobry dojazd,przy trasie nr6 ,okolice sławna,nie drogo,cena do negociacji 788 785 348

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam fermę drobiu.

Dwa kurniki, infrastruktura magazynowa i do wytwarzania paszy, grunt rolny z dopłatami.

Dobra lokalizacja, samodzielny dojazd, działka przylega do drogi powiatowej o bardzo dobrej jakości.

Ferma oddalona od innych zabudowań.

Możliwość rozbudowy.

Działka 4,8 ha, zabudowane 0.8 ha, pozostała powierzchnia pod uprawą.

Położenie - powiat ostrowski, Lewków, droga powiatowa na Słaborowice.

tel. 601470363

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wydzierżawię tanio kurnik 1200m2 w Busko Zdroju woj.Świetokrzyskie ,interesuje mnie tylko długa dzierżawa. Darek 663-950-192.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Modernizuję popeegerowskie budynki pod odchowalnie dla gęsi (w przyszłości z ewentualnym chowem brojlera). Jestem na etapie wyboru całego osprzętu (paszociągi, system pojenia itd). Czy ktoś miał może do czynienia z firmą VHP z Szamotuł, a konkretnie z firmą Plasson, której przedstawicielem na Polskę jest VHP. Czy jej produkty są godne uwagi, czy raczej inwestować w inny sprzęt (Big Dutchman, itp)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam wyposażenie Indoora i jestem bardzo zadowolony,wszystko działa jak się należy!Jeszcze brałem pod uwagę Hodowcę ale w ostateczności wybrałem Indoora bo blisko mnie ok 50km tak więc serwis pod nosem,a jak wiadomo w hodowli wszystko może sie przytrafić.Byłem u znajomego który ze starych silosów zrobił kurniki na wyposażeniu VHP i sie śmiałem z niego bo taką fuszerkę mu zrobili że szok!!!Ale wybór należy do ciebie>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

W bardzo dobrej cenie XPS Styrodur firmy BASF do ocieplenia budynków rolniczych . Realizacja w całej Polsce

 

kontak: 792 668 392

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wydzierżawię tanio kurnik 1200m2 w Busko Zdroju woj.Świetokrzyskie ,interesuje mnie tylko długa dzierżawa minimum 2-3 lata. Darek 663-950-192.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam: 4 x ok. 105 mb poideł kropelkowych (smoczek co 15 cm) oraz 2 x 105 mb poideł miseczkowych Roxell Frisss (miseczka co 40 cm). Poidła w bardzo dobrym stanie, dla zainteresowanych mogę dosłać zdjęcia na e-maila. Polecam! Tel. 501 175 174.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wydzierżawię tanio kurnik 1200m2 w Busko Zdroju woj.Świetokrzyskie ,interesuje mnie tylko długa dzierżawa minimum 2-3 lata. Darek 663-950-192.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy korzystal ktos z uslug firmy Wyposażanie ferm "FARMA" z Zuromina?

 

Moze ktos polecic dobra firme ktora wyposaza kurniki z Mazowieckiego?

 

Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeden cały kurnik w FARMIE żuromin

bardzo dobre linie paszy, oraz systemy wentylacyjne

bez żadnych zastrzeżeń

i udało się trochę potargować z ceną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy poszukuje łańcucha do paszociągu pełzakowego-łańcuchowego o szerokości 70mm. Gdzie mogę kupić dobrej jakości - tak by można było go rozczepiać i nie jak niektóre co od razu są za twarde.

Jakiego producenta polecacie i jak wygląda to cenowo.

Pozdrawiam Stachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakis kontakt do tej firmy? Jaki koszt wyposazenia przwidujesz? Podzielisz sie informacja ile wyniesie Cie budowa takiego kurnila?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy jeszcze budujecie? ale jaja za chwilę będziecie za stróza na swoich posiadłościach robić za 800zł ale idioci....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na stronę: pir-pur.

 

Dowiecie się wszystkiego jak ocieplić kurnik i nie tylko

 

Pozdrawiam wszystkich zmarzniętych hodowców drobiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki i Koledzy poszukuje łańcucha do paszociągu pełzakowego-łańcuchowego o szerokości 70mm ..............

 

Z Twojego opisu wynika że jesteś zainteresowany nowym łańcuchem. Gdybyś był zainteresowany używanym to by było tak z około 8 kurników, trasa ostrów wlkp - oleśnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w czym problem. Kure biora mi caly rok, kasa sie zgadxa wiec buduje.

 

Witam Ziomka. Ciekawi mnie czy masz swoje pieniądze na budowe czy z banku, jeśli z banku (jaki) to na ile lat, ile kapitału, i ile odsetek, i ile rat rocznie itd. itp. Jeśli nie chcesz to nie odpisuj, nikt cie nie zmusza.

A przy okazji dodam że wentylatory szczytowe dobre są z firmy termotecnica pericoli italia bo ja akurat takie mam 110 i 140cm.

 

Poidla plasson dzwony do brojlera (te mniejsze) starego typu tez są dobre ale musi być niskie cisnienie chyba poniżej 0,5 bara bo strumień wody przelatuje za poidło w ściółke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

myślę w przyszłości o modernizacji mojej fermy.ponieważ stare budynki się sypią to czas pomyśleć o nowych.Interesuje mnie koszt postawienia hali ok 2000 metrów kwadratowych i z jakich materiałów budować czy z pustaka a może płyt z rdzeniem piankowym.wyposażenie mniej więcej wiem ile kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mniej więcej 380-400 zł netto za metr kwadratowy powierzchni użytkowej jeśli buduje firma (na gotowo)-oczywiście sama budowlanka bez wyposażenia, bez względu na to czy płyta warstwowa czy system murowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kurczak za info.Będę musiał podzwonić po firmach i popytać.Ale tak myślałem że koło miliona taka inwestycja:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...