Skocz do zawartości
Przemek B

Jakiej słuchamy muzyki?

Rekomendowane odpowiedzi

...no i jak mogłem zapomniec Bob Sinclar...

Jedynie teraz to ostatnie ( ROCK THIS PARTY ) mi sie podoba a wczesniejszych dwóch ( WORLD HOLD ON i LOVE GENARATION ) poprostu nie cierpie za to (słowo zostało usunięte)e gwizdanie

 

No i ogólnie jakies takie defiące są tamte poprzednie kawałki

 

/edit - Pon Wrz 4 7:25:03

To które dokładnie TECHNO sety tak wałkujesz z tego Sunrise

Juz z tego roku czy zeszłoroczne

Pewnie ze z tego ruku

Ja teraz jeszcze słucham secików z Beach Party w Gdyni bo też ładnie tam zagrali Rank 1, Andy Moor, Jonas Steur, Lucca i Olav Basoski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tokyo Hotel chyba sie nie zalicza do tych gatunków które poniżej wypisałem, a słowo komercja dotyczy ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy i wytykania, aaaale

 

Napisales "Dance i Trance, komercje" czyli z Twojeje wypowiedzi mozna sugerowac, ze lubisz D i T oraz komercje. A do komercji zalicza sie TH :D Jesli chciales okreslic D i T mianem komercji, to nalezalo napisac "D i T - komercje"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...no i jak mogłem zapomniec Bob Sinclar...

Jedynie teraz to ostatnie ( ROCK THIS PARTY ) mi sie podoba a wczesniejszych dwóch ( WORLD HOLD ON i LOVE GENARATION ) poprostu nie cierpie za to (słowo zostało usunięte)e gwizdanie

hehe a co ty myslales ze bob ma tylko 3 single nie on duzo wczesniej zaja sie muzyka wiec poszukaj ma tez inne ciekawe piosenki a ja np nie lubie "rock this party" ;p odwrotnie do Ciebie ale ogulnie dobra muze robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Dobrze, ze nikt nie napisal, ze slucha Tokyo Hotel. Jeszcze tego by brakowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja roznie scooter,atb,depeche mode,u2, roznie co wpadnie do ucha no a w playliscie to tez trance leci i inne kawałki a no i jak mogłem zapomniec Bob Sinclar ( Jaro tez lubi )

...Tak sobie lubi-a jeżeli już to przypomniał się mi kawałek z dawnych czasów- Midnight Summer Dream (The Stranglers)-może ktoś ma ?

PS.Co to jest Tokyo Hotel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe a co ty myslales ze bob ma tylko 3 single nie on duzo wczesniej zaja sie muzyka wiec poszukaj ma tez inne ciekawe piosenki a ja np nie lubie "rock this party" ;p odwrotnie do Ciebie ale ogulnie dobra muze robi...

 

lol no przeciez wiem ze on w tym siedzi juz wuchte czasu

 

napisałem ze z ostatnich trzech najlepsza jest "Rock this party"

 

dla mnie ogólnie to az takim wirtuozem on nie jest ale mam taki starszy kawałek Bob Sinclar - Life (Jose Nunez mix) i to mnie miażdży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Tak sobie lubi-a jeżeli już to przypomniał się mi kawałek z dawnych czasów- Midnight Summer Dream (The Stranglers)-może ktoś ma ?

PS.Co to jest Tokyo Hotel ?

Jarosławie wiec wujku ty ;p wiec co do tej piosenki przed chwila sciagnelem i do roku 2003 sciagnolem dyskografie depeche mode wiec jak wpadniesz 12 to płyta z piosenkami bedzie w chacie lezala tak btw co do tokio hotel to jakies gowno ;p nie slucham ale beznadzieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz Mariuszku po prostu dla mnie facet śpiewa tak jak wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tam facet spiewa ja myślałem że to jakas laska hahahahahaha. jak na faceta jakis taki zniewieściały chociaż nigdy się mu nie przyglądałem za bardzo ( nie kupuje BRAVO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz nasłuchałam się na urlopie od Pyśka nastoletniej siostry i kuzynki o tym zespole tyle, że nie pytaj ale tak właśnie on wygląda jak podszywany chłopiec, tak jak i jego muzyka niby coś tam wykonują ale jest to jakieś takie jak podszywane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale michaś mimo wszystko nie wygląda jak dziewczynka bez biustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michaś śpiewa??? a ja myślałem że on poprostu się wydziera gardłowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam jemu lepiej wychodzi niż tej marci ona to jest jak na moim avatarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz Mariuszku po prostu dla mnie facet śpiewa tak jak wygląda

 

w takim razie Janusz Laskowski tez jest krieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...