Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy od organizacji pracy, ale średnio ok 8 godz.

Czyli można liczyć 120/godz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

900 zł/hektar kasowałem w 2006 roku, wtedy było pełno roboty, ale jak mączkarnia zerwała umowy z większością producentów pyrów w naszej okolicy, to robota się skończyła, zauważ też, że w tamtym czasie była inna cena paliwa, oranżada kosztowała niecałe 2 zł/litr,więc czy na ten rok 120 zł/godz będzie ceną adekwatną do kosztów pracy, to należałoby się grubo zastanowić, minimum te 150 zł/godz przy dzisiejszej cenie paliwa, a co będzie do jesieni, to się dopiero okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie ile może kosztować sadzenie ziemniaków MF255+sadzarka 2 rzędowa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile będzie kosztować prasowanie prasą rolującą w tym sezonie?

 

 

zależy ile jeszcze ON zdrozeje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to zbytnio nie zaszaleje z ceną. Ponieważ ludzie będą się lapać za głowe i mówić jak to ja drogo biorę za robotę

wezmą wozy drabiniastę i będą sami wozić słomę A po za tym to u mnie jeszcze rządzą snopowiązałki wieć jak cena za kombajn i za prasę dużo pójdzie do góry to ludzie będą wracać do przeszłości

 

MI się wydaję że 10 zł za balele trzeba bedzie prosić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy usługodawcy jak myślicie ile wołać za wywóz "perfum francuskich" beczkowozem o pojemności 2500l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy usługodawcy jak myślicie ile wołać za wywóz "perfum francuskich" beczkowozem o pojemności 2500l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sądzicie czy 80zł za 1ha grubrowania to cena dobra czy więcej lub mniej należalo by wołać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam propozycję do Admina

Zrobić tabele cen usług i niech ona wyskakuje tu zawsze jako pierwsza bo wertować 17 stron ....

 

Przy okazji ile wziąc od ha za rozsiewanie nawozów sztucznych

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile w tym roku bedziecie brac za belowanie słomy sznurkiem czy siatka, za belowanie sianokiszonki i siana oraz owijanie. Bo ostatnio pytał sie mnie znajomy w kakich cenach w tym roku te usługi beda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem w ODR tabelkę z cenami usług - "lżejsze" prace - bronowanie, sianie - 60 - 80 zł/h, cięższe (orka, agregat ścierniskowy) 90-120 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może ile kosztuje godz. pracy agregatem uprawno - siewnym 3m???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile w tym roku bierzecie za zrobienie beli sianokiszonki (sznurek i folia moja) razem ze zwiezieniem i owinięciem, bela 120x120.

 

P.S. cena ON u mnie to 4,75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym cenniku jest podane że Pronar 1221 + przyczepa kosztuje 59 zł/godz.Myślę że taki ciągnik łyknie koło 10 l paliwa co kosztuje ok.45zl a na traktorzystę,opony,oleje i amortyzacje zostaje z tej kwoty 14 zł.Moim zdaniem ktoś ma nierówno pod stropem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwijanie bel sianokiszonki 1 balot (ø 150 cm) 16,00 (z p.) - LOL a ja chciałem wyskoczyć z ceną 10zł za balota . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile w tym roku bierzecie za zrobienie beli sianokiszonki (sznurek i folia moja) razem ze zwiezieniem i owinięciem, bela 120x120.

 

P.S. cena ON u mnie to 4,75

uuu, u mnie na pierwszj stacji KARP: 4,51 ale ostatnio wzialem na probe bioestra bo sie w ofercie pojawil; i tzlko 4,20zl....i nie widac roznicy w samej pracy ciagnikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...