Skocz do zawartości
darekka

Agencja - potwierdzenie dokonania czynności

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wybieram się czwarty raz do agencji wyjaśnić sprawę sprzedaży byków.

Za każdym razem jest wyjaśnianie a potem po kilku miesiącach znowu wyjaśnione nie jest.

Czy oni mają obowiązek wydać mi jakieś pismo potwierdzające wyjaśnienie sprawy. Nigdy nic nie dają jako potwierdzenie, a ten ich program to robił chyba ten sam mądrala co zabezpieczenie stron rządowych. Zawsze wpisują, jest dobrze, a potem znowu ten sam błąd i niby moja wina.

Cały problem jest w tym, że moje zgłoszenie jest z 2 stycznia, a zgłoszenie uboju z 31 grudnia, sprzedaż 30 grudnia. Co zrobią to znowu się rozjeżdża.

Że też w Sylwestra ktoś tam był na moje nieszczęście , jakby nie mogli mieć wolnego.

Może ktoś zna jakiś przepis na podstawie, którego mógłbym się domagać pisma potwierdzającego czynności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz datę kiedy byki od ciebie wyjechały(pokaż fakturę niech sobie zrobią ksero) i datę wystawiemia zgłoszenia. Reszta to ich zmartwienie. Mogą na wezwania podbić ci że się stawiłeś i złożyłeś wyjaśnienia.

Tam jest tak że kto inny wysyła te wyjaśnienia a przed kim innym je składasz. Jeżeli w systemie nie jest wyjaśnione to i tak ci za 2 tygodnie wyślą znowu pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak składam przemieszczenia to już nauczyłem urzędasów że mają zrobić ksero, podstemplować że przyjęli. Od 3 lat zero problemów, wszystko się zgadza i nic nie ginie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...