Skocz do zawartości
XT600

Ciągnik Steyr 8070

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nigdzie nie znalazłem informacji na temat tego ciągnika dlatego postanowiłem założyć nowy temat.

Od dłuższego czasu szuka ciągnika poniżej 60 KM. W oko wpadł mi Steyr 8070

ale nie mogę znaleźć żadnych sensownych informacji na temat tego ciągnika (chodzi mi dokładnie o ten model). Znalazłem co prawda jakiegoś "zimnego kotleta" na tym forum ale poza informacją o rzekomym dużym zużyciu paliwa nic interesującego nie wyczytałem (temat dotyczył innego modelu i był założony w konkretnym celu).

Gdyby ktoś coś wiedział o tym modelu będę serdecznie wdzięczny za info.

P.S. Dojczlandzkiego nicht fersteien wiec niemieckie i austriackie strony niewiele mi dadzą.

Z góry dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a google tlumacz ci nie pomoze ?kiedys troche pojezdzilem steyrami,to dobre ciagniki byly, tylko ze teraz moze byc problem z czesciami, lepiej poszukaj jakiegos bardziej popularnego traktora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a google tlumacz ci nie pomoze ?kiedys troche pojezdzilem steyrami,to dobre ciagniki byly, tylko ze teraz moze byc problem z czesciami, lepiej poszukaj jakiegos bardziej popularnego traktora.

Kiedyś w ten sposób próbowałem tłumaczyć artykuł o BMW. Wychodziły takie pierdoły, że głowa mała.

Generalne słabo jest z małymi ciągnikami. Za Steyrem przemawiają dźwignie zmiany biegów umieszczone przy prawej nodze. Niby pierdoła ale ma duże znaczenie. Bardzo napaliłem się na Renaulta 551S i jedyną rzeczą która mnie do tych ciągników zniechęca to właśnie dźwignie umieszczone centralnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi