Skocz do zawartości
emesz

Czy wiesz jak można zarabiać tak, jak banki : praca w domu

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem praktykiem inwestowania na rynkach finansowych i autorem e-booków i szkoleń na temat inwestowania na rynku Forex.

 

Jeden z moich kursantów (Karol) wysłał mi kilka dni temu e-mail.

 

Poprosił mnie w nim o sposób na wygenerowanie środków potrzebnych na pierwszy depozyt na rynku Forex (ok. 1 500 zł).

 

Karol dodał, że zależy mu na tym, aby sposób był prosty, nie wymagał wielkich nakładów kapitału i najlepiej jakby można było działać przez internet.

 

Nie było łatwo sprostać oczekiwaniom Karola. Ale potraktowałem to jako wyzwanie.

 

Czytasz jeszcze? Brawo! To znak, że masz podobne oczekiwania do Karola.

 

Postanowiłem zaprezentować kilka sprawdzonych i realnych sposobów i wysłałem je Karolowi, aby jak najszybciej mógł zacząć przygodę z Forex.

 

Ciekawi Cię co to za internetowe sposoby generowania kapitału?

 

Dlaczego tylko Karol ma to wiedzieć?!

 

Mam dla Ciebie niespodziankę odbierz ją na stronie : (link)

 

Udanego dnia

 

PS. Jeżeli nie jesteś zainteresowany sposobami na generowanie środków z Internetu zignoruj tą wiadomość.[/u]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na szkoleniu biznesowym i dowiedziałem sie wielu ciekawych sposobów zarabiania i pomnażania kapitału .Moja koleżanka stosuję tą technikę i w wieku 30 lat nie musi już pracować .Teraz jej oszczędności pracują na nią.Niestety na dzień dzisiejszy nie mogę zdradzić nazwy tej firmy ,ale dodam ,że ona co miesiąc otrzymuje 3 tys na rączkę ......można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że można. Nie wiem coś w Nas siedzi takiego, co neguje wszelkie próby podjęcia działania. To się nie opłaca, tamto się nie opłaca.

 

Ja, aby stwierdzić czy coś się opłaca, czy nie musiałem to praktykować. Zajmuje się teraz, tym czym się zajmuję i nie narzekam.

 

Po prostu był czas w którym uwierzyłem w pewien projekt, który przerodził się w moją pasję. W sumie nie miałem oporów przed zapoznaniem się z tematem. Mogłem stracić tylko czas. I podjąć decyzję.

 

Nie każe nikomu (nawet nie namawiam zbytnio) na pójście moją drogą. Uważam że każde działania i doświadczenie działa tylko i wyłącznie na korzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...