Skocz do zawartości
Przemek B

Jakiej słuchamy muzyki?

Rekomendowane odpowiedzi

tj w temacie

podajemy rodzaj autorow

 

ja: techno

czasem hip hop - paktofonika, płomień, tede itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra coś dla młodszych forumowiczów-Ultravox,Marillion,The Stranglers,Depeche Mode,Xymox itd,itp ogólnie muzyka z czasów kiedy wykonawcy musieli jeszcze umieć śpiewać i grać -co nie znaczy ,że i teraz nie zdarzają się perełki (ale coraz mniej tym mniej im więcej wykonawców-specjalnie tego słowa użyłem żeby nie napisać artystów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie kto śpiewa do filmu szybcy i wściekli?? Strasznie podoba mi sie ta muza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tqam jestem konserwatysta:

Symfonik: Pink Floyd, Jethro Tull, Marillion, Yes, King Crimson, Genesis (z Gabrielem),

Pop: tzw. niezapomniane melodie (vide Love Story, Soleado, czy Spanih Eyes), Abba, Smokie, Spandau Ballet,

Rock: Rolling Stones, Budka Suflera,

Hard: Black Sabbath, Deep Purple, Uriah Heep,

Heavy metal: Iron Maiden, Judas Priest,

Piosenka kabaretowa, literacka, poezja spiewana: Olek Grotowski & Małgorzata Zwierzchowska, Andrzej Poniedzielski, Agata Budzyńska, Elektryczne Gitary,

Jazz: Louis Armstrong,

Blues: Nocna Zmiana Bluesa.

Klasyka: Beethoven, Rodrigo,

Folklor: góralski, czeski, ukraiński, rosyjski, chiński, polinezyjski,

Szanty: zwłaszcza Cztery Refy, Spinners, Stare Dzwony, Janusz Sikorski, Jerzy Porębski, Andrzej Korycki

I jeszcze by sie coś znalazło.

Z nowych toleruję wyłącznie kręcące biustami (wyłącznie naturalnymi; syntetyków nie znoszę) i pupami panienki, ale tylko z wyłączoną fonią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego co popadnie w zależności od humoru najczęściej nelli furtado gawliński hip hop ale raczej zagraniczny

 

/edit - Czw Cze 29 8:04:19

o cholerka zapomiałam o moim guru Lennym K. kurczaki ma chłopak niezły głos i jego solówki na gitarce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

death metal: Morbid Angel, Death, Pestilence, Vader, Yattering,Dies Irae . i wiele innych

black metal: Emperoe, Immortal, Mayhem, stary Behemoth, Hermh ABused Majesty i wiele innych o ktorych zapomnialem

trash metal: Kreator, Sodom Testament, Slayer i inne..

czasami inne odmiany metalu: np. Judas Priest, Black Sabbath, Iron Maiden, stara Metka..

a dlla wyluzowania -soundtracks, dark ambient , blues, a ostatnio Republika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jak jade przez wieś to techno na full ale jeszcze hip-hop ale teraz sie przeżucam na rege Jamal to jest gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to jak jade przez wieś to techno na full ale jeszcze hip-hop ale teraz sie przeżucam na rege Jamal to jest gość

Ale łokiec też wystawiasz no nie przez okno? :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jasne łańcuch na szyji obowiązkowo jednym słowem fura komura i dres

 

no tak i jeździsz pewnie na tzw krzywego co bo inaczej się nie da jak łokieć za oknem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym to wcałe nie wspominam a na siedzeniu obok to zabieram blondynke z chlewni dla toważystwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupie radio do mojej proximy to otworze dach szyby boczne szybe tylną i moze nawet drzwi i jak wlacze techno to cala wies bedzie slyszec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To małą wieś macie hehehe nie no to pełen wypas a prubowałeś coś zarywać na proximę na to to polecą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak ja w proximie techno na full i jazda a słucham energy 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o tym to wcałe nie wspominam a na siedzeniu obok to zabieram blondynke z chlewni dla toważystwa

 

Blondynkę powiadasz to ciekawe tak tylko, że ja nie z chlewni a i blondynka ze mnie podszywana

Techno teraz szykuje się impra w Kołobrzegu w zeszłym roku nie byłam ale widziałam jaki był wypas chyba mój Pysiek bedzie chciał jechać będzie pewnie dla mnie równie ciekawie jak na auto tuning show

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w sobote i niedzielke mam dni pajęczna już mnie głowa boli a w sobote jeszcze wstawiam zbiorniki na płyte ale musze sie sprężyć jeszcze nawet dziury nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiecie kto śpiewa do filmu szybcy i wściekli?? Strasznie podoba mi sie ta muza.

 

No Ludacris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja różnej słucham: techno, pop, house, trance, rege.

Poważna, poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie to czarna muzyka, ale ostatni jestem zmuszana do słuchania Pussycat coś tam i Pink - mój mega dziki dzieciak je lubi (patrz zdjęcie obok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak mój synek był malutki, miał kłopoty ze spaniem, ale przypadkowo gdzieś kiedyś popłynęła muzyka zespołu DŻEM- zasnął przy niej jak po narkozie i tak sie rozpoczęła moja przygoda z tą muzyką, dziś synek ma prawie sześć lat i z muzyką Dżemu się nie rozstajemy, kupiłem piękny motor i w wolnych chwilach zmieniamy się w bluesowców-harleyowców, ale będąc rolnikiem mało jest czasu na takie zmiany, lecz muzyke można słuchać.

Badźcie z Bogiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...