Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu poszukuję ciągnika poniżej 60KM. Moje główne typy to Renault 551S, Same Explorer 55, Hürlimann H-356, Case 485XL ew. Case 585XL przeznaczyłem na ten cel około 25 tys. zł i uważam, że w tych pieniądzach można kupić ciągnik jaki mnie interesuje. Problem w tym, że mieszkam na Lubelszczyźnie i mało jest tu ciągników tego typu.

 

Z góry dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam prasę rolującą CLAAS Rollant 34 wersja AROBALE 1209.

 

Prasa robi baloty 90x120. Walce karbowane z farbą. Owijanie elektryczne sznurkiem. Centralne smarowanie łańcuchów. Podbieracz 145 cm podnoszony hydraulicznie + koło kopiujące

Walce,zębatki,łańcuchy,opony,przewody, siłowniki, łożyska JAK NOWE.

 

Prasa w STANIE IDEALNYM, oryginalny lakier.

 

Prasa w komplecie z oryginalnym wałkiem.

 

Do prasy dokładam instrukcję obsługi oraz katalog części.

 

 

Prasa idealna w górzyste tereny . Niska waga balota i małe wymiary. Zapotrzebowanie na moc to 30 KM (wystarczy mały ciągnik). Niska waga maszyny - tylko 1350 kg.

 

Kontakt 790-641-445

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Johh Deere 6200 Premium, 1999 rok,85 KM Turbo, Klimatyzacja, EHR, 5340 MTH, stan idealny - od ROLNIKA. Sprzedaję bo odbieram za kilka dni JD 120KM.

 

Tel. 602583998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Ursus C 360, stan idealny, 84 r, nowe opony, nowe blachy, lakier,sprzęgło, hamulce, instalacja, kabina, ubezpieczony, po przegladzie cena 17 tys do negocjacjii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam używane opony 14.9-28 oraz 6.00-16. Stan opon oceniam jak dobry. Po zakupie ciągnika z tymi oponami okazało się, że są za szeroki. Obecnie zamontowałem nowe opony 13.6-28 i te nie są mi już potrzebne.

 

Nie jestem w stanie wycenić opon więc proszę o propozycję cenowe.

 

Zainteresowanym prześlę zdjęcia.

 

tel. 509350649

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam używane opony 14.9-28 oraz 6.00-16. Stan opon oceniam jak dobry. Po zakupie ciągnika z tymi oponami okazało się, że są za szeroki. Obecnie zamontowałem nowe opony 13.6-28 i te nie są mi już potrzebne.

 

Nie jestem w stanie wycenić opon więc proszę o propozycję cenowe.

 

Zainteresowanym prześlę zdjęcia.

 

tel. 509350649

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię małą(107 cm szerokości) łyżkę do TURa.

 

Oferty wraz z ceną oraz lokalizacją proszę przesyłać na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie ogłoszenia tanich ciagników głównie na TABLICA.PL ale i na Allegro kilka widziałem. Ogłoszenia sa z zagranicy i treść ogłoszenia jest puszczana przez tłumacza tak że troche jest to jak by Kali pisać

Znajomy napisał do takiego jednego ogłoszeniodawcy i wyszło ze ciagnik jest w Grecji . Cena podana była 14tyś PLN gościo napisal że za kwote 5tyś Euro ciagnik wysle z ubezpieczeniem transportu i daje 5 dni na sprawdzenie ciagnika i przelanie kasy na konto. Normalnie złoty interes Tylko gdzie haczyk

Raczej nikt nie sprzedaje ciagnika wartego min. 60-80tyś za 20 tyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej coś żle zrozumiałeś. koleś wysyła ciągnik 5 dni po wpłaceniu kasy. Zwykły przekręt. multum jest takich ogłoszeń z ciągnikami i samochodami, na forach dużo takich przypadków jest opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzieliscie ogłoszenia tanich ciagników głównie na TABLICA.PL ale i na Allegro kilka widziałem. Ogłoszenia sa z zagranicy i treść ogłoszenia jest puszczana przez tłumacza tak że troche jest to jak by Kali pisać

Znajomy napisał do takiego jednego ogłoszeniodawcy i wyszło ze ciagnik jest w Grecji . Cena podana była 14tyś PLN gościo napisal że za kwote 5tyś Euro ciagnik wysle z ubezpieczeniem transportu i daje 5 dni na sprawdzenie ciagnika i przelanie kasy na konto. Normalnie złoty interes Tylko gdzie haczyk

Raczej nikt nie sprzedaje ciagnika wartego min. 60-80tyś za 20 tyś

Chcesz się nabrać, ja nawet nie czytam takich ogłoszeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A weź zadzwoń do gościa z takiego ogłoszenia od razu z pretensjami , że wpłaciłeś kasę a ciągnika nie ma - jak kontakt z nim urwie się po pierwszym Twoim telefonie to znaczy , że to zwykły oszust .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy do mnie wpadl z wiadomoscia ze znalazł tani ciagnik, Ale odrazu jak zobaczyłem zdjecie ciagnika i cene to kazalem mu dać sobie spokój z tym TANIM ciagnikiem. ale ze był bardzo napalony to napisał do goscia i dostał odpowiedź taka jak pisałem wcześniej.

