Skocz do zawartości
Radek1234

seksowane nasienie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie - czy inseminujecie krowy nasieniem seksowanym i jak to wychodzi bo u mnie dość łatwo się zacielały ale zdarzyła się wpadka - urodził się byczek , dodam jeszcze że ta krowa została cielna po pierwszym zabiegu , a byków nie hoduję . Zastanawiam się co zrobić ? czy można taki przypadek reklamować w SHiUZ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie - czy inseminujecie krowy nasieniem seksowanym i jak to wychodzi bo u mnie dość łatwo się zacielały ale zdarzyła się wpadka - urodził się byczek , dodam jeszcze że ta krowa została cielna po pierwszym zabiegu , a byków nie hoduję . Zastanawiam się co zrobić ? czy można taki przypadek reklamować w SHiUZ ?

 

trzeba kupować nasienie sex z dobrej firmy. seksowanie wyślił Cogent w Anglii i sprzedał procedure innym firmom, ale proces zamrażania nasienia opatentował, w PL ma je TOP GEN w Głubczycach. Od nich kupuje, mam na razie 100% jałówek, inseminuje też krowy wieloródki, choć byczek może się zdarzyć, skoro podają, ze rodzi się 93% dziewczynek. Pracują nad seksowanym mięsnym, żeby rodziły się byczki. czekam na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...