Skocz do zawartości
luk

Opinie o ciągnikach Valtra - tylko tu.

Rekomendowane odpowiedzi

a co sądzicie o ciagniku valtra?

 

/edit zmieniona nazwa tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

drogi drogi drogi

Części jeszcze droższe

 

Po za tym to OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbyli

to odpowiedz użytkownika ?konkrety jezeli jest to możliwe a co do ceny to jest porównywalna do innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzol kupil w tym roku M120 EcoPower i na razie jest zadowolony.

 

Co do ceny to byl najbardzej konkurencyjny oczywiscie porownujac ciagniki o podobnym wyposarzeniu.

Ludzie z Valtry okazali sie najwiekszym profesjonalizmem ( podejscie do klienta, jakosc obslugi, mozliwosc negocjacji ceny, bonusy, wycieczka do finlandii).

 

Co do przegladow tez mu poszli na reke i nie sa az takie wysokie. Ile dokladnie ci nie powiem. Musialbym sie spytac.

 

Ciagnik naprawde warty polecenia

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzi z valtry nazywaja "Rachwała i jego goncze psy" a co do nich tak na naprawde to najlepsi sprzedawcy jakich do tej pory miałem przyjemnośc poznac (nawet ciagniczek zabaweczke dostałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Valtra to solidna marka, jak Ci się podoba to kupuj bez wahania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak sie taka Valtra zjebie to pojdziesz z torbami.

Niestety wiem coś o tych ciągnikach i powiem jedno częsci zamienne są bardzo drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sie taka Valtra zjebie to pojdziesz z torbami.

Niestety wiem coś o tych ciągnikach i powiem jedno częsci zamienne są bardzo drogie

A do jakiego dobrego zagranicznego ciągnika cześci sa tanie tak to ju,z jest z obrymi ciągnikami te ciągniki Valtry sa bardzo dobre i trwałe jeżeli masz kase to brać i sie nie zastanawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem valtre M-120 ecopower super

 

dziekuje ci marku sz i zwracam honor

 

/edit post zedytowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam dwóch znajomych, którzy użytkują Valtry - jeden HiTech, a drugi TM-a. Obydwa od nowości. Nie narzekają na te ciągniki. Koleś od Hi-Techa robi "usługowo", ciągnik praktycznie non-stop w robocie. Najbardziej obydwaj chwalą sobie to, że nie przepłacili za te ciągniki. Dobre jest też to, że ciągniki masz praktycznie na zamówienie - płacisz tylko za to, czego będziesz używał, a jak masz jakieś szczególne wymagania, to inżynierowie Valtry ponoć bez problemów mogą przerobić ten ciągnik wedle twoich intencji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wie ktoś może ile kosztuje nowa Vatra A 75?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wiem jedno że silniki Sisu są bardzo wytrymale i mają dobrą charakterystykę mocy, czyli przy malych obrotach mają dużą moc, i chyba są dość ekonomiczne, jest to coś w porównaniu do fendta, tylko ze nie wiadomo jaka jest ich zywotność, te kóte kiedyś nazywaly sie Valmet i chodziły w lasach to niby barzo dobre były

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ludzie z valtry twierdza ze silnik serii A95 przy prawidlowej eksploatacji powinien wytrzymac 25000 mth na marginesie chce sobie sprawic takie cacko jak myslicie czy to dobry wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie z valtry twierdza ze silnik serii A95 przy prawidlowej eksploatacji powinien wytrzymac 25000 mth na marginesie chce sobie sprawic takie cacko jak myslicie czy to dobry wybór?

 

bartoszu to jest super wybur za 2 latka (jak rolników nie pomorduja ) kupuje a 75 z turem valtry a co do a95 kolega na juz 2 rok (starsza maska) słuzy mu do transportu i pole ale mało ok 10 ha ale w transporcie sporo motogodzin trzasnoł jest naprawde zadowolony a co do trwałosci 25000 tys mth narazie tyle nie zrobiłem ale mysle ze jest to mozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

fakt silniki sisu sa bardzo dobre. mam taki silnik w mf 3670 i jest bardzo oszzedny i ma bardzo fajne brzmienie. ale musi miec obroty. do 1000 obrotow to idzie dobrze ale jak pod gorka spadna ponizej 1000 to juz trzeba redukowac bo jest slaby jak dziecko. ale fakt ze oszczedny w agregacie vaderstad rapid 3 m pali na ha okolo 8 -9l. w nowych mf sa juz inne silniki i pala duzo wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fakt silniki sisu sa bardzo dobre. mam taki silnik w mf 3670 i jest bardzo oszzedny i ma bardzo fajne brzmienie. ale musi miec obroty. do 1000 obrotow to idzie dobrze ale jak pod gorka spadna ponizej 1000 to juz trzeba redukowac bo jest slaby jak dziecko. ale fakt ze oszczedny w agregacie vaderstad rapid 3 m pali na ha okolo 8 -9l. w nowych mf sa juz inne silniki i pala duzo wiecej.

 

A czego oczekiwac. Przecierz to prawie obroty jalowe. KAtujesz silnik az spadnie ponizej 1000???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jaki pług ciągniesz tym mf 3670 i ile ci w nim pali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Słyszeliście, że serie C, M, 6000 mają być w przyszłości wycofane z produkcji. Ma ich zastąpić Valtra N. Wie ktoś może jaki przedział mocy ta seria będzie miała zarezerwowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valtra "N" to sześć modeli z 4-cylindrowymi silnikami o mocy od 100 do 150KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dlaczego piszecie o valtrze w innych tematach a ni tu????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

valtra N bedzie pokazana w kielcach na targach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
valtra N bedzie pokazana w kielcach na targach

To fajnie bo mam zamiar się blirzej przyjzać temu ciągniczkowi.Skoro jego silnik wytrzyma 25000mtg. to mi słuzyłby dozywotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem pewien czy 25000 wytrzyma jak 10000 wytrzyma to będzie dobrze no może 15000 widziałem troche perkinsów po 7-8 tys przebiegu i takie miały progi jakich ja w męczonej 360 nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...