Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To u was ciapkami kukurydze wożą?? U mnie nikit. Najmniejszy to Zetor 7211. Czasami jak nie nadążają to i ciapka zaczepią. Jest też tak, że nikt nie płaci za ubijanie czy dowóz, tylko "dzisiaj wszyscy robimy u ciebie, jutro u ciebie" Od jednorzędówki woziliśmy 3 ciągnikami, teraz trzeba będzie więcej bo sieczkarnia doszła zamiast jednorzędówki. I będziemy wozić samozbierającymi do trawy. Do tej pory ubijał 12145 z turem teraz jeszcze dojdzie MF 3070.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadoma sprawa, że wszyscy u jednego i tak u wszystkich, ale w mojej wsi jeden gospodarz tylko ma kukurydze i zbiera każdego chętnego do pomocy, a nie każdy chce w tej robocie sie paprać, on kosi sieczkarnią fortschritt, wożą na dwie gnojarki, sześćdziesiątkami, ciapkiem z turem duszą i rozpychają co wyleci z gnojary, póki mały kopiec, to pół biedy, ale jak już troche górka, to męczą sie niesamowicie i dlatego zaproponowałem sąsiadowi pomoc, dziś obkosili troche w koło a od jutra jadą na dobre i ja też jade. Podobno płaci 7 zł na godz + leje paliwo do ciągników. Zobaczymy jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można by wziąść za godzine pracy albo za ha brony talerzowej 3,2 m szerokości ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za presowanie mala kostka brałem 120 za godzine

koszenie rotacyjna 1.65m 85 na godzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas za sieczkarnie szescio rzedowa do kukurydzy i 3 traktory z przyczepami bierze sie600PLN za godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś brali połowę tego co za bizona i 2 ha w godzinę robił ale dzisiaj jeszcze ktoś tak robi?ciężko znaleźć rzepak na pokosach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

ile można wziąźć za godzinę (albo mth) orki 16245 + atlas 5 ???

na kawałku 6,5 ha wybiło 10,5 mth. warunki bardzo ciężkie (glina i 2 duuuuże górki). ciągnik spalił równe 100 litrów ON.

 

pozatym jaka jest cena za c360 + cyklop (ładowanie obornika)

 

proszę o odp

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za orkę czteroskibowym, wielkie góry i sama glina, 2 ha ,wziąlem 300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Ile braliście za koszenie kukurydzy sieczkarnią jednorzędową Bo samobieżną Claasem Jaguarem 692 z przystawką czterorzędową brał po 400zł za hektar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile może kosztowac godzina (ewentualnie motogodzina) pracy, przy wykopywaniu buraków kombajnem ziemniaczanym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, powiedzcie chłopaki, czy za orke pługiem zagonowym 4, ciągnikiem Fortschritt 323 A, 150 zł/hektar to (za)dużo???, dodam, że 70% pola to glina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dużo szczególnie jak jest glina ja orze dwójkami i biorę 70 zł/godz hektar orze 2,5 godz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile braliście za kopanie ziemniaków kopaczką elewatorową 2 rzedową, ja kopałem z c330 albo mf po 80 potem po 90 zł, ale co to za kopanie jak ludzie mają po 10 po 15 min, muj rekordzista miał 3,5min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za orkę czwórkami obrotowymi brałem 120 zł za godz. Na ciężkiej ziemi chyba wyjdzie podobnie do 150 zł za hektar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie cały czas, jechać orać temu gościowi, czy nie??? Wiecie dlaczego? Pytałem kiedyś właśnie w tym temacie, ile można wziąć za duszenie kiszonki, odpowiedzi były różne, ale wszystkie złe Nikt nie odpowiedział, że "za darmo', właśnie tak, nie zapłacił, a w dodatku potrącił mi z zapłaty za inną usługe, za paliwo które wlał mi do duszenia tej nieszczęsnej kukurydzy, a zaś tłumaczył sie, że zapomniał, że u niego robiłem, po dwóch miesiącach, więc skoro mam znowu ponieść strate, to chyba posiedze sobie w domku i popatrze, jak dwie skiby ciągną w dwa ciągniki- MF 255 i 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź kase z góry jak da za dużo to mu oddasz reszte po robocie. To najlepszy sposób na takich zleceniodawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam propozycje wożenia wytłoków pronarem1025a z dwoma przyczepami 10 tonowymi trasa bedzie wynosic jakieś 15km. ale nie wiem jak za to skasować czy za kilometr czy za godzine prosze o pomoc i oczywiście do swojej propozyci dajcie cene jaką bym mógł skasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...