Skocz do zawartości
pestek6

jaki traktor na PROW 120 koni??

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co do traktora,nie wiem jakiej marki wybrać aby był tani w eksploatacji,mało palił i był bezawaryjny.Myślałem nad takimi markami jak:

Deutz,john,valtra,new holland,case;) Co proponujecie?Do wydania mam 260 tys.netto i musi być mocy 120 koni

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOIM SKROMNYM ZDANIEM TO JOHN DEERE, NEW HOLLAND LUB KUBOTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu uzaleznilbym wybor od bliskosci serwisu a nastepnie wykluczyl z konkurencji NH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zetor przy zachodniej konkurencji raczej odpada

Ja bym myślał o grupie Same-Deutz-Lambo

Jeżeli masz blisko serwis to naprawde dobre ciągniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że serwisy zachodnich marek traktorów to mam w odległości 50 km od siebie;)Mieszkam w okolicach Malborka tak więc jest deutz,NH,class,case,john,fend itd. Mam zetorka proxime 85 z turem i dużo brakuje do zachodnich marek;(mając budżet 260 tys. wolę wybrać komfort i przyjemność pracy a nie wajchować rewersem mechanicznym i się obawiać żeby traktor się nie wywrócił bo już miałem kilka sytuacji takowych ale udało się opanować skromnosc zetora.Jak dla mnie to jest on za wąski i wysoki do tura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma forterre 105 koni i już go kilka razy zagrzał bo termostat nie póścił,a to felge tylna ukręcił i ciągle narzeka na coś;(Wolę trochę dołozyc i mieć dopracowany traktorek i chodzi mi tez o to żeby mu chipa wgrać po okresie gwarancyjnym bo Agencja nie pozwoliła na zakup traktora 140 koni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa że serwisy zachodnich marek traktorów to mam w odległości 50 km od siebie;)Mieszkam w okolicach Malborka tak więc jest deutz,NH,class,case,john,fend itd. Mam zetorka proxime 85 z turem i dużo brakuje do zachodnich marek;(mając budżet 260 tys. wolę wybrać komfort i przyjemność pracy a nie wajchować rewersem mechanicznym i się obawiać żeby traktor się nie wywrócił bo już miałem kilka sytuacji takowych ale udało się opanować skromnosc zetora.Jak dla mnie to jest on za wąski i wysoki do tura.
Możesz go poszerzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wybraleś już ciągnik? Deutz i John chyba najlpesze z tych wymienionych i za tą cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...