Skocz do zawartości
Gość Piotr de 330

Wszystko o Ursus C-330

Rekomendowane odpowiedzi

jaką pod klawiaturą??

3 wypadły 3 wsadziłem

ale największy problem to woda w oleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaką pod klawiaturą??

3 wypadły 3 wsadziłem

ale największy problem to woda w oleju

C330 ma jeszcze zaślepki pod pokrywą klawiatury niepamiętam ile ich jest ale je wypycha w pierwszej kolejności i wtedy woda idzie do oleju.

Sprawdź jeszcze czy miema pęknięcia bloku w okolicy pompy paliwowej, jeśli tam jest w porzadku to i w środku niepowinno sie nic stać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cały blok cylindrowy??

słyszałem że jak pęknie uszczelka pod głowicą to też tak się robi.

a jaki jest ewentualny koszt całego bloku??

Całkiem niedrogo ...... nowy jedyne 1900 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. panowie, ile mnie średnio wyniesie remont ciapka ( cylindry,tłoki ,pierścienie,głowica,panewki,ewent. szlif wału) + robocizna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. panowie, ile mnie średnio wyniesie remont ciapka ( cylindry,tłoki ,pierścienie,głowica,panewki,ewent. szlif wału) + robocizna ?
Częsci około 1000 zeta + robocizna a to ... jest zależne od magika .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku zapłaciłem z robocizną 1900 zł ( w tym była regeneracja pompy paliwowej i wymiana wtrysków)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka klawiatura??

nigby nie rozbierałem c330 nie wiem jak tam wygląda w środku.

potrzebny mi ciągnik i sam się będę za naprwę zabierał więc proszę pomóżcie co możecie.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdejmiesz pokrywę zaoworów to zobaczysz klawiaturę. Nie chcialbym cię zniechęcać ani doradzać ale jeśli nie wiesz co to klawiatura to może oddaj ten cięgnik w ręce mechanika a sam za niego się nie zabieraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka klawiatura??

nigby nie rozbierałem c330 nie wiem jak tam wygląda w środku.

potrzebny mi ciągnik i sam się będę za naprwę zabierał więc proszę pomóżcie co możecie.,

Najlepiej nic sam przy nim nie rób ........... chyba że w garażu leży ci już nowy silnik.......... wtedy możesz brać się za naprawę i naukę ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka klawiatura??

nigby nie rozbierałem c330 nie wiem jak tam wygląda w środku.

potrzebny mi ciągnik i sam się będę za naprwę zabierał więc proszę pomóżcie co możecie.,[/quote

Zartujesz, albo jaja sobie z nas robisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś miał styczność z problemami przy rejestracji c 330 bez kabiny czy koniecznie musze robic pałąk ochronny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejestrowałem w zeszłym roku i problemów nie miałem. Jednakże diagnosta był dobrze znany. Myśle że to kwestia dogadania przecież dzisiaj kabinę możesz mieć a jutro juz nie. Podobno w tym kraju tylko ryba noie bierze więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy polecacie zestawy naprawcze do c-330?

Co myślicie o tych:

 

[urlhttp://www.allegro.pl/item299642383_zestaw_naprawczy_c_330_krotoszyn.html][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś miał styczność z problemami przy rejestracji c 330 bez kabiny czy koniecznie musze robic pałąk ochronny ?

 

jeszcze nie rejestrowałem swojego ale dowiedziałem się u diagnosty że ciągniki wyprodukowane przed 1994 nie mają obowiązku posiadać kabine

choć jeden wcześniej wspominał że powinien mieć kabinę ,klatkę albo pałąk ochronny ale chyba nie doczytał przepisów bo nic nie mówił o granicy roku produkcji

a tak naprawde to Ciągniki C330 były produkowane bez kabin i taką tez miały homologacje i produkcja ich się zakończyła w 91 bodajże

 

a gdyby były kłopoty to stanowczo domagać się udowodnienia odpowiednimi przepisami z wyjątkami i innymi poprawkami negocjować z naczelnikiem wydziału kom. być upierdliwym i namolnym aż urzędnik zrezygnuje ze swoich widzimisie

jak brakuje ci siły przebicia to ubierz się w ostrym czerwonym kolorze patrz urzednikowi prosto w oczy, bo jak nieda się z urzędnikiem "po ludzku" to zdominuj go swoją potęgą podświadomości

Powodzenie gwarantowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowa.Niedawno przejęliśmy z mężem niewielkie gospodarstwo rolne.Potrzebny nam jest ciągnik, ja chcę C330, mąż jakiś większy. Poradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem tu nowa.Niedawno przejęliśmy z mężem niewielkie gospodarstwo rolne.Potrzebny nam jest ciągnik, ja chcę C330, mąż jakiś większy. Poradzicie?
Poradzimy A ile hektarów macie ? Co hodujecie ? Co uprawiacie ? Bo w wyniku Twojego postu powstało równanie bez rozwiązania ........ same niewiadome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Panowie potrzebuje obręcze tylne do 330 gdzie szukać ?????

A może ktoś z forumowiczów ma takowe do zbycia - okolice łodzi

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muszę to wszystko przemyśleć

Dzięki za wszelkie informacje o 902, widzę że to jest dość ciekawa maszyna.

Może dobrze będzie doskładać parę tysiączków i kupić jakiegoś 902 w dobrym stanie

 

No tak ale 902 nadaje się do cięższych prac ale co z lekkimi pracami bronowanie, nawozy opryski. Myśle że na 6ha c360 w zupełności wystarczy a w 3 skibach chodzi przecierz bez problemu. I jest to ciągnik bardziej uniwersalny. Najlepszy moim zdaniem byłby mf255 ale one są dość drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poradzimy A ile hektarów macie ? Co hodujecie ? Co uprawiacie ? Bo w wyniku Twojego postu powstało równanie bez rozwiązania ........ same niewiadome
Hektarów jest niewiele ok. 8. 6ha. ornej, reszta pastwisko i łąka. Nic nie hodujemy i na razie nie ma o tym mowy(mąż naukowiec). Ziemia jest IV, V i VI klasy. zamierzamy na początek posiać coś jarego. Ogólnie ma to być rekreacja i odskocznia od codzienności.

ps. Dostaliśmy dziś ,, coś" z Agencji, czarna magia. Hihi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi się zdaje że nie bardzo wiecie w co się pakujecie. Rolnictwo to dzisiaj jest prawie jak hobby (przy obecnych relacjach cenowych) a na takim areale niewiele nawalczycie. Chyba że to co urośnie sprzedacie wykorzystując obecne wysokie ceny na zboża. Ja tam znam lepsze sposoby na rekreacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...