Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

posiałem kolesiowi 14ha w 7godzin godzinke mu odpuściłem bo dobry sąsiad a za pozostałe 6 po 200zł i nie marudził. a co dospalania z moim biernym to narazie posiałem około 32ha rzepaku i jeszcze coś w zbiorniku jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 6620 chyba jest 207L dzisiaj pojade go zalać na full i zobaczymy ile spalił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile powiedziec znajomemu za zrobienie podorywki pług lekki 5 skibowy + c330, wlóczenie brony piątki + c330, i koszenie łąki zwykła rotacyjna + c330??

 

dodam ze pole bylo podzielone na kilka krotkich kawałków cały czas pod górke i strasznie zachwaszczone, troszke ponad 2 hektary meczylem c330 przez 4,5 godziny, włóczenie tego zajeło mi godzine i dwadziescia minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile powiedziec znajomemu za zrobienie podorywki pług lekki 5 skibowy + c330, wlóczenie brony piątki + c330, i koszenie łąki zwykła rotacyjna + c330??

 

dodam ze pole bylo podzielone na kilka krotkich kawałków cały czas pod górke i strasznie zachwaszczone, troszke ponad 2 hektary meczylem c330 przez 4,5 godziny, włóczenie tego zajeło mi godzine i dwadziescia minut

 

 

jak moze być pole cały czas pod górke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lufa - mieszkasz w górach i takie pytanie zadajesz? Z góry na pusto zjeżdża, żeby na paliwie zaoszczędzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak moze być pole cały czas pod górke

 

Przerpaszam niezbyt jasno sie wyrazilem, chodzło mi o to ze pole położone jest na stoku i oczywiscie w jedną strone orałem pod górke a w drugą również orałem ale juz z górki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gruberem 2,8 m. i ciągnikiem 100 km biorę 120 zł/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za taki zestaw płaciłem po ok. 100 zł (cena umowna). Dobry znajomy wykonywał mi tą usługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .

Mam takie pytanko ile mozna wziąść za naladowanie ciągnikiem C-360z turem rozrzutnika(zwyklego jednoosiowego) obornikiem z pryzm. Z gory dzieki za odpowiedz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J też 10 zł, po ile bierzecie za kopanie ziemniaków kopaczką elewatorową, z mf 255 i c330 ( ja po 90 zł za godz) z jaką szybkością kopiecie bo ja na 1 i 2 terenowym, szybciej fakt się da ale nie wytrzącha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wziąć za kopanie (50min) kopaczką elewatorową ziemniaków, C-4011?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile wziąć za kopanie (50min) kopaczką elewatorową ziemniaków, C-4011?

Zakladajac, ze 1 godzina pracy kosztuje w zaleznosci od rejonu ok. 80 - 100 zlotych, to z prostego wyliczenia wychodzi Ci 65 - 85 za 50 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za sianie zboza(obojetnie jakiego) mf255+poznaniak 2.70 biore 100zł na hektar i jak narazie na brak zajecia nie narzekam no chyba ze robie stalym klientom to licze ulgowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wychodzi Ci 65 - 85

Klient strasznie wyrywny ze stówą wyskoczył ale wyhamowalem go ostatecznie do 70 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój najlepszy interes - skosić 0.3 ha za 200 zł

 

trochę nie halo tak wyłudzać od rolnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wychodzi Ci 65 - 85

Klient strasznie wyrywny ze stówą wyskoczył ale wyhamowalem go ostatecznie do 70 zł

 

Pewnie ktoś wcześniej kopał mu t25 , też tak miałem kończyłem, lub rok wcześniej ktoś kopał ruskiem to krzyczeli "Panie to za mało.." , ale też się przejechałe bo kopałem u kolesia gdzie koles 7211 rył 50min jak wyryłem w godz i 10 min, trochę kręcił nosem klijent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ktoś wcześniej kopał mu t25

W tamtym roku pożyczył kopaczkę do swojego ciapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...