A tak z ciekawosci sam wyslalem maila do innego gostka który ogłasza sie na Allegro z tanim MF a to odpowiedź po Angielsku i po tlumaczeniu gooogle .

Jakos całkiem zbierzne z tym co znajomy mi mówił a ogłoszenia są zupelnie z innych krajów . Jeśli ktos zna angielski to moze lepiej to przetłumaczy

 

 

Hello,

First of all I want to inform you that I`m located in United Kingdom and I have the tractor here with me.I`m looking to sell the tractor for €7,700 and I pay for shipping/insurance/handling.The tractor is in perfect condition,also the interior is like new and come to you with all the papers documents.I had a buyer offering €8,850 and I've lost about 2 weeks waiting for him to pay just to find out in the end that his loan wasn't approved.I've lowered the price because I'm in desperate need of cash it's either the tractor or the house so if you do not need a loan you can have it.Because it is a large transaction,we will complete the deal only using an authorized third part like European-Freights.I'm currently signed up for a protection program offered by European-Freights (shipping-escrow company) and I would like to close the deal through them.If you are not aware of this program you should know that it will allow you to test,drive and inspect the tractor before paying me.Your payment will be done at European-Freights through bank transfer.You will have a 7 days inspection period to decide whether you want to keep the tractor or not before they release the funds to me.I`m agree with 50% payment at European-Freights after the delivery has started and is confirmed with tracking number and all other details,nothing in advance.If you are interested contact me back and we will discuss future details.If you are interested contact me back and we will discuss future details.

Look forward hearing from you.

Brandon Tonner

 

Hello,

Przede wszystkim chcę, aby poinformować, że I `m znajduje się w Wielkiej Brytanii i mam ciągnika tutaj z me.I` m chce sprzedać ciągnik za € 7.700 i mam płacić za wysyłkę / ubezpieczenia / handling.The ciągnik jest w stan idealny, także wnętrze jest jak nowy i przychodzę do was z wszystkich gazet documents.I mieli ofiarę kupujący € 8.850 i straciłem około 2 tygodni czeka na niego zapłacić tylko, aby dowiedzieć się w końcu, że jego nie był kredyt ve 't approved.I "obniżyła cenę, bo jestem w rozpaczliwej potrzebie gotówki to albo ciągnik lub house, więc jeśli nie potrzebujesz kredytu możesz mieć it.Because jest duża transakcja zrealizujemy czynienia tylko przy autoryzowanym trzecią część jak m. europejskim Freights.I 'obecnie zapisała się na program ochrony oferowanej przez europejskie-ciężarowe (shipping-escrow company) i chciałbym, aby zamknąć ofertę przez them.If nie jesteś świadomy program ten powinien wiedzieć, że będzie można przetestować, prowadzić i kontrolować ciągnika przed wypłatą płatności me.Your zostanie przeprowadzona w europejskim frachty poprzez Bank transfer.You będzie miał 7 dni inspekcji okres na podjęcie decyzji, czy chcesz zachowaćciągnik nie lub przed zwolnieniem środków do me.I `m zgadzam się z 50% płatności w europejskim frachty po porodzie już się zaczęła i jest potwierdzone numerem przesyłki i wszystkich innych szczegółach, żadne advance.If jesteś zainteresowany contact me się i omówimy przyszłe details.If jesteś zainteresowany skontaktuj się ze mną ponownie i omówimy przyszłe szczegóły.

Czekamy na kontakt z Państwem.

Brandon Tonner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Sprzedam 2 szt znanych odtwarzaczy marki Pioneer cdj 800 mk1 do cd dodaje gratis case na te odtawrzacze i mixer djm 600 badz cos podobnego oraz nowy laser do w/w cd ktory mialem na zapasie .CD byly uzywane przezemnie tylko i wyłacznie na imprezach zamknietych typu wesela bale itp nigdy niegrały w klubie stan bdb ,zależy mi na szybkiej sprzedazy dlatego cena do uzgodnienia,wywolawcza wynosi 2500zł za całosc,cena oczywiscie do negocjacji po wiecej informacji zapraszam pod nr tel; 605124432 badz gg;3156082

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Mam do sprzedania agregat uprawowo-siewny bierny z hydropakiem i siewnikiem Saxonia szer.2,5 metra cena 8500, samozaładowczy wózek do balotów 3500, ssąco-tłoczący śrutownik z mieszalnikiem 1t 7000 oraz nowy nieużywany dozatron. Maszyny w ciągłej eksploatacji, od rolnika,polecam Paweł.tel. 601750588 okolice okolice Stargardu Szczecińskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie ten wózek. Napisz coś więcej jaka to firma i w jakim jest stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erdem

Twoje ogłoszenie to nic innego jak szajka wyłudzająca pieniądze w ten sposób od kilku lat na zachodzie Europy. Co parę miesięcy zmienia się tylko firma pośrednicząca w pobieraniu pieniędzy... a ogłoszenia pozostają niezmienione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ile można zawołać za kolczatkę trzy rzędową do pługa 3 skibowego w dobrym stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...