Skocz do zawartości
Gość Piotr de 330

Wszystko o Ursus C-330

Rekomendowane odpowiedzi

ROBERT23 mokra pokrywa ale nie leje się po niej {narazie} ,zmieniłem fachowca i też mówi że prima z Łodzi ma najlepsze,tamten założył komplety ale jakie???
znalazłem paragon to były czeskie kąplety.

hmm to może jakieś felerne się trafiły bo ja mam czeskie i wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobić wyjście na wywrot przyczepy od rozdzielacza pod siedzeniem ? czy rurke podlącza się pod tą wolną śrube na górze rozdzielacza, u siebie w sklepach nie moge dostać oryginalnej rurki tak wygiętej czy to trzeba sobie samemu wygiąć z dostępnych rurek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rurki takiej chyba nie kupisz - też długo szukałem i kupiłem w końcu rurkę z 80-tki. Była krótka i już gwintem na końcu no i pasowała idealnie pod siedzenie więc gra. A wkręcasz ją tak jak myślisz- w ta wolną śrubę na górze rozdzielacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem załozoną rurke taką jak na błotniku ale przy odłonczaniu weza zawsze troche oleju kapło na pokrywe podnosnika i potem było wycieranie i mycie, w tamtym roku załozyłem troche dłuzszy wąz zamiast tej rurki a koncówke od szybkozłonczki przymocowałem do błotnika tak zeby nie kapało na ciągnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem nowe pompę do podnośnika C-330 wszystko niby jest w początku ale podaje nawet olej do rozdzielacza Jaka może być przyczyna? Pomóżcie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zachodzę w głowię co może być ? Po wymianie pompy na nową nie zgrywa się. Tryb pompy z trybem napędzającym w ogóle nie ciągnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania Pompy wtryskowe nowe i po regeneracji, nowy rozrusznik, pradnice nowe i po regeneracji. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uzyskać poradę w następującej kwestii:

Podłożyłem dzisiaj pod zawór przeciążeniowy podkładkę i zmierzyłem ciśnienie na szybkozłączach (tzn. podłączyłem do prasy i sterując rozdzielaczem hydrauliki na błotniku na zegarze w prasie mierzyłem ciśnienie) ustawiłem w ten sposób, że na max obrotach silnika zegar pokazywał max 175 bar. Oto ten zegar.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a71a733a0d5a5676.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...3a0d5a5676.html

 

Podnośnik działa bardzo dobrze teraz. Powiedzcie mi czy mogę tak zostawić jak jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz ale to trochę za dużo na 330 może pęknąć pompa. na takich ciś chodzą duże ursusy i zetory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ten sposób na sprawdzenie jest dobry?? Jeśli tak to ile mam ustawić max ciśnienie, aby dobrze działał podnośnik i hydraulika w ciągniku??

 

PS. Pompa jest nowa, produkcji HYDROTOR S.A.Tuchola, model: PZ18AT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Rudzkim Moście koło Tucholi dobrze naprawiają pompy mam namiar .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i przy 160 nie powinna pęknąć później może bezpiecznie zrób z 140-150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy ktos z Was załozył pomocniczy siłownik w 30-tce.Prosze o porade i fotki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko wie ktoś gdzie można kupić szybę boczną w drzwi do kabiny oraz uszczelki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko wie ktoś gdzie można kupić szybę boczną w drzwi do kabiny oraz uszczelki???

nie wiem jak jest tam u Ciebie, ale u mnie w okolicy w tych sklepach z częściami do ciągników mozna dostac w prawie każdym na zamówienie, zachodzisz masz katalogi kabin i pokazujesz jakiej potrzebujesz i zamawiają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko czy ktos z Was załozył pomocniczy siłownik w 30-tce.Prosze o porade i fotki

pozdrawiam

polecam Ci kolego inne forum jesli szukasz tego zagadnienia, np agrofoto. sory za pseudo reklame

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić nowe tylne opony do mojego ciapulka, Co sądziecie o oponach speedways . jak się one sprawują ? jakiej firmy są najlepsze(oczywiście przedział cenowy do 700 za 1 szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam kupić nowe tylne opony do mojego ciapulka, Co sądziecie o oponach speedways . jak się one sprawują ? jakiej firmy są najlepsze(oczywiście przedział cenowy do 700 za 1 szt
jak chcesz pojeździć to landpro jakoś tak z Olsztyna ale 700 zł. niewiem czy starczy ja mam je rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko wie ktoś gdzie można kupić szybę boczną w drzwi do kabiny oraz uszczelki???

 

Mozna wiedziec skad dokladniej jest kolega?? znam sklep gdzie jest duzo szyb, nawet na zamowienie i ceny sa bardzo przystene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłek pierścienie w Primie 40zł +30zł przesyłka ale mam perność 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...