Skocz do zawartości
Przemek B

Jakiej słuchamy muzyki?

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż trądy się zmieniają jak widać. Czy byśmy mieli coraz prymitywniejszą młodzież. Jaka to będzie ta przyszła inteligencja Polska. W DRESACH!!! Ja do tej pory nie lubię słuchać disco - polo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No cóż trądy się zmieniają jak widać. Czy byśmy mieli coraz prymitywniejszą młodzież. Jaka to będzie ta przyszła inteligencja Polska. W DRESACH!!! Ja do tej pory nie lubię słuchać disco - polo[/quote

 

Drogi rafi41

ja uważam że powrót disco-polo do łask w obecnych czasach nie jest jakimś szkodliwym zjawiskiem. a jak postrzegasz fakt iż "dresiarze" to nie tylko fani disco-polo....a te porteczki u hip-hop'owców są OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się wierzyć że na takie "imprezy" chodzą tłumy. Może chodzą po wypiciu odpowiedniej ilości %-tów i nie po to by się bawić lecz po to by się pośmiać.

 

Disco Polo już rzadko kiedy grają na weselach, bo tego ludzie po prostu nie chcą - wiem to od grajka weselnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie chce mi się wierzyć że na takie "imprezy" chodzą tłumy. Może chodzą po wypiciu odpowiedniej ilości %-tów i nie po to by się bawić lecz po to by się pośmiać.

 

Disco Polo już rzadko kiedy grają na weselach, bo tego ludzie po prostu nie chcą - wiem to od grajka weselnego

 

Ale ten artykuł nie mówi o ludziach, którzy bawią się pod wpływem napojów wyskokowych ( ) choć i pewnie tacy się zdarzają. Ludzi poprostu bawi taka a nie inna melodia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Kwanyfikator, że Cię uraziłem, ale nie przepadam za disco - polo. Hip hop też mnie nie kręci. Co do ubioru, to podobno nie szata zdobi człowieka lecz człowiek szatę, jednak z drugiej strony wygląd mówi o człowieku, więc nic na to nie poradzę, że wyrobiłem sobie kiepskie zdanie o dresiarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry Kwanyfikator, że Cię uraziłem, ale nie przepadam za disco - polo. Hip hop też mnie nie kręci. Co do ubioru, to podobno nie szata zdobi człowieka lecz człowiek szatę, jednak z drugiej strony wygląd mówi o człowieku, więc nic na to nie poradzę, że wyrobiłem sobie kiepskie zdanie o dresiarzach.

 

Drogi rafi41

Ależ ja się absolutnie na Ciebie nie gniewam i wcale się nie obraziłem, specjalnie dałem ten artykuł na forum, bo wydał mi się on całkiem kontrowersyjny w dzisiejszym świecie komercji. Całkowicie zgadzam się z Tobą że tak jak ubierają sie inni ludzie wcale mnie nie interesuje, choć czasami wyobrażam sobie , ze sam tego bym nie założył .Każdy z nas ma swój styl, a propos dresiarzy to też za nimi nie przepadam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam techaniawek lajtowych se słycham jak na biglach graja nio ale dobrym disco polem też nie pogardze-na weselu sie fajnie tańczy:)))

..teraz tylko czekam na aż nam przywiozą nowy ciągnik to montuje radiooo i heja......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja tam techaniawek lajtowych se słycham jak na biglach graja nio ale dobrym disco polem też nie pogardze-na weselu sie fajnie tańczy:)))

..teraz tylko czekam na aż nam przywiozą nowy ciągnik to montuje radiooo i heja......

 

Młody rolnik naprawdę to co piszesz mnie rozśmieszyło.....wiesz każdy podświadomie gdzieś zna bardziej lub mniej teksty piosenek disco-polo a ludzie się do tego wyrzekają i to mnie śmieszy...Ty przynajmniej mówisz prawdę i się tego nie wstydzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nom podświadomie pewnie że znam i nie wyrzekam sie ze czasem posłucham ale to tak jakos, w zdecydowanej większości słucham czegoś innego!!!!!! żeby nie było że jestem fanem disco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh nom podświadomie pewnie że znam i nie wyrzekam sie ze czasem posłucham ale to tak jakos, w zdecydowanej większości słucham czegoś innego!!!!!! żeby nie było że jestem fanem disco

 

słuchaj przecież ja Ci nieczego nie zarzucam że jesteś fanem czy coś takiego, ale cieszy mnie fakt że potrafisz się przyznać do tego że słuchasz tej muzy.Często dziwie się tym którzy twierdzą inaczej a robią inaczej....

---nie ma się czego wstydzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdej ambitnej muzyki (głównie "Anawa", "Linkin Park", "Kult", "Dżem")

Bardzo podoba mi się muzyka z "Tańca Wampirów"

P.S.Jeśli przypomni mi się jeszcze jakiś zespół to napiszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdej ambitnej muzyki "Linkin Park", "Kult", "Dżem")

Lol dokładnie A czasami hardstyle, vocal trance - to na radioparty.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dobrej muzyki. W szczególnści rocka. M. in:

Pink Floyd, Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, Eric Clapton, System Of a Down, Kult, Dzem, Nazareth, Nightwish, Perfect, Scorpions, Robert Plant,

Często też coś spokojniejszego, jak Mort Shuman, The Moody Blues, SDM.

CZasami inne gatunki, głownie klasyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos dżemu - w tę sobotę, w Lublinie jest koncert tego zespołu (po "Chatką Żaka) Wstęp podobno free!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobotę mam zajętą ale grali na juwenaliach. Dobry koncert dali. I to był chyba pierwszy koncert, na którym Maciek zagrał na harmonijce. Stałem pod samą sceną, wrażenia bdb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram. Podobno wcześniej mają być jakieś ine zepoły, ale ja dopiero później przyjdę, kiedy będzie grała IRA. No a później oczywiście DŻEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku w wakacje grali w Pulawach... Polecam wszystkim, są świetni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...