Skocz do zawartości
Gość Piotr de 330

Wszystko o Ursus C-330

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby nikt nie pomyśłał ze u mnie w gospodarstwie są same trzydziechy bo mam jedną a oprócz tego to mam c-360 z kabiną w której zmieniłem błotniki tylne na sadownicze te okrągłe, i posiadam też ursusa 3502 z kabiną(jest wersja sadowicza U3512)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zeby nikt nie pomyśłał ze u mnie w gospodarstwie są same trzydziechy bo mam jedną a oprócz tego to mam c-360 z kabiną w której zmieniłem błotniki tylne na sadownicze te okrągłe, i posiadam też ursusa 3502 z kabiną(jest wersja sadowicza U3512)

 

 

A u mnie ciapek est jedynym ciagnikiem ! Robię nim wszystko począwszy od orki ........ i daje radę spoko na 7 h ! Powiększam gospodarstwo ale narazie nie myślę o drugim ciągniku chyba że przekroczę 15 h ...... , zresztą narazie to są plany ........... jeśli wszystko wypali to tylko sprawę uratuje U - 914 [/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No halogenki fajna sprawa a przekażnik do halogenów masz jakis zamontowany, czy podpiołeś jak w zwykłych lampach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No halogenki fajna sprawa a przekażnik do halogenów masz jakis zamontowany, czy podpiołeś jak w zwykłych lampach
na razie bezposrednio ale teraz gdy trzeba bedzie jezdzic na swiatlach doloze przekazniki stacyjka troche sie nagrzewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje obciaznik do C-330??? Bo kupiłem niedawno i nie mam obciązników!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do malorolny czy w tym katalogu masz opisany uklad smarowania C325 dwuobiegowy jesli tak podeslij mijego kopie na email 08zlj@web.de z gory dziekuje

 

Sorki ! Ale nie było mnie wczoraj wieczorem na forum Brak czasu W wolnej chwili zrobię fotki albo skany z katalogu i wyślę Ci na skrzynkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile kosztuje obciaznik do C-330??? Bo kupiłem niedawno i nie mam obciązników!!!!

 

Szukaj w ogłoszeniach używanych obciązników , jest tego pełno , a ceny są rózne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , bo zachciało mi sie wymienić termostat u C 330 ,a nie zwróciłem sobie uwagi w którą strone był odwrócony sprężynką. Pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprężyna w termostacie skierowana jest w kierunku bloku.

Rysunek pomocniczy, powinien wszystko wyjaśnić.

termostatbb3.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki W3reWolf za fotke. Tak też zamontowałem. Boje się tylko czy aby mi to funguje bo zagrzałem dość mocno ciągnik a chłodnica ciągle zimna . Zaznaczam że termostat sprawdziłem i otwiera się.Czy możliwe jest że pompa wodna jest feralna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że pompa nie dzial jak należy. Ja miałem tak samo w 360 (a termostatu nie było). Wymieniałem pompę i teraz wskazówka ledwo na zielone wchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! kupował ktoś z was może nowe siedzenie do 30-tki? ile takie cudo nowe może kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie radzę kupować nowego. Lepiej kupić jakiś strary fotel od samochodu i go przerobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też odradzam kupno nowego fotela-czysta głupota.POlecam od jakiegoś samochodu jak koledzy napisali.Ja sam będe montował w 60 fotel od opla omegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pitrekp

 

Fotki oglądnąłem. Nie jestem znawcą silników. Może bliżej określisz co to za silnik 3P i od czego on jest.

Ciągniczek fajnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie odradzam montowanie fotela od samochodu mam właśnie takie i jest złe. fotele samochodowe maja za wysokie oparcia i nic nie widać co sie dzieje z tyłu fajnie sie jedzie po szosie ale do prac polowych sie nie nadaje jest bardzo nie wygodne jest kłopot z obsługą rozsiewacza do nawozu opryskiwacza itp. no chyba ze zamontujecie jako obracane wtedy ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do pitrekp

 

Fotki oglądnąłem. Nie jestem znawcą silników. Może bliżej określisz co to za silnik 3P i od czego on jest.

Ciągniczek fajnie wygląda.

silnik 3P jest w ursusie 3512, 2812 (troche zmodyfikowany), c-360-3P, w kombajnie zbożowym volwo (taki mały nie pamiętam oznaczenia), tarpanie i jeszcze gdzieś by go znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do pitrekp

 

Fotki oglądnąłem. Nie jestem znawcą silników. Może bliżej określisz co to za silnik 3P i od czego on jest.

Ciągniczek fajnie wygląda.

 

silnik pochodzi z widlaka kupiony z cegielni

z tego co wiem jest to identyczny silnik jak w c360-3p rozniacy sie jedynie pompa paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam opony w 330 11,2 R28 czyli dosc male mam je takie od momentu jak go kupilem i chcialbym je wymienic bo po pierwsze sie juz troche starly a po drugie zrobila sie w jednej z nich dosc duza dziura

 

Jakie bylyby najodpowiedniejsze opony bo domyslam sie ze 12,4 bo takie sa standardowe ale czy 14,2 tez by weszly? A moze jest cos posrodku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...