Skocz do zawartości
DOMINATOR

Gdzie się wybieracie na wakacje lub gdzie byliście?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też idę od poniedziałku na całe 2 tygodnie ale się cieszę bo to mam zaległy cały urlop z zeszłego roku Buziaki Japka Cze Mariuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja od poniedziałku zaczynam sie urlopować kierunek na pomorze nie wiem gdzie ale co tam byle szybko tam sie znaleść.

bo w życiu piekne są tylko chwile....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przybywaj sinice z morza zniknęły już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a koło Ciebie tez były? Takie mam plany po wstepnych ustaleniach z księgową (patrz - żoną) że w tym roku okolice Ustki ewentualnie np Rowy. a zreszta gdzie zajadę tam będę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A były i w Ustce i w Rowach i w czołpinie ogólnie nie można było się pokompać ale nic to już nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiorQ jedz w Bieszczady jest za.........

 

PS. Pozdrowionka dla wszystkich znajomych z urlopu który własnie kontnouje u Vill

3mka się Chłopcy i dziewczynki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja dołączam się do trzymta się ludki

Małgonia pozdro dla naszej całej watachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdzie nie wyjeżdżam... kisze sie tutaj...ale nie narzekam bo w czerwcu urlopek spedziłam w naszych ukochanych POLSKICH BESKIDACH. fajnie było ale sie skończyło

Japeczka buzka niedlugo do na wracasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłem z Krymu. Z kilkoma radami dla wybierających się tam.

- O kwaterę zadbajcie przed wyjazdem, chyba że w jednym miejscu zatrzymujecie się na 1-2 noce. No, chyba że chcecie mieszkać w czyms w rodzaju chlewu albo za przyzwoite warunki płacić nieprzyzwoite pieniądze (liczone w USD).

- O bilet też. Na 45 dni przed datą wyjazdu powinniście stać przed przedsprzedażową kasą kolejową. Chyba że się spóźnicie jak ja i zostaną Wam miesca, którymi gardzą nawet miejscowi, czyli tzw. wyżne bokowe. Koszmar... Wiem, bo przeżywałem dwa razy po 26 godzin.

- Jesli lubicie mięso, weźcie ze sobą; na Ukrainie najtańsze serdelki kosztują tyle ile u nas kiełbasa wiejska. To samo z mlekiem. Generalnie zywność jest droższa niż u nas. Tańsze są tylko pomidory, papryka, arbuzy i bakłażany.

- Nie wierzcie cenom podawnaym w przewodnikach. Rosną z roku na rok w astronomicznym wręcz tempie.

- Trzymajcie sie z daleka od naganiaczy proponującym na dworcach nocleg (patrz uwaga pierwsza) i transport, chyba że macie nadmiar gotówki i chcecie zapłacić za kurs ponad dwukrotnie wiecej niż kursem państwowym, albo - o czym juz krążą legendy - zapłacić 300 USD za kurs, który mógł kosztować 6 hrywien (4,2 zł). Tyle w tym roku pewna Niemka zapłaciła za drogę z Symferopola do Ałuszty.

- Ale poza tym warto; miejsce wspaniałe. Choć skubią turystę na każdym kroku. Ale turysta wszak od tego jest, by być skubanym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to i ja dołączam się do trzymta się ludki

Małgonia pozdro dla naszej całej watachy

Cześć Japcia

Byłem dwa tygodnie nad morzem, przeczesałem wszystkie plaże / nawet naturystów/, odwiedziłem sto dwadzieścia sześć punktów sprzedaży piwa / chyba już nie mam wątroby ale za to nereczki wypłukane na cacy/, pytałem o Ciebie wszędzie i nic

Kurde gdzie Ty się podziewasz?!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hello ludziska kupe lat Tylko Japkę poznaję, no właśnie, buziaki droga Japciu a gdzie D@N, gdzie Vill?? No i Arimka i Figar0 i jeszcze kilka innych osób??? Pozdrawiam

łajza mnie nie pamięta......... zapamietam to sobie, następna decyzję rolnośrodowiskową to Ci na pewno uwalę.......

 

/edit - Sob Sie 19 19:06:27

aha, a jeśli chodzi o odpowiedź na temat to ja nigdzie w tym roku chyba nie pojadę... może listopad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenuś jakby tu napisac byłam na trzytygodniowym urlopie dostęp do neta miałam ogrniaczny ale nie niemozliwy podobnie jak i Ty Zenuś wcieliłam w zycie zasadę "dzień na urlopie bez piwa jest dniem straconym" Toć to przecież jest mój nektar zycia na szczęście nie wzięłam dłuższego urlopu bo bym chyba sie uzależniła

 

Zenuś oj Zenuś na tej plaży nudystów trzeba było głośniej wołać to bym Ciebie usłyszała i odpowiedziała na twe wezwanie równie głośno Chciałam skrobnąć, że trzeba było mnie szukać może właśnie przy punktach sprzedaży piwka ale to chyba byłaby już zakrawa o jakieś uzależnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad morzem miedzy Świnoujściem a Niechorzem najczęściej Dziwnówek pogoda była super szkoda, że tak daleko 800km w jedna stronę mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku byłem 3 dni w Polanicy Zdroju. Pięknie. Blisko do Gór Stołowych i na Czechy. Tanie noclegi na kwaterach prywatnych 50 zł/od pary, 500 metrów od centrum.

W tym roku tez sie tam wybieram - pozostało dużo do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w weekend byłem w pobierowie nad morzem nawet ciplo było tylko w niedziele lało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...