Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U nowych klientów prędzej nie zaczynam roboty, dopuki nie pokaże mi kopi wniosku o dopłaty, tego z rozpiską, co na polach, chyba za taką "tanioche" może to coś od siebie zrobić, natomiast u stałych klientów prawie co roku areały zbóz sa takie same, a ja nie będę się wykłócał o 10 arów, a poza tym to kombajnuje już 16 sezon i nikt nie wmówi mi, że pole dwuhektarowe jest jednohektarowe, wszystko wychodzi w czasie pracy, średnio hektar w godzine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beczka meprozet 14000l + U1614 100zł za beczke. do kolesia miałem 20km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można wziąc za prasowanie słomy w dużą kostkę (80x70x230) Jedna kostka to około 1.5 beli(120x120)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile można kasowac za prasowanie słomy bela 1,6 m ? od hektara ,beli czy na godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od beli sie bierze ale nie wiem jak jest przy takich 1,6.. czy takie bele takie wogole sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komora 1,5 i po zwalcowaniu do 230 bar po rozpręrzeniu1,6 [claas rolant 62/66]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena prasowania z-224 to u nas jedna druga kombajnowania czyli 110-130 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena prasowania z-224 to u nas jedna druga kombajnowania czyli 110-130 zł.

 

 

Alberto nie o takie prasowanie NINIE-PL chodzi. jej chodzi o prasowanie w belki 120x160 prasą zwijająca.

 

PS. u mnie biora 10 zł za bele 120x120 wiec mysle ze 12-15 zł bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile za godzine koszenia kosiarką rotacyjną 1,65m z mf 255?

 

Pare lat temu brałem 80 zł/h teraz to conajmniej 100zł/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ile można wziąść za kopanie ziemniakow ?/ Za godzine czy jakos inaczej....

Tą kopaczką ee00d1151e397628m.jpg -------------->> 88e9e50e396fa7b2m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, ale ja moge przyjechać kombajnem (nie będzie zbierania łapkami), 900 zł za hektar biore. A co do kopaczki, to chyba przynajmniej te 80 zł za godzine powinieneś wziąść, w końcu przy kopaczce, silnik ciągnika pracuje na dosyć dużych obrotach, a za bardzo się nie posuwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec ile w tym roku za kombajnowanie bierzecie?? ja bym z checia wzial po jakies 350 ale to tylko marzenia , tylko nie wyskakujcie z np. 180zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JD 955 3.6 m. biorę 200zł

DF 35.70 4.2 m - 240zł bez różnicy czy z sieczkarnią czy bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

belowanie sianokiszonki ze zwozeniem i foliowaniem 37 zl/szt ,belowanie slomy 12 zl/szt ,belowanie siana 15 zl/szt+5 zl/szt za zwozenie i ulozenie np w stodole to jak u mnie w okolicy niska cena ale i tak niektorzy bira po 30 zl /szt sianokiszonka ale jak beluja to na polowie komory wyrzucaja bele i wtedy wychodzi wiecej bel za mniejsza kase to samo co malo bel za duza ksae oczywiscie jakosc paszy pomiedzy obydwoma przypadkami jest nieporóównywalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys u mnie wyskoczył z takimi cenami za belowanie to ani belki byś nie zrobił Cena prasowania sianokiszonki 10zł, siano czy słoma 7zl z moim sznurkiem tak biora wszyscy wychodzi mi koło 150zł na godzine wiec nie jest żle. Za kompleksowa usługe sianokiszonki z moja folia 30zł od sztuki i to jest norma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie teraz był gość ma do sprasowania około 30ha ląk powiedziałem mu8zł za bele owiniętą siatką. Jak kasujecie za zwożenie na godzine czy jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie za belowanie siana lub słomy biorą 5 zł/szt, nawet sznurku swojego nie muszę dawać. A jeśli chodzi o zwożenie, to przyjeżdża się do gościa na robote z pełnym zbiornikiem paliwa, a po robocie gościu wlewa paliwo do pełna i załatwione, ale to wszystko na zasadzie odrobku, dziś wy u mnie, jutro ja u was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas prasa czy kostka czy belująca zawsze była połowę ceny za kombajn, w zeszłym roku 100 złotych za godzinę i jak ktoś słabo jeździ to nikt go nie weźmie.

Praktycznie jest bezsensu kupować taki sprzęt w zeszłym roku za sprasowanie około 15 ha na całkiem niezłej słomie i sianie wyszło niecałe 10 godzin i sznurek.

 

W tym roku cen nie znam, ale pewnie dużo nie pójdzie do góry albo i w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile za koszenie bizonem ZO56???? bez sieczkarni (w województwie lubelskim) PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...