Skocz do zawartości
Gość Piotr de 330

Wszystko o Ursus C-330

Rekomendowane odpowiedzi

Klumb no to zes teraz powiedział 330 7t pod górke na 5.hahahaha.mam 330 po remoincie i 4 t pod górke to tylko 4.I prosze nie bajerowac
Wiesz zależy jakie góry tam mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
luki też niech pomyśli za nim coś napisze twój ojciec chyba nie umiał tych dzieci robić!!!!

daj mi swoje namiary a szybko się z tobą pobawię frajerze jak cię w inkubatorze trzymali to Ci stary zwarcie zrobił i łeb Ci przygrzało- palancie spieprzaj z tego forum żebym Cię wiecej nie musiał słuchać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klumb no to zes teraz powiedział 330 7t pod górke na 5.hahahaha.mam 330 po remoincie i 4 t pod górke to tylko 4.I prosze nie bajerowac

 

kolego nie będesię sprzeczał z tobą mieszkam w zamojskim i mam pare górek i nie kłamie bo co bym maił z tego i szczerze pisze bo bajek nie lubie mam po remoncie a ciśnienie jest prawie na czerwonej kresce czyli max. może miałeś kiepskiego mechanika????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klumb no to zes teraz powiedział 330 7t pod górke na 5.hahahaha.mam 330 po remoincie i 4 t pod górke to tylko 4.I prosze nie bajerowac

 

i jeszcze jedno jak twój ciapek to kaplica to nie wmawiaj innym że wszystkie ciapki to porażka bo są to dobre sprzęty ii zależy jaki remont zrobiłeś może tylko pirścienie wymieniłeś i mówisz o remontach ja mam wszystko wymienione i tu może leży problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie odprężnik na poczatku myslałem że jest to wina filtra, ale po jego wymianie problem nie zniknął. Teraz mam założony suchy filtr od mercedesa 190 ale nie wiem jak długo na nim pociagnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się sprzeczac ja mówię prawdę jechałem z dwoma przyczepami po 16 km do młyna i jak było większe wzniesienie to 5 i gaz do dechy co prawda na 6 biegu każde małe górke czuł bo dymił niekiepsko ale woda w normie była wiec nie czepaiaj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ja sie nie czeoiam ale 330 ma tylko 30km i 7 ton pod górke na 5 jest nie mozliwe.Podaj mi twoje gg to pogadmy spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat tak sie sklada ze kidys wciagalem c-330 przyczpe pod wiate na ktorej bylo cos ok 9 ton pszenicy poprostu duzym ciagnikiem bym sie nie zmiescil do tej wagi trzeba dodac mase przyczepy 3 t no i nie powiem bo bylo ciezko troche gumy przypalilem ale udalo sie wciagnac ta przyczepke zaznacze ze nie wjezdzalem po rownym i nie bylem rozpedzony tagze chlopak pewnie nie oszukuje i jeszcze jak ma trzydzieche ta starsza .ale do Zakopane nie radzil bym jemu jechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 ton pod góre na 5tce- ale jaka góra jaka przyczepa czy na balonówkach czy na 20kach, mogła podołac dlaczego nie, mój ciapek w rodzinie od 30 lat zawsze nas zaskakuje czasem z dużą przyczepą radzi sobie bez problemu, a czasem z rozrzutnikiem 3t wyjechac nie moge wystarczy żeby koło wpadło w dołek lub lekko koła zaczeły lgnąc i stoi, ciapek jest bardzo wrażliwy na zmienne warunki.

A propos powini zorganizowac przeciąganie się ciapka z Pudzianem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś propozycje, aby zastąpić oryginalną wycieraczkę przedniej szyby w C-330 na inną np. od sam. osobowego.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zamontowac bliżniaki na tylnej osi. Prosiłbym o wasze opinie co do tego pomysłu i ewentualne podpowiedzi jak to zrobić. Czy w c-330 były montowane przednie felgi 5-otworowe czy 6-otworowe ? Kupię tylne koła lub same felgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to lekki ciągnik ale mimo to moim zdaniem zbyt mocno zapada się (tzn. tworzy zbyt głębokie koleiny) podczas siewu czy rozsiewania nawozów na świeżo zaoranym polu. Chciałbym też sprawdzić czy wczesną wiosną (zwłaszcza mokrą) uda się rozsiać nawozy nie "demolując" pola. Niestety pola są nierówne i zdarzają się krótkie odcinki (np. 15 metrów) , które uniemożliwiają normalną przejazd. Kupno ciągnika z napędem 4x4 ze względów finansowych odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z ładowaniem akumulatorów. przy tysiącu obr lampka gasnie ale przy wiekszych lekko sie żaży czyli prądnica nie ładuje. regulator nowy ,aku tez pradnica myślę że też. co jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź szczotki na prądnicy, może któraś np. się zawiesiła.

 

pradnica myślę że też
czyli nie jesteś pewien jak nie szczotki to daj do sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu wymienił na alternator. Gdyż w prądnicy przewód B+ gł owny idzie przez regulator do stacyjki i jeżeli kjeździ sie przy dużym obciążeniu elektrycznym (na światłach) to ten przewód (jest to 1,5 mm2 albo mniej). Topi sie i upala. Jak unas wymieniłem a duzo sie na światłach nie jeździało to przewód ten był potopiony razem z innymi od ładowani. Dobrze że wpore wymieniłem. a teraz mam 3 pradnice 2 po regeneracji i jedną sprawna zdjetą od ciapka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem że to lekki ciągnik ale mimo to moim zdaniem zbyt mocno zapada się (tzn. tworzy zbyt głębokie koleiny) podczas siewu czy rozsiewania nawozów na świeżo zaoranym polu. Chciałbym też sprawdzić czy wczesną wiosną (zwłaszcza mokrą) uda się rozsiać nawozy nie "demolując" pola. Niestety pola są nierówne i zdarzają się krótkie odcinki (np. 15 metrów) , które uniemożliwiają normalną przejazd. Kupno ciągnika z napędem 4x4 ze względów finansowych odpada.

 

Jeśli masz nitowane obręcze to warto kupic nowe ( około 250 zł sztuka) u mnie obie nitowane rozerwało z przyczepą zbierającą, zamontujesz to jak zechcesz czy jakieś sprzęgi czy dłuższe śruby od obręczy czy druga gwiazda, opony używaki w dobrym stanie za 100 zł można kupic na każdym targu. Na pewno po mokradłach będzie szła jak burza, ale radził bym przy siewniku obciążyc przód ( u mnie z małym lejkiem jak lgnie przód idziew góre i 7,50 opony na przód, ale bliźniakami uciągu nie zwiększą bo na te 30 km to pojedyńcze 12,4 to aż za dużo moim zdaniem

Kiedyś ojciec zakładał koła 20' / 10.00 efekt to kupa dymu ale przynajmniej się nie zawieszała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUKI ty downie ni gadam z dzieciami po przejsciach to że cie matka biła grzałka jak byłeś mały i wsadziła do reklamuwki i tarła o krqawęrznik to nie moja wina ze cie stara w kinie robiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój ciapek zassał oleju kiedyś jak nie dokońca opuściłem odprężnik może w tam przyczyna, bo ostatnio obluzowała mi się tałapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z Was wspomaganie w 30-tce. Jesli tak to prosze o foty na for i kilka informacji jak sie do tego zabrać

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...