Skocz do zawartości
krab1

jak radzicie sobie z upalami

Rekomendowane odpowiedzi

dobry tekst pozdrawiam ale powiem ci cos bez klimy jest trudno a nawet zalosnie powiem jedno niech jedzie na afryke hodowac kurczaki Ray to bynajmiej glodu nie bedzie skoro wyniki robi takie wspaniale.pozdro dla ciebie i Raya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo mojej wrażliwości:) raczej nie o filantropie i zwalczanie głodu na świecie chodzi a raczej o cene i wyniki hodowlane. A racje trzeba przyznać Wademar wyniki ma niekiepskie. U mnie nie obyło się bez strat w czasie upałów (pomimo zraszaczy, klimy nie mam). ale nadal eksperymentuje zaszranmiz ustawieniami i się ucze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry zamotałem wiec dokończe. Nadal eksperymentuje i się ucze kiedy zraszanie jest najskuteczniejsze. No i chyba zainwestuje w dodatkowe wentylatory (tego chyba nigdy za mało) oraz dodatkową linię dysz do zraszania. Jeśli oczywiście ceny żywca pozwolą na takie inwestycje. Trzymajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uffffffffffff jak gorąco , przy życiu trzyma mnie zimne, mocne piwo, a moje kurczaki klimatyzacja Pozdrawiam całą brać drobiarską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie zakladania zraszania..kupilem juz rurki z nierdzewki...i teraz mam dylemat jakie dysze zakupic...czy ze srednica otworka 0,2 czy 0,3 mm i jakiej firmy...oraz czy lepsze sa wkrecane dysze w rurke czy takie ktore sie wklada w wywiercony otwor i montuje specjalna obejma na rurke..slyszalem ze te wkrecane po kilku wykrecaniach uszkadzaja gwint w rurce.jesli ktos ma jakies doswiadczenie w tej materii to prosze o podpowidz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...