Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie ma to jak jechac na usluge to emerytow wczoraj bylem opryskac 0,5ha kartofelkow na stonke. Srodek kazali kupic mnie.....pojechalem i..... odliczajac srodek zostalo mi 30zł za wypryskanie 140-stu litrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. interesuje mnie ile mozna wziąć za wywóz szamba beczką 6000litrów z ciągnikiem John deere 5720? może ktoś podać mi przykładowe ceny? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. interesuje mnie ile mozna wziąć za wywóz szamba beczką 6000litrów z ciągnikiem John deere 5720? może ktoś podać mi przykładowe ceny? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za wywoz kamazem na oczyszczalnie licze 10zl za 1000l i mniej wiecej takie sa ceny z tego co sie orientuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore 25zł za beczke 4300l, znajomy 30zł za 5000l, podobnie wychodzi z komunalnej tyle ze on bierze na godzine a nie na sztuki i wozi beczka 6700l chyba 120zł na godzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak u was z cenami za koszenia bizonem z sieczkarnią???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250 zł za godzinę trzeba brać z siekaczem i tyle samo bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powiedzcie....ile w ciagu godziny zdolacie skosic??? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
250 zł za godzinę trzeba brać z siekaczem i tyle samo bez.

 

bez sieczkarni trzeba brać taniej...! conajmniej 20-30 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

240zł, bez sieczkarni 220. Od kilku lat przyjeżdża koleś i robi miejcowym konkurencję - bierze 200zł. Swoją drogą dobry pomysł bo robotę ma na okrągło i ina swoje wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja biore 200zł/hektar, klienci od rana stoją pod bramą, a reszta kombajnistów tylko patrzy i nie ma roboty

 

240zł, bez sieczkarni 220. Od kilku lat przyjeżdża koleś i robi miejcowym konkurencję - bierze 200zł. Swoją drogą dobry pomysł bo robotę ma na okrągło i ina swoje wychodzi

 

Te dwa przypadki to jest konkurencja po byku-nie to co u mnie.Jeden opóści na cenie 5zł(menda i skur*** jak podjeżdżałem wieczorem pod wysyp i krzywo to skur*** szybe mi zbił butelką po piwie w ciągniku za to teraz kosi mi ten drugi) i lecą do niego drugi nie bedzie gorszy i opóści 10zł to wszyscy dawaj do niego.Nieraz (pżeważnie wieczorem albo z rana jak rosa) widać jak jeżdżą rowerami od jednego do drugiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory szybe mi zbił kluczem,nie oddałem a co! A butelki po piwie mi wrzucił na rozrzutnik cham jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie bizon bierze średnio 250zł za godzine z sieczkarnią natomiast clasem mega 208 bierze 230 za hektar!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co w kombajnach mają GPS i wiedzą jaki areał koszą? Bo nie wierze, że każdy co do ara podaje powierzchnię swego pola. U mnie biorą tylko za godzinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z przykroscia musze stwierdzic ze nie posiadam cudownej maszyny młócąco-czyszczącej zboze o wspanialomyslnej nazwie KOMBAJN a tak powaznie to....mam ponad 25 ha zboza ale zawsze kosi mi wszystko znajomy i skoszenie 1ha srednio wychodzi mnie w granicach 160-190zł Tyle ze to kosi dobry znajomy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co w kombajnach mają GPS i wiedzą jaki areał koszą? Bo nie wierze, że każdy co do ara podaje powierzchnię swego pola. U mnie biorą tylko za godzinę

 

no to chyba kolego nie wiesz na jakim świecie żyjesz ten koleś co mi kosił Classem Mega 208 przejeżdza pole dookoła i zna areał z dokładnością do 6 arów nawet się ciebie nie pyta ile jest ponadto w komputerku który posiada w kabinie wyświetla mu wilgotność zboża i jego ilość w tonach w zbiorniku...! człowieku jest 21 wiek to nie Vistula...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można wziąści za wywuz obornika dodam żę daję rozrzutnik i ursua c 360 oraz ladowacz (cyklop) ciągnik do ładowacza daje kościu u którego wozimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Classem Mega 208

Na kombajnach się nie znam ale wydaje mi się, że Bizony Z056 nie mają takich bajerów w standardzie

człowieku jest 21 wiek

Wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie powiedziałem że bizonem tylko właśnie clasem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje u was bizon z stolem do rzepaku za godzine zegarowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...