Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

ten z allegro to nic ciekawego panowie jak ktoś siał takim to wie o co chodzi, trochę nierówności na polu i buraczki na wierzchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o konstrukcję tego siewnika, jest na sztywnej ramie to gama każdą sekcje ma osobno i lepiej od niego kopiuje pole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakość wysiewu jest lepsza od gamy tylko te kopiowanie pola.niewiem jak unicorn3 ma rozwiązane nie miałem okazji obejrzeć w pracy tego sprzętu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi o konstrukcję tego siewnika, jest na sztywnej ramie to gama każdą sekcje ma osobno i lepiej od niego kopiuje pole

Unicorn 3 ma mniejsze kółko podporowe z przodu jak ten co dałem linka , nie wiem co ci nie pasuje w tym siewniku kumpel kupił kleina i nie ma wcale kółka z przody tylko po bokach jak w gamie a sieje o niebo lepiej no i takim kleinem sieje sią 2 szosowo w 3512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie sekcji proszę pana.w gamie każda idzie osobno i kopiuje pole, a co do jakości wysiewu to pisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawieszenie sekcji proszę pana.w gamie każda idzie osobno i kopiuje pole, a co do jakości wysiewu to pisałem

 

To wg. ciebie w tym kleinie sekcje nie kopiują pola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lemiesze do pługa Kverneland o numerach katalogowych: 063215 (prawy) i 063218 (lewy) to w jakiej cenie by się kształtowały wraz z dłutami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki siewnik proponujecie kupić w moim przypoadku ? ale w rozsądnej cenie ? Lepsze palce czy koła ugniatające ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...