Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

PIERWSZY WłAśCICIEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pilnie kupię maszt od widlaka kompletny razem z widłami o udzwigu ok 1,5t

Najchętniej z trerenu wielkopolski ale nie koniecznie.

Z przeznaczeniem do zamontowania na ciągniku rolniczym.

tel. 604-073-945

e-mail liberacki@interia.pl

 

Maszt już kupiłem ale nadal potrzebuje wideł do tego masztu o rozstawie mocowania 40cm między uchwytami wideł.

Istnieje możliwość zamiany na widły o rozstawie ok33cm ( brak dokładnego pomiaru)

Jako Gratis dokładam nakładki na widły(przedłużenie) np do zciągania samochodów z lawety.

Posiadane widły zamienię lub sprzedam. Cena 450zł za komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię w bardzo dobrym stanie Bizona Rekorda ZO58 rok ok. 1995/1998 do 100tys. Najlepiej żeby miał poniżej 1500mtg. Proszę o kontakt na e-mail albo na forum.

e-mail: szymek42@vp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktos wie o jakims ładnym i tanim siewniku 3m najchetniej poznaniaku, amazone d7 lub d8 jakis nowszy model nordstena. Lub ktos chce sie zamienic ma 3m na mojego 2,7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerobie jak nie bede miał wyjscia, ale wolałbym fabrycznie 3m-owego Może trafi sie jakas okazja i nie bede muiał dużo dołozyc to kupie 3m. jest ładny na allegro juz niebieski z 98r ale 8500zł !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię rozrzutnik do wapna w idealnym stanie (najlepiej na kołach a nie zawieszany) minimum 2t, a najchętniej 3 lub 5t.

Proszę o kontakt osoby z poważnymi ofertami, ze sprawnym i na chodzie sprzętem!!! Cena do 8000 pln

Może być ew. sprowadzony, byle stan techniczny był satysfakcjonujący. A nie przez telefon ideał, a po obejrzeniu żałuję że w ogóle ruszyłem się z domu te 600 km za takim złomem.

 

W razie informacji proszę o kontakt na maila: w-gaik@tlen.pl, mile widziane zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam starą presę Forschnitt.

Rok produkcji 1979 r.

3 dodatkowe Iglice.

Aparatr i jeszcze pare części dorzuce.

 

Cena 3000 zł

 

Zdjęcia wysyłam na meila

mguzniczak@poczta.fm to mój meil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały moge ci sciągnąc za 2 tygodnie AMazONe D7 3 m w stanie idelanym jak byś chciał się coś więcej dowiedzieć to zadzwoń do mnbie po nr 0602192761 cena ok 6.000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupię pług obracany hydraulicznie 3+1

 

Dzisiaj pług obracalny jest wystawiony do sprzedaży TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do MIREK MASZYNY może zajmuje się pan sprowadzaniem pras rolujących. Interesowała by mnie JD 575 z rotorem i nożami oczywiście szeroki podbieracz. Jeśli ma pan jakąś interesująca dla mnie ofertę to prosze napisać na forum lub na maila luk_net4@wp.pl Z góry wielkie dzięki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z gospodarstw rolnych wystawiło wczoraj na sprzedaż kilkanaście maszyn i urządzeń w tym ciągniki. TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupie pilnie scinacz do zielonki produkcji niemieckiej naj chetniej z centralnej polski

 

 

dziex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurtownia części: MTZ, JUMZ, LTZ, T-150K, DT-75, A-41, A-01M, STALINIEC T-130, T-100, T-170, RUMUNEK (zest. napr. silnika).Prowadzimy także skup części do wymienionych maszyn. Wysyłaka Cały Kraj. Tel/Fax 083/355-15-03 kom 0506-166-782.

 

/edit - Nie Sie 20 10:15:26

MTZ Fabrycznie nowe różne modele moc od 82 do 151KM. Ceny od 51000tyś. Tel/Fax: 083/355-15-03 kom 0506-166-782

 

/edit Zero czytelnosci posta. Nie używaj CAPS LOCKA do całej wypowiedzi. MOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!!mam do sprzedania nowa orginalna nigdy nieuzywana pompe paliwowa do ciagnika ursus c-328.cena do uzgodnienia te;605124432.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zetor 12145 (rok produkcji 1993) z nowym ładowaczem czołowym Polmot-Tur Biedaszki Tur 8(gwarancja) łyżka i krokodyl,

nowe opony Stomil Olsztyn,

przepracowane 3500 mth,

wersja eksportowa,

pneumatyczny fotel kierowcy Grammer.

 

Stan ogólny bardzo dobry, w ciągłej eksplatacji. Pracuje na 30 ha. Sprowadzony 2 lata temu do własnego gospodarstwa, nie na handel(nie zajmujemy się tym), pierwszy właściciel w Niemczech od początku używał go do opryskiwacza i transportu. Pług zobaczył dopiero u nas. Bardzo polecam ciągnik szanowany i nie katowany. Od początku jeździł na NORMALNYM paliwie a nie na opałówce (bo u mnie się takiego czegoś nie używa).

 

Możliwość kupna bez ładowacza czołowego.

 

cena (z ładowaczem) 75 000 zł

 

Wycinarka do kiszonki Strautmann

w ciągłej eksplatacji

zdjęcia na maila

stan bardzo dobry

 

cena 3 500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego od tego zetorka 12.145 albo mi sie wydaje albo jakies kretactwo prowdzisz moze nie wiesz ale 12.145 chyba w tych latach nie robili robili 12245 w malej kabinie a po drugie kto po 3000mtg wymienia opony

 

 

niechce cie oczerniac ale tak mysle tak jak ja za 12145 z (1994r) chcial 56 tys ale ladny byl UUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...