Skocz do zawartości
Przemek B

Jakiej słuchamy muzyki?

Rekomendowane odpowiedzi

Villus dziewczynki tak mają mówię tobie Pyska siostra i jego kuzynka (16 i 15 lat) też za nimi szaleją mają nawet poduyszki z ich podobiznami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Japelko. ja juz musialam bronic sobie i innym ( ) kupna koszulek i innych tworow z wizerunkiem. a to male ma dopiero 9 lat! no ale kiedys bylo new kids on the block i tez bylo fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Laskowski aaa ten z płetwą tak

 

z pletwa? ja znam wersje: pan z kometą z tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a znasz ich tworczorsc? jak nie, to proponuje zapoznac sie z tym, czego slucha twoja córa. A jak znasz TH i nic z tym nie robisz to.... nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to tam facet spiewa ja myślałem że to jakas laska hahahahahaha. jak na faceta jakis taki zniewieściały chociaż nigdy się mu nie przyglądałem za bardzo ( nie kupuje BRAVO)

lol ja tez myslalem ze laska panowie skoczcie gadke na temat "panow" z TH bo to nie jest muzyka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie ja i vill to dziewcztęta ale i tak uważam że nie należy ganić kogoś za to, że lubi ten czy inny zespół a zwłaszcza gdy jest to młoda osoba, której gust muzyczny dopiero się wyrabia, w końcu i my kiedyś mieliśmy dziwnych idoli w stylu Sabrina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie ja i vill to dziewcztęta ale i tak uważam że nie należy ganić kogoś za to, że lubi ten czy inny zespół a zwłaszcza gdy jest to młoda osoba, której gust muzyczny dopiero się wyrabia, w końcu i my kiedyś mieliśmy dziwnych idoli w stylu Sabrina

dziewczeta to sorry jezeli urazilem btw Sabrina lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo dajmy na to taki Roxette ( jakos tak sie pisało) Daje głowę że nawt Mariusz słuchał kiedyś :D:D:D chocaz może nie bo to bardziej wiekowi Japka słuchałas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo dajmy na to taki Roxette ( jakos tak sie pisało) Daje głowę że nawt Mariusz słuchał kiedyś :D:D:D chocaz może nie bo to bardziej wiekowi Japka słuchałas?

 

roxette znam tylko jeden kawalek.. hał du ju du ... ewryfing ju ken du albo cos takiego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dosc mlody, ale Roxette kojarze i nawet znam kilka utworow, ale tytulow nie znam. Dla mnie sluchanie Roxette nie jest powodem do wstydu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
roxette znam tylko jeden kawalek.. hał du ju du ... ewryfing ju ken du albo cos takiego..

jak byłem w 7 klasie podstawówki Roxette szalało hahahahaha ale potem szcześliwe znalazłem swą muzyczna ścieżkę w życiu :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dosc mlody, ale Roxette kojarze i nawet znam kilka utworow, ale tytulow nie znam. Dla mnie sluchanie Roxette nie jest powodem do wstydu.

ja tez mlody ale ta pisenka mi przypadla do gustu wogulne fajny zespol a ma ktos utwor pamietam ze w teledystku takie maskokotki spiewal i graly zna ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roxette jasne, że pamiętam nawet kojarze teledysk ja śpiewają obok autobusu to były czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha byyyyyyyyyło cos takiego faktycznie ale jakos melodii nie pamietam :):) ale jak dobrze pamietam jacyś dziwni byli no nie ???

i dr Alban

hasz hasz :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, że dziwni facet (właściwie dwóch)w damskich rajstopkach ubrany w łaszki z poprzedniej epoki nie może być nie dziwny do tego dodaj dwie babeczki i masz taki miks z wewnętrznym fuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet jak facet ale te kobity poprzebierane za pielegniarki - Psiaq cos dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty mi cos sugerujesz ????

Ja jestem normalny :D:D:D słucham Arki Noego ( przez sentyment do Litzy z Acid Drinkers )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to ja jeszcze lubie od czasu do czasu posluchac drum 'n' bass

 

...ale bawic sie przy tym juz bym nie umiał patrząc na ludzi którzy w sobote bawili sie w Łodzi na Boat City Festival

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty mi cos sugerujesz ????

Ja jestem normalny :D:D:D słucham Arki Noego ( przez sentyment do Litzy z Acid Drinkers )

to pewnie sluchasz tez Homo Twist przez sentyment do Titusa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przez wzgląd na synka jestem na etapie Fasolek ale i tak ku przerażeniu mamusi ulubiona piosenka mojego Malucha jest Proud Mary w wykonaniu Acidów :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz przez wzgląd na synka jestem na etapie Fasolek ale i tak ku przerażeniu mamusi ulubiona piosenka mojego Malucha jest Proud Mary w wykonaniu Acidów :D:D:D

 

to ladnie beda z niego ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...