Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

czy w innych rejonach też nie pada deszcz. W mojej okolicy jest tak sucho, że na pastwisku wyschła trawa i krowy co najwyżej mogą sie plażować. A te pogodynki w telewizji pieją z powodu pięknej pogody i doprowadzają ludzi do szewskiej pasji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiat Złotoryja kolo Legnicy>>>nie jest za dobrze zboża przypalone jeczmin całkowicie ziemniaki słabe >>>>>>DESZCZU!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy ma być deszcz, czy bezdeszczowo? "Niech pada - mi w kapustę, sąsiadowi w siano".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wschód od Poznania susza.Jęczmień i pszenica na słabszych kawałkach zasychają.Szlag mnie trafia.A jęczmień jary tak ładnie wyglądał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centralna Polska okolice Płocka jeszcze trzy dni temu nie moglem przejsc przez pole bo bylo blotko po ulewach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak wszyscy pokosili łąki to lało codziennie a teraz jak sprzątneli siana to ostatnio padało w środę i piątek. A dziś 32 st.C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na wschód od Poznania susza.Jęczmień i pszenica na słabszych kawałkach zasychają.Szlag mnie trafia.A jęczmień jary tak ładnie wyglądał...

tydzień takich upałów i mogę żyto wymłócić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie padało ostatnio 9 czerwca, wczoraj troszkę pokropiło, a 2 km odemnie przeszła taka burza, ze jeszcze dzisiaj woda stoi na polu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okolice Chojnic i Tczewa- susza sie zaczyna, pali jak cholera......

 

Jaka susza?? Przecież 26.06 to dwie godz. takiej ulewy z gradobiciem były że woda do wczorajszego wieczora stała na polach!!! A dzisiejszej nocy znowu popadało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okolice Chojnic i Tczewa- susza sie zaczyna, pali jak cholera......

 

Jaka susza?? Przecież 26.06 to dwie godz. takiej ulewy z gradobiciem były że woda do wczorajszego wieczora stała na polach!!! A dzisiejszej nocy znowu popadało.

 

A jestem z okolic Chojnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze wy za słabo sie modlicie o ten deszcz. Może trza na tace lepiej wrzucic, to deszcz od "Szefa" będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadaj z deszczem Mam problem ze zbiorem siana bo co chwile pada, jeszcze 7 ha zostalo mi do zbioru, oprocz 3 ha ktore wlasnie schna juz tydzien, co chwile ulewy i grad - do d.... z taka pogoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska oficjalnie poprosiła UE o deszcz Bruksela odmówiła, ponieważ może to wpłynąć na wysokość produkcji rolnej, co jest sprzeczne z najważniejszą zasadą żadna pomoc nie może wpłynąć na zwiększenie produkcji w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niech pada - mi w kapuste, sąsiadowi w siano".

 

Spadaj z deszczem Mam problem ze zbiorem siana bo co chwile pada, jeszcze 7 ha zostalo mi do zbioru, oprocz 3 ha ktore wlasnie schna juz tydzien, co chwile ulewy i grad - do d.... z taka pogoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio padało 4 czerwca a do tej pory nic i brak nadziei na deszcz buraczki zaczynają przysypiać zboża przypala truskawki jak poziomki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie przejmujcie deszcz będzie padał

ale pewnie w żniwa

 

Ja jestem z okolic Kalisza i tu ostatni deszcz był chyba jakoś w terminie o którym pisze ansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa posty niżej jest napisane gdzie

padało jakieś 4 godziny z drobnymi przerwami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...