Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1-2 zł od 1t i od 1 km czyli za kurs 150- 200zł . Za dowóż wapna chcą 60 zł od t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was ma zarejestrowana dzialalnosc uslugi rolnicze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile życzyć sobie za godzinę talerzowania? W zestawie C-4011 i talerzówka 1,75m. Jeżdżę na trójce, głębokość do 15cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło 5 ha. Swoje dwuhektarowe pole robilem około 2,5 h ale ono jest dosyć długie, a przyjdzie mi robić na małych, klinowatych kawałkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy prowadzeniu nie ma potrzeby rejestrowania działalności związanej z wykorzystaniem własnych maszyn. Jeśli nawet robisz dla podmiotu gospodarczego a nie jesteś vatowcem to podmiot może wystawić fakturę w Twoim imieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ile Waszym zdaniem należy brać za wywóz gnojówki beczką asenizacyjną 4000L.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koło 5 ha. Swoje dwuhektarowe pole robilem około 2,5 h ale ono jest dosyć długie, a przyjdzie mi robić na małych, klinowatych kawałkach...

Więc spokojnie stówke na godzine możesz wykasować, ale decyzja należy do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore za 4300l 25zł od beczki niektórzy biora na godzine chyba koło 100zł. na sztuki dobrze wychodzi jak wywozi sie blisko ale gorzej jak daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ile Waszym zdaniem należy brać za wywóz gnojówki beczką asenizacyjną 4000L.?

Ja biore 10-12 zł za beczke poj. 2500L., w Twoim przypadku myśle że 20 zł za beczke możesz kasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też wszyscy gadają, że biorąc 12 zł za moją beczke, jade za darmo, ale dzięki temu mam klientów na "co dzień", a że beczkę ciągam Władimircem, to mi się opłaci, dodam, że jade na opale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez kiedys przed 4 laty woziłem 2000l 3512, ale sprzet musi zarabiac a nie tylko na paliwo, gdzie amortyzacja i własna praca !!! Ja tez praktycznie cała wichure obrabiam i okolice Srednio miesiecznie mam ze 30 beczek na zarobek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile za nakładanie obornika rorzutnik 3,5 T?, od kilku lat brałem 10zł, w tym roku myśle po 15 zł dużo czy mało? Za worzenie brałem też po 10 zł i myśe się podnieść

 

Za 12 zł to mi by się nie chciało nawet za brame wyjeżdzać z beczką , ja za swoją myśle po 30 zł jak dużo beczek po 25zł może 20żł (3 tyś litrów), ale ja chętnych mam po kilka kilkadziesiąt kilometrów od siebie i jak narazie nie świadcze usług

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu wywiozłem 42 beczki, tylko dzisiaj 13, a do końca tygodnia jeszcze pare dni, więc mi to wystarczy, gdybym podniósł stawke straciłbym klientów, chociaż teraz wiosną taką beką 6 tys l nie wiedzie w koniczyne czy lucerne, czy nawet w zaorane pole, bo sie utopi, a ja moim pierdołkiem wjade wszędzie, no prawie wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myslice czy 120zł za godzinie siania agregatem upr-siewn biernym 3 m to dobra cena ?? Tyle biore tez za oranie 7341 + 4x30 około 1.15godz hektar, talerzowanie 3.15m 150zł za godzine hektar robie 25-30 minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za usługe kompleksowa wywożenia obornika biore 30zł od 3 lat załadunek cyklopem i rozrzutnik sipmy 2 osiowy niby 3,5t ładuje ile sie da mojego mokrego obornika pewni koło 5-6t

 

samo ładowanie po 15 zł brałem w tamtym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprzedawał ktoś z was obornik? (oczywiście od krów) Jak z ceną? Mam do zbycia koło 50 ton i nie wiem ile zaśpiewać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdziś widziałem cene obornika 10zł/t ale to było kiedyś. Nie lepiej na pole rozwalić?? wystarczy 1ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10zł? Myślałem o 50 A na pole nie mam już gdzie... Pod ziemniaki ze 4 może 5 i pewnie pod kukurydzę z 10 - w tamtym roku pod kukurydzę poszlo 25 na hektar... A tak bym sprzedał i w to miejsce sypnął więcej sztucznego - na to samo wyjdzie roboty mniej i czasu się zaoszczędzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mo to jak obornik, sam się o tym przekonałem. Ja będe jutro woził pod kukurydze (ciekawe czy mi starczy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...