Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam grubera z Uni kosa 3m na 7 łap. ile bierzecie z a takie usługi?? pracuje z ciągnikiem Claas Ares 816 (160 koni) brałem 120 za godzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Ja tu czytam za prasę kostkującą sipma 100zł/h lub 110zł/h u mnie za tyle to nawet się nie spytają czy by im sprasować;/ Od dwóch lat jest jeden taki gościu co lata C-330 i bierze chyba po 70zł/h. I Cała wieś do niego leci, mimo ze mieszka jakieś 10km od mojej. Tylko ta trzydziestka powoli zaczyna gdakać jak wrona bez remontu tej zimy chyba już sobie nie poprasuje. Generalnie zawsze było płowe co za kombajn. ale ludzie lubią tanioche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to normalka ze znajdzie sie jakis pajac i opusci pare złotych a ludzie jak wrony leca co rok to wiecej do takiego. U mnie własnie jest taki w okolicy i mi juz połowe kientów odbił bo za kostke bierze po 90zł a za forszajsa którego kupił takze celowo na zarobek po 180 i wez z takim konkuruj !!!!!!!!!!!! Cała okolica chciała podniesc ceny ale wiedzielismy, że ten pajac nie podniesie i nikt nie podniosł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego "biały" to jest wolny rynek!!!A swoją drogą to odpowiada Ci sytuacja jaka istnieje na rynku paliw ,gdzie rafinerie swobodnie dyktują ceny z braku jakiejkolwiek konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy jakoś liczy i wie za ile pojedzie, to nic dobrego jak się wszyscy dogadają i na tych mniejszych żerują.nie odczuwacie tego kupując nawozy albo środki ochrony roślin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadoma sprawa. U mnie umówiliśmy się wszyscy, że podnosimy ceny, a z tego co słyszałem chłopaki i tak po cichu biorą wciąz po 200 za koszenie i po plecach klientów klepią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czymś trzeba klienta zachęcić, ja robiłem promocje, jak klientowi wszystko zboże jechałem, to 10 zł za każdy hektar odejmowałem, a sie cieszyli!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że ja też jakieś promocje robiłemi nawet gdy byłem jedyny z prasą w okolicy to z ludzi nie zdzierałem Brałem ile wychodziło i zawsze na ogóle coś się tam opuszczało..A z tym cymbalem to weź szkoda mi Perkinsa za 60-65zł/h On po prostu tak zlazł z ceny żeby mieć wszystkich. W zeszłym roku gdy ta pogoda byla u nas taka kiepawa i nie dawal rady wszystkich obrobić bo każdy chcial na od razu to jedna chojna gospodyni recznie słome zbierała Z żadne skarby nie da zarobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ile mam wziąść za talerzówke Bomet 3,15m z ciągnikiem Zetor Forterra 11441.

 

Prosze o szybką odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Tez coś koło tego wezme. Bo mam zrobić dla gościa hektar. To tak 110-120 za godzinke myśle że bedzie rozsądne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz to wszystko zależy od wydajności, kosztów amortyzacji sprzetu... no i rodzaju ziemi bo wiadomo lepsza ziemia lepsze dochody z niej i można wiecej wziąść ale jak u mnie na IV-Vkl to by chetnych nie było na takie usługi a tak lepiej taniej i wiecej ha oblatać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kujawsko-pomorskie

 

Kombajn Bizon Z056 200 zł

Ursus c-360 + Z224 100zł

 

Innych usług raczej się nie wyświadcza, może niektórzy korzystają jeszcze z kombajnu buaczanego stoll v-50 ok 100 zł za godzinę, ale cene podlega negocjacji bo jest niewielu chętnych.

kujawsko-pomorskie

a ile mogę wziąć za usluge stollem v100 do tej pory brałem 800zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie(Jestem z pod Ciechanowa): Bizon Z0-56: 200zl/h bez sieczkarni, 220zl/h z sieczkarnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za Dominatora 68s bez sieczkarni brałem 240 zł za godzine a z sieczkarnią 250 za godzine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ile brać za prasowanie zmiennokomorową nową prasą ?? za baloty o wymiarach 1m i o wymiarach 1,7 m??

 

ile za pracę fendtem z ładowaczem czołowym ??

jelenia gora dolnośląskie pozdrawiam

 

/edit - Nie Wrz 3 21:32:04

aha i czy z sznurkiem klienta czy z moim ?? poroszę o pilna odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kujawsko-Pomorskie

 

u nas same bizony

 

BS - 300

Rekord Niebieski/czerwony - 220/200

Super - 170-190

 

Prasa zwijka 90-100

Prasa kostka 90

sznurek klienta

ceny z tego roku

 

/na godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kombajn HOLMER + odwóz buraków do pryzmy ok 950zł/ha

 

 

a jedno-rzędowy ze zbiorem liści ile za ha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie a za ładowanie Turem z c330 jakie sa stawki od tony rozrzutnika czy co tam? a ładownie np obornika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednorzędowy do buraków- ok 1000 za ha, myśle, że nie było by źle

a ładowanie obornika turem, za rozrzutnik?, to nie wiadomo, z jakiego gnojownika przyjdzie ci wydobywać ten obornik, więc lepiej myśle na godzine ok. 50 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ładowanie obornika z pryzmy cyklopem na rozrzutnik 3.5t 8zł/rozrzutnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można żądać za usługe ciągnikiem Fortschritt ZT 323 A przy duszeniu pryzmy z kukurydzą (oprócz tego, wciąganie na góre ciapków z gnojarkami)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę 914+tur równanie duszenie i wciaganie ciapków 40 zł /h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...