Skocz do zawartości
Gość Piotr de 330

Wszystko o Ursus C-330

Rekomendowane odpowiedzi

ciapaj w dobrym stanie

Stan idealny w zeszłą zimę przeszedł gruntowny remont: generalny silnika (wał po 35 latach nie wymagał nawet szlifu ), maska, błotniki, cała elektryka, układ kierowniczy, tylny most, podnośnik, skrzynia, zwolnice i różne szczególy jak siedzenie, filtr powietrza i takie tam.. chyba niczego ważnego nie pominąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHWILA REFLEKSJI

Dziś robiłem zakupy do mojego ciapka w dużej składnicy części AGROMA Kutno i jestem załamany!!! i

OBSŁUGA do d.....y dwa stanowiska do obsługi na jednym dziale stałem chyba ze 30 min w kolejce i .... obserwowałem.. Jeden sprzedawca chodził przez 20 min paląc przy tym papierocha i szukał chyba wczorajszego dnia.. drugi udając fachowca bładził kilkakrotnie między półkami i nic. Zero doradzenia.

A na koniec jeszce jedna przyjemna sprawa

POZDROWIENIA

dla bardzo sympatycznej PANI tak tak PANI z działu elektryka AGROMA gdzie też robiłem zakupy, potrafi rozmawiać z klijentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wał po 35 latach nie wymagał nawet szlifu

 

ja dobrze przeczytałem??Ale trwałość

 

W 330 wał jest niezwykle trwały i to że wał po 35 latach nie wymagał szlifu to nic dziwnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jescze jedno pytanie:

czy jeżdzicie swoimi trzydziechami na opale? ja przejachalem na orenzadce dopiero 10 motogodzin i jest ok. Czy w dłuższej perspektywie też tak będzie?

Nie polecałbym tego, silnik jest słabszy i podobno niszczysie szyciej.

Apropo na tym nie wolno jeżdzic, a wy tak piszecie o tym na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie polecałbym tego, silnik jest słabszy

Ja jeżdżę raz na oranżadce raz na ropce i nie ma żadnej różnicy Mało tego, oglądałem program na jakimś Turbo gdzie robili testy i silniki na opale miały lepsze osiagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać,że opał lepiej wpływa na pompe wtryskową,bo jest właśnie tłustszy i jest dobre smarowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ci sie kolego pomyliło

Opał jest "tłustszy" od ON

 

Od kiedy opał jest tłusztszy od ropy ?? Pomyliło ci się chyba z olejem rzepakowym ??

Olej opałowy jest bardzo suchy i może w krótkim czasie zatrzeć pompy wtryskowe dlatego ci co jeżdzą na orężadce dolewają mixolu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi kolega mówił ,ja jezdziłem C-360 przez 2 lata na samej oranżadzie bez oleju i jakos chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do oranzadki to prawda jest po stronie tych którzy mówią ze jest ona suchsza od ON, nic sie nie stanie od jazdy bez domieszki oleju tylko nie wiem jak długo, ja tez jezdziłem na opale i to ze 6 lat, róznicy wielkiej nie widziałem miedzy opałem a ON, ale wróciłem z powrotem do ON.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spowrotem jeżdze na ON bo mi zródło wyschło

Mam ten sam problem A było tak pięknie zajeżdżałem do sąsiada a on mi z dystrybutora prosto do baku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem w czym widzicie problem ja biorę telefon dzwonie i jutro cysterna w domu każda firma handlująca paliwem 1000l przywozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówisz damian, prawie kazda firma przywiezie na miejsce, pozatym gdzies na cpn-nie widziałem jak w banieczkach sprzedawali, normalnie przy wiezdzie stały....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas jest problem, musi być faktura albo oświadczenie. Bez tego to 40 gr drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie opał po 3,2 zł więc wolę kupować ropkę po 3,7 zł i spokojnuie jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówisz damian, prawie kazda firma przywiezie na miejsce, pozatym gdzies na cpn-nie widziałem jak w banieczkach sprzedawali, normalnie przy wiezdzie stały....

 

ja też widziałem coś takiego na przemysłowej w Rzeszowie w cpn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...