Skocz do zawartości
luk

Opinie o ciągnikach Valtra - tylko tu.

Rekomendowane odpowiedzi

Coś drogo od Ciebie chcieli-mi serwis oferował ostatnio oryginalnego Tura za 30000 ale brutto-a u Ciebie wychodzi,że 29000 netto za mrągowski -dziwne -za 195000 brutto to można mieć normalną wersję + oryginalny Tur-fajnego masz dealera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pawel45 hej a zpol-motu jaką wersje ci oferowali do Jd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ładowacz czołowy Pol-Mot Tur, Tur 6 trzy sekcyjny sterowany elektrohydraulicznie, z łyżką do materiałów sypkich 1,8 m ,chwytakiem typu krokodyl, chwytakiem do bel owijanych folią, w cenie 22 700 zł. netto, 27 694 zł. brutto (z podatkiem VAT)."

 

/edit - Czw Sie 10 8:32:13

Cenna zestawu wynosiła dokładnie 150 tyś poprostu pomieszało mi się ale to nie ważne! poprostu odrzuciła mi jałówki i mogłem wziąść Valtra (podobno mam za małą kwotę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo padne, brachol pojechał do Bednar w piątek, jego kumpel wsiadł do Valtry, żeby się przejechać, ruszył, zaraz ostro zahamował....i odpadło koło!!!!! Nie no myślałem, że Valtra takiej fuchy nie odwali A tu prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam instrukcji, najlepiej po polskiemu i szczegółowej do Valtry T190.

Widzieliście tę VAltrę na Bednarach . Tę niebieską? No właśnie o tą chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Pawe45 Czy masz już w akcji Valtrę A85 z ładowaczem? Jeśli tak to napisz o pierwszych wrażeniach z pracy w polu i z ładowaczem oraz jak ze spalaniem? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valtra już jest Pracowała przy ugniataniu kukurydzy zrobiła 36 mth i 100 km. Bardzo wygodna i oszczędna (naprawdę) Ale najlepszy z tego wszystkiego jest Tur Valtra V35 (Quicke Q35)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać ile dales za VALTRE? Interesuje mnie taka sama z ładowaczem. Z góry dziekuje.

 

/edit - Nie stosuj dyżych liter do całej wypowiedzi. Uznawane jest to jako krzyk. MOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bo padne, brachol pojechał do Bednar w piątek, jego kumpel wsiadł do Valtry, żeby się przejechać, ruszył, zaraz ostro zahamował....i odpadło koło!!!!! Nie no myślałem, że Valtra takiej fuchy nie odwali A tu prosze :)

Twój brat widocznie był nieźle nawalony skoro widział takie rzeczy... :lol:

 

/edit - Sob Paź 21 17:29:26

Ja też byłem z kumplami na Bednarach i widziałem dwie śliczne Valtry z ładowaczami czołowymi, ale żadnemu koło nie odpadło - tylko się przebiło!!!! Czy to jest fuszera ze strony Valtry? Mam Valtrę z silnikiem ecopower i spala połowę tego co John Deere sąsiada i ani razu nie zawiodła.

Więc dlaczego kłamiesz Panno Sirmnemonic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz!!! Też byłem na AgroShow i oglądałem pokazy z udziałem ciągników Valtra. Valtra KRÓLOWAŁA w pokazach - ciągniki pracowały z różnymi maszynami. Są to bardzo trwałe i oszczędne traktory a właśnie takich u nas potrzeba, bo paliwo coraz droższe. Znajomy zajmuje się usługami w lesie i twierdzi, że to najtwardszy sprzęt do ciężkich prac z rębakiem, a tam byle ciągniczek długo nie pochodzi. Mój sąsiad ma Valtrę i jest bardzo zadowolony, a ja sam kiedyś też kupię taki ciągnik. Valtra trzyma cenę, nawet stare Valmety. Zobaczcie w internecie, prawie nie ma używanych. A ciągników innych marek - pełno. Czy to coś Wam mówi? A to co podoba mi się w Valtrze i jej pracownikach to - pokora. Na Bednarach rozmawiałem z przedstawicielami Valtry i nie usłyszałem ani jednego złego słowa o konkurencji. A inni przedstawiciele wzajemnie się obgadywali - pewnie dlatego, że nie wiedzą za dużo o swoich traktorach i aby zagadać - wymyślają na innych różne świństwa. Jeśli jeździcie jakimkolwiek traktorem - chylcie czoła przed Valtrą, bo to porządny sprzęt. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kolegami. VALTRA to porządny ciągnik za nie małe pieniądze ale warto te pieniądze wydać... zwróci sie maszynka

 

Kolejny atut jest taki, że te ciągniki wyszły z lasu do pola, a wiemy jakie są warunki w lesie. Pole się chowa, a te ciagniki daja sobie znakomicie tam rade.

 

Niby te ciągniki mają tylko 3 biegi przełączane pod obciążeniem, ale daja sobie mimo tego świetnie radę w polu. Inne maja po 4 biegi przełączane pod obciązeniem, a tak nie śmigają...

 

Ostatnio byłem u nas jednego NEW-a HOLLAND-a wyciagnać i gośc się pyta czemu ta moja VALTRA sie nigdy zakopac nie chce BO TO VALTRA :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam zamiar kupic valtre w granicach 80-100KM co wy o nim sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi Ci o serie A lub serie MEGA lub MEZZO.

 

Silniki w tych maszynach masz nie do zdarcia i przy tym bardzo ekonomiczne

Jeżeli dużo pracujesz w polu polecam AUTOCONTROL.

Seria MEGA lub MEZZO nie pamietam jest o tyle lepsza że ma skrzynie z pólbiegami przełączanymi pod obciażeniem co jest duzym ułatwieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

133araby no i kosztowała mnie 220kawałków netto troche mnij niż JD i troche więcej niż MF A I JESZCZE SERWIS DO 1000mth gratis

 

/edit - Pią Lis 17 18:14:21

KamilZ moim zdaniem do 10KM to seriaA tania i ekonomiczna lb seriaN tu większy wybór wyposażenia warto pogadać z jakimś przedstawicielem chlopaki są w porządku i nienachalni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety seriaN to przedział100-150KM zamiast 90KM biez100 zapas mocy może przyda śię na przyszłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SeriaN ma swoje plusy jest to lekki(zawsze można dociążyc) i zwrotny ciągnik ale nie wszyscy chcą miec 4cylindry wtym zakresie mocy nie to co moja T 5,5tony a jak podepnę pług z Uni i na przód wał Expomu to w pole jedzie 8,5tony a tylko 2m szerokości roboczej No i duży wybór wyposarzenia od podstawy do tzw.cuda na kiju ale jedno jest pewne dobrze się tym pracuje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...