Skocz do zawartości
Gość Piotr de 330

Wszystko o Ursus C-330

Rekomendowane odpowiedzi

w mojej okolicy jest sporo 30-tek ze wspomaganiem kierowniczym hydraulicznym.robi je gość który robi też tury do nich.ale jest też jedno ale...otóż teraz nieco trudniej jest z podbiciem dowodu( tak bez ciągnika). w związku z tym znam osobiście trzy przypadki gdzie odmówiono podbicia dowodu ze względu na ingerencję w układ kierowniczy:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy pompe olejową dwusekcyjną w 328 można zastąpić jedno sekcyjną z 330. A jak się da czy trzeba jakieś przeróbki robić? Strasznie słabe ciśnieni ma ledwi minimum osiąga a pali bez zażutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Pawelmf czytaj posty, ponizej juz ten temat został raz poruszony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko czy pompe olejową dwusekcyjną w 328 można zastąpić jedno sekcyjną z 330. A jak się da czy trzeba jakieś przeróbki robić? Strasznie słabe ciśnieni ma ledwi minimum osiąga a pali bez zażutu.
Według mnie nie będzie pasować(inne odprowadzenie oleju).Nie lepiej oryginalną zamontować,albo najpierw sprawdzić zawory przelewowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowej pompy olejowej do 328 moge juz nie kupić tak jak tarcz sprzęgłowych niem już w sprzedaży. Chyba ze masz namiary gdzi można takie żeczy kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Fakt że już aukcja zakończona,ale zadzwonić nie zaszkodzi.http://www.allegro.pl/item790902051_pompa_olejowa_c_330_c_328_ursus_nowa_kurier_gratis.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowej pompy olejowej do 328 moge juz nie kupić tak jak tarcz sprzęgłowych niem już w sprzedaży. Chyba ze masz namiary gdzi można takie żeczy kupić.
RzecZy to się pisze tak jak napisałem , tarcz owszem kupic nie można , ale okładziny owszem , a pompę bez problemu dostać można....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy pompe olejową dwusekcyjną w 328 można zastąpić jedno sekcyjną z 330. A jak się da czy trzeba jakieś przeróbki robić? Strasznie słabe ciśnieni ma ledwi minimum osiąga a pali bez zażutu.
Według mnie nie będzie pasować(inne odprowadzenie oleju).Nie lepiej oryginalną zamontować,albo najpierw sprawdzić zawory przelewowe.
Napewno ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Orkę wykonuj na biegach 4 lub 3 w zależności od rodzaju gleby.Tak jedż aby go nie dusić.Gdy zaczynasz się kopać to pług ci się zagłębia i ciągnik ma ciężej i się dusi.W takiej sytuacji podrywaj pług na podnośniku aby ciągnik miał lżej,albo poczekaj aż podeschnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile na godzine jegzie ciapek na pełnym gwizdku na 4 biegu?opony nowe 11-tki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Obr.2200,opony 11,bieg 4-pręd.7.57km/godz a opony 10-7,18km/godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Obr.2200,opony 11,bieg 4-pręd.7.57km/godz a opony 10-7,18km/godz.

dziex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 328 i zmieniony filter oleju wraz z przystawką na taki jak w 330. i się zastanawiam czy filtruje olej prawidłow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czego obawiać. Ja zrobiłem podobnie w moim c-330 bo pierwsze wydania też jszcze miały filtr odśrodkowy. Wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko na jakim biegu trzydziestka powinna dać sobie rade w orce ?

 

 

To zależy na jakiej ziemi i jak głęboko orzesz i czy używasz kolczatki. Ja z przekonania wiem że jak będę orał na 3 a orze z kolczatką z trzema wałkami to ciągnik dostaje mniej popalić a i paliwa mniej spali bo silnik pracuje równo i ma leki zapas mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli maszyna jest zdrowa to powinna dawać radę na czwórce. Ale to wszystko zależy od ziemi. Ja swoją pracowałem na 4. biegu nawet z obsypnikem z pięcioma radłami. Ale to tylko na lżejszych glebach, bo na ciężkich się gotowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzydziecha dopiero co miała remont chodzi super a ziemie które uprawiam to raczej gliniaste a pług 2 skiby ale 45cm a jak wejdą całe w normalnej ziemi idzie bez problemu a na glinie strasznie kopci i przygasa nie wiem czy tak powinno być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zrób taki test,będziesz wiedział czy faktycznie jest taki słaby:http://www.jahu.net/videos/video/qAL9qhtlxiQ/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...