Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, że już sebatian na forum kupowałeś ciągniki, budowałeś chlewnie a teraz przyszedł czas na beczkę (śmiechu!). I jak zwykle na pisaniu zawsze się kończy

Ile ty masz tej gnojowicy lub gnojówki do wywożenia????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle ze to co mówi handlarz ze wyglada idealnie, nie sciaga gratów to jedna wielka sciema, bo niemiec nie pozbywa sie za pare euro dobrego sprzetu. mysle ze 90% sprowadzanego sprzetu sa to graty które sie doprowadza do stanu uzywalnosci w Polsce. Jezdze troche po handlarzach i widze jak to wyglada. Ostatnio kupiłem sieczkarnie mengele 350 turbo i ten gosciu także ma beczkowozy inny sprzet,a w garażu to wszystko remontuje, pompy szlifuja, spawaja, maluja i jak nówka stan idealny Ja kupiłem taka sieczkarnie w której nic nie robil i mysle ze powinna byc oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo uważam, handlarzy którzy sprzedają sprzęt prosto z lawety można na palcach jednej ręki policzyć.jak się z nimi umówisz to nie grzebią i pokażą jak wygląda a inni nawet nie wpuszczą do garażu.i stara prawda niemiec dobrego nie sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do bialy2005. jak mozna wiedziec to ile dales za ta sieczkarnie i w jakim ona jest stanie? bo moj znajomy szuka czegos 1rzedowego aby wieczorami naciac cos krowom na zielono a na jesien reszte skosic wynajeta maszyna. myslisz ze z taka maszyna jak Twoja poradzi sobie c385??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol: Widze, że już sebatian na forum kupowałeś ciągniki, budowałeś chlewnie a teraz przyszedł czas na beczkę (śmiechu!). I jak zwykle na pisaniu zawsze się kończy

Ile ty masz tej gnojowicy lub gnojówki do wywożenia????

A jestes pewien ze nie kupie albo ze nie wybuduje pewny zes na 100%

 

/edit - Pią Lip 14 11:59:06

Pozatym to mnie tacy ludzie jak ty denerwuja decyduja za kogos i wiedza co ja zrobie :Mad: mysla ze sa niewiadomo kim :Confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dałem 4tys, stan wiadomo ze nie nówka, troche trzeba doprowadzic do kultury, jedna baleche juz przetarło tzreba wstawic nowa, ale najważniejsze sa noże i stalnica, ogólni mechanicznie jest oki widac ze zadbana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ona jest bardzo ładna niech się pan spyta Pan aktóry odemnie kupił MEX OK to panu powie jakie maszyny ściągam... Moje maszyny są tylco czyszczone nic nie spawam ani nie kupuję maszyn spawanych... mam małą firmę więc tylko małe maszyny ściągam..., niem cy do któr jadę po maszyny zawsze mi dają zdjęcie więc jestem pewny co kupuję... Polskie beczki nie mają porównania z Niemieckimi są o niebo lepsze

 

/edit - Pią Lip 14 12:21:43

Miałem ostatnio 350 turbo za 3600zł też miała stolnicę i wszystkie noże była kompletna i tylko ją wyczyściłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stalnice to musi miec kazda bo bez niej i noży to by nie była sieczkarnia

 

Kolejna sprawa to tartka na dole

 

Tylko w3azny jest stan tych elementów i ja szukałem na 540obr co jest dośc żadkie 350 TURBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ja miałem tylko raz na 540 obr

 

/edit - Pią Lip 14 12:41:23

To jesteś zainteresowany tym beczkowozem????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a hts np.bez pompy(kompresora)sama beka na podwoziu 10tys litrów można trafić coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie radzę HTS ponieważ jest plastikowa i częsći jeżeli coś się stanie to jest trudno dostać Cena normalnej ok 13- 14 tys drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

syców to jest ten syców gdzie gość robi chwastowniki, zęby do zgrabiarek itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem parę lat temu jedzie się katowicką później w bok.tamten facet przy drodze miał warsztat nazwiska nie pamiętam.wszystko z drutu robił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie mam mała popierdułkę ale zaczymś niedrogim zawsze warto się rozglądać, czasami coś się trafia.wystarczyła by mi sama beczka na podwoziu kompresor sobie przełoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak żeby i pan i ja byliśmy zadowoleni.zerknąłem w atlas myślałem o sycowie koło kępna kiedyś tam byłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tutaj mieszkam koło Kępna Mogę poszukać jakieś beczki jeżeli oczywiście pan chce??? no i w jakiej cenie?

|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...