Skocz do zawartości
luk

Opinie o ciągnikach Valtra - tylko tu.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem Tekmie - tez wolalbym sprzedawac produkcje po przyzwoitych cenach i sam decydowac na co wydam pieniadze zamiast zyc na garnuszku UE i kupowac drogie maszyny za jeszcze drozsze kredyty. Chociaz ja wierze, ze to sie w dluzszej perspektywie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można kosić na polu i jednoczesnie ARiMR ja sam jeszcze pare lat temu nie wierzyłem że się uda a przecież dla każdego zarejestrowanego gospodarstwa w agencji jest zarezerwowana pula pieniędzy po którą można sięgnąć tylko trzeba chcieć.Nikt pieniędzy do domu nie przyniesie pozdrawiam.

 

Nie dla wszystkich są zarezerwowane pieniadze. Jak to mój znajomy handlowiec powiada przy pracy na wsi trzeba mieć jeszcze troche szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje ładowacz czołowy samopoziomujący z łyżką do Valtra Valmet 700 niemusi być orginalny i za nieduże pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy jest na forum jakiś urzytkownik Valmeta 8600????

Zastanawiam się nad kupnem takiego ciągnika ale jeszcze się nie zdecydowałem.

Najbardziej chodzi mi o to jaki promień skrętu ma ten ciągnik czy lepszy niż ursus 914???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy warty jest ten ciągnik zainteresowania czy lepiej poszukać innych marek jak z częściami- czy dostępne i czy są drogie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. MAm problem z Valtrą T160 występuje błąd L254. Ciągnik momentami gwałtownie traci obroty, przerywa, czasami gaśnie. Układ paliwowy czysty i szczelny ponieważ gdyby był rozszczelniony to ciągnik by się zapowietrzał. Co może być przyczyną błędu i wadliwej pracy silnika? (Czasami jest wszystko ok a czasami nie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz instrukcje obsługi albo kontakt z serwisem? L 254 jak pamiętam to dotyczy ciśnienia paliwa za filtrem w moim ciągniku taki kod genetował wadliwy czujnik ciągnik prawidłowo pracował ,po odłączeniu tegoż czujnika a później wymianie na nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe czy mogliby sie koledzy ktorzy posiadaja ciagnik valtra n92 lub o podobnej mocy wypowiedziec o jej awaryjnosci słabych punktach i czy sa zadowoleni z dokonanego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My nabyliśmy jakies 4 miesiace temu VALTRE A 92 101 lub 102 konie mechaniczne. Na tą chwile ma nabite na budziku okolo 270 mth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z Valtrą a mianowicie trochę po chodzi i się wuświetla kod L353 a po chwili L 254 i się zapowietrza i gaśnie sprawdziłem wszystkie przewody uszczelnienia założyłem nowe filtry i dalej to samo i już nie mam pomysłu a na serwis muszę czekać do czwartku ktoś może miał podobny przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdę tu na forum użytkownika Valtry N82 ... Interesuje mnie opinia czy warto inwestować w ten sprzęt.. chodzi mi o koszty eksploatacyjne, awaryjność itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem aktualnie valtra ma słabą sprzedaż co przekłada się na wysokie ceny usług i części zamiennych no bo generalny importer musi się utrzymać a jeśli hodzi o model N82 to wielu urzytkowników narzeka na moc i dynamikę małych Nek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie każdy musi posiadać ww sprzęt ale jakbyście choć podpowiedzieli gdzie można na ten temat poczytać to czekam na sugestię.... Nie wszystko daje się wygooglować niestety.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem valtry 6850 rok 2007

 

Jeśli ktoś ma opinie o tym motelu to proszę o napisanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem z valtrą t121 hi-tech nie zawsze rozłancza przedni napęd.Zauważyłem to podczas orki po wyłączeniu napędu cły czas ciągnoł wyłączył sie dopiero po przejechaniu jkis 800 metrów.Sprawdziłem elektrozawór działa prąd także dochodzi lampka na desce gasnie a przud ciągnie.Bywa tak ze wyłącza się 10 razy a raz nie wyłaczy dopiero po dłuższym czasie gdzie może by przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w waszych n111e po włączeniu przycisku ECO widzicie jakąś różnice w pracy silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chce kupić valtra 8550 jest na olx w woj Mazowieckim z turem może ktoś o niej coś słyszał lub ja oglądał i coś o niej wie Nosarzewo Polne miejscowość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...