Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedam ursus 330 (1976) stan dobry silnik igła ale brak oswietlenia i rejestracji oraz oc.papiery zgubiłem:(.

cena która mnie zainteresuje to 6000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam przyczepę samozbierającą jugosłowiankę PRP-3, stan prawie idealny(niektóre sznurki do wymiany), podłoga jak nowa, całe życie garażowana, przez ostatnie parę lat pracowała na 1 ha łąki(wcześniej na dwóch ). Mam ją od nowości i gdzieś mam do niej noże tylko muszę znaleźć.

Cena to 6000 zł do małej negocjacji.

kontakt na PW.

 

 

Sprzedam też kombajn JD 955, 3,6m., 4200mth, sieczkarnia, kabina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotel do Belarusa sprzedam za 200zł. Fotel jest w Legnicy .kontakt tel. 0695 41 45 67.Pozdrawiam Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam swoje ciagniki:

ursus 904 wszystkie opony nowe rocznik 84 od poczatku u nas na 25ha. podnosnik caly po remoncie trzyma bardzo dobrze.stan bdb wywolawcza 29tys

renault 113-14 86 rok stan dobry mam go dwa lata ciagnik bezawaryjny i spalanie nizsze od 904 opony przod stan dobry tyl jedna niedlugo do wymiany wywolawcza 29tys

mf3655 rok 92 datatronic, nowe tarcze dynashift, turbo po regeneracji, klima, przedni podnosnik z obciaznikami, blizniaki do tylu w komplecie wszystko sprawne. 59tys do negocjacji

 

plug overum 4 skiby obrotowy zabezpieczenia srubowe, duzo nowych czesci. wszystkei lemeisze nowe dluta nowe piersi nowe odkladnia 1 szt nowa. przedpluzki. plug bardzo ladnie kryje jezdzil z renowka 113-14 stan bardzo dobry mam go 2 lata cena 10tys

 

opryskiwacz 12metrow 400litrow nieuzywany od 1 roku bo kupilem wiekszy. cena 1400zl wszystko sprawne. w razie pytan prosze pisac prywatne wiadomosci odpisze i podam numer telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam do sprzedania Śrutownikrolniczy SR1 pochodzi z 1988 roku. Nie znam się za bardzo na takich rzeczach, więc zainteresowanych prosiłbym o podanie ceny. Śrutownik znajduje się w miejscowości Kunów w woj. Dolnośląskim. Maszyna jest pordzewiała ponieważ stała w stodole około 4 lata, niemniej jednak działa.

Zdjęcie:

http://img88.imageshack.us/my.php?image=14e23dic3.jpg

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę napisać na email: alivanlayer@gmail.com Mogę też przesłać więcej zdjęć.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oferuję na sprzedaż niemieckie rozdrabniacze i rebaki spalinowe 6,5 i 13 koni mechanicznych. Sprzet fabrycznie nowy a ceny : 6.5Km - 2350 PLN Brutto, 13 KM 3350 PLN Brutto.

Można nimi rozdrabniac kukyrydze, słome oraz odpady drzewne i gałezie do 10 cm średnicy na opał. Udzielamy gwarancji, serwisujemy oraz wystawiamy fakturki VAT.

Wiecej INFORMACJI i Zdjęcia maszyn Pisz:

polexim2000@o2.pl

lub tel:

wojtek - 604 738 376

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Oferuję na sprzedaż niemieckie rozdrabniacze i rebaki spalinowe 6,5 i 13 koni mechanicznych. Sprzet fabrycznie nowy a ceny : 6.5Km - 2350 PLN Brutto, 13 KM 3350 PLN Brutto.

Można nimi rozdrabniac kukyrydze, słome oraz odpady drzewne i gałezie do 10 cm średnicy na opał. Udzielamy gwarancji, serwisujemy oraz wystawiamy fakturki VAT.

Wiecej INFORMACJI i Zdjęcia maszyn Pisz:

polexim2000@o2.pl

lub tel:

wojtek - 604 738 376

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Oferuję na sprzedaż niemieckie rozdrabniacze i rebaki spalinowe 6,5 i 13 koni mechanicznych. Sprzet fabrycznie nowy a ceny : 6.5Km - 2350 PLN Brutto, 13 KM 3350 PLN Brutto. MASZYNA NA KOŁACH, REBAKI 13 KONNE POSIADAJĄ ZACZEP DO CIAGNICZKA OGRODNICZEGO

Można nimi rozdrabniac kukyrydze, słome oraz odpady drzewne i gałezie do 10 cm średnicy na opał. Udzielamy gwarancji, serwisujemy oraz wystawiamy fakturki VAT.

Wiecej INFORMACJI i Zdjęcia maszyn Pisz:

polexim2000@o2.pl

lub tel:

wojtek - 604 738 376

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam rozrzutnik obornika, jednoosiowy 3,5t, rok prod.1988, zakonserwowany, małouzywany, przechowywany pod dachem, mam go od nowego, stan bardzo dobry kontakt tel: 0603746862

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam stoły do rzepaku, Bizon Record, Zo56 i Zo58

kontakt 503-046-003,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam do sprzedania;

1.BIZON REKORD Z058 pierwszy właściciel, rok.prod 1997-pierwszy sezon 1998, 2275 mth, szarpacz, Wszystko oryginalne Bizon Płock, pracował jako kombajn pomocniczy mało wyeksploatowany, gotowy do wyjazdu w pole, stan idealny prosze nie pisać e-maili tylko dzwonić do 20 na nr. 074/89-39-410 lub 605/565-075

 

2.Aktywny agregat uprawowo siewny KRONE KR-3T szer. rob.3metry z włóką wyrównującą i wałem rurowym Mocna i ciężka w pełni sprawna w ciagłej eksploatacji, na cięzkie ziemie, elementy robocze zużyte w 30% + wieszaki do siewnika(doskonale współpracuje z siewnikiem). Skrzynia przekładniowa na 500 lub 1000obrotów. Sprzęgło przeciążeniowe Więcej zdjęć na e-mail tel. 604/478-434

 

3.Ciągnik URSUS 1212 Po remoncie silnika skrzyni i tylnego mostu Przepracowane 2 sezony w 40 hektarowym gospodarstwie Nowe opony, technicznie w stanie bdb. Do poprawek kosmetycznych Tel.604/478-434

 

4.Kolczatka do ciągania za pługiem szer.170cm, tylko raz była na polu chodziła za czteroskibowym Fortschrittem, fabrycznie nowa praktycznie nie używana tel.604/478-434

 

5.Agregat uprawowy KLEIN szer. rob. 4,3m hydraulicznie składany do transportu, z tyłu dwa wałki strunowe z możliwością regulacji docisku, z przodu koła. Jestem pierwszym właścicielem maszyny-kupiona w Agromie rok prod. 1994 Nie malowany nie spawany. Więcej informacji pod nr tel.604/478-434

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.chcem sprzedać pług uni grudziądz tur na spręzynach 3+1 2003 roku,mam pytanie ile mógłbym waszym zdaniem cenić go.pracował na 70ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie sieczkarnie do kukurydzy jednorzedowa w dobrym stanie mazowieckie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam przyczepe zbierajaca 31 nozy lamany dyszel walce rozrzucajace jednoosiowa stan bardzo dobry 16 maja 2008 zebrala jeszcze 7ha zielonki tel. 693 840 819

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprzedam przyczepe zbierajaca 31 nozy lamany dyszel walce rozrzucajace jednoosiowa stan bardzo dobry 16 maja 2008 zebrala jeszcze 7ha zielonki tel. 693 840 819

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...