Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Agro-Auto komis przyjmie maszyny rolnicze, samochody itp. Bezpłatne wstawienie. Nawiąze współprace z osobami/firmami sprowadzającymi w/w sprzęt z zagranicy. Okolice Lublina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie wyorywacz buraczany z zbiornikiem na 2 redliny i prase z224/1 w stanie ladnym do 17000zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj tatko ma do spieniezenia super prase belujaca CLAAS ROLAND 42 FARMER z 90-tych lat zalety to super stan nie spawana nie malowana i nie pogieta a teraz najwazniejsze moze pracowac zciagnikami malej klasy lekko chodzi i posiada zamki blokujace odchylanie klapy adamo24@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam ładowacz czołowy AGRAM do ciągnika łyżka 1,5m uchylana hydraulicznie

0502037327

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupie samozbierajaca jeddynke JUGOSLOWIANKE w extra stanie za przyzwoita cene polska centralna gaczki@onet.eu

 

 

 

mam ale na śląsku mieszkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje siewki do nazwozu dwutalerzowej do 2 tys co masz do zaoferowania.

odpisuj na forum

TO ja od tego pottingera OK)

 

ja mam zaf 603 razem z wałkiem 1900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile moge dostac za 4 metrowy, polzawieszany agregat uprawowy unii grudziadz, rocznik 2001, pierwszy wlasciciel, dokladna nazwa modelu to kompakt c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moj tatko ma do spieniezenia super prase belujaca CLAAS ROLAND 42 FARMER z 90-tych lat zalety to super stan nie spawana nie malowana i nie pogieta a teraz najwazniejsze moze pracowac zciagnikami malej klasy lekko chodzi i posiada zamki blokujace odchylanie klapy adamo24@op.pl[/quot

 

 

 

W jakich okolicach mieszka Twój tatko???? Podaj woj. i jakąs miejscowosc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie agregat uprawowo-siewny bierny wał pakiera z famarolu lub sam siewnik famarolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moj tatko ma do spieniezenia super prase belujaca CLAAS ROLAND 42 FARMER z 90-tych lat zalety to super stan nie spawana nie malowana i nie pogieta a teraz najwazniejsze moze pracowac zciagnikami malej klasy lekko chodzi i posiada zamki blokujace odchylanie klapy adamo24@op.pl[/quot

 

 

 

W jakich okolicach mieszka Twój tatko???? Podaj woj. i jakąs miejscowosc!!

Aja jestem z okolic Bielska i mam claasa rollanta44 też w super stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienabywaj pan claas 44 zastosujesz nadmiar mocy i ukaze sie wada konstrukcyjna .... sprawdz ze malo-ktora niemiała spawanego zawiasu w górnej czesci klapy claas roland 42 FARMER lokalizacja mazowieckie pow garwolin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam owies ładny, gruby, zebrany przed deszczem, ok 30 ton. Cena 500 zł za tonę. Lwówek Śląski wojewodztwo dolnośląskie. Kontakt 75 783 30 41, gg 6627783, email jacektonie@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciongnik deutz 130KM stan bdb z turem za niewielkie pieniondze prosze dzwonić odpowiem na wszystkie pytania!

tel. kom. 604990557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile mógłbym uzyskać za 360 z '77 1600mth,wszystko sprawne,papiery,nic nie rzęzi,opony dobre w 90%??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ciekawe adresy stron internetowych z używanymi maszynami w Niemczech proszę odpisać na boniek145@wp.pl a jak by ktoś wiedział o dobrej i niedrogiej deszczowni rurowej to proszę dać znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...