Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

Moi rodzice potrzebowali ostatnio kupić nowy silos. Mieszkamy w Wierzbicy i okazało się, że blisko nas znajduje się firma PFTechnology zajmująca się właśnie produkcją i sprzedażą silosów czy też innych zbiorników. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy, a i ceny nie są wygórowane. Warto zajrzeć do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice potrzebowali ostatnio kupić nowy silos. Mieszkamy w Wierzbicy i okazało się, że blisko nas znajduje się firma PFTechnology zajmująca się właśnie produkcją i sprzedażą silosów czy też innych zbiorników. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy, a i ceny nie są wygórowane. Warto zajrzeć do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowały haki do dolnego otwierania burt przyczepy służę pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby kogoś interesowały haki do dolnego otwierania burt przyczepy służę pomocą.

 

Jestem zainteresowany tymi hakami, czy możesz podać więcej szczegółów, wymiary, cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za komplet to jest 10 haków płaciłem 300 zł w tym są podkładki i część tego zamka który otwiera burte moge ci pstryknąć fotki i przesłać szkice z których mi to wypalali, powiem ci że jedną przyczepe zrobiłem i jest zajebiście ładnie domykają itd. rzepak bez uszczelnienia morzna wozić. Daj jakiegoś meila. No i oczywiście albo sobie do mnie podjedziesz albo pokryjesz kuriera. Ja nic niechce na tym zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja za komplet to jest 10 haków płaciłem 300 zł w tym są podkładki i część tego zamka który otwiera burte moge ci pstryknąć fotki i przesłać szkice z których mi to wypalali, powiem ci że jedną przyczepe zrobiłem i jest zajebiście ładnie domykają itd. rzepak bez uszczelnienia morzna wozić. Daj jakiegoś meila. No i oczywiście albo sobie do mnie podjedziesz albo pokryjesz kuriera. Ja nic niechce na tym zarobić.

 

To prześlij mi kilka fotek nameila .glabrysz@wp.pl

 

jnteresuje mnie narazie na jedną przyczepę jak możesz to w meilu podaj nr telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że ta kropka nie należy do adresu??

 

Dokładnie tak kropka niepotrzebna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię brony trójki w przyzwoitym stanie w granicach 350złotych najlepiej grudziąckie z terenu województwa łódzkiego i kultywator 11 łap lub 14 też najlepiej grudziącki za około 450złotych jeśli ma ktoś na sprzedanie w tych granicach cenowych bo po tyle średnio są ale daleko i niewarto mi jechać 200 czy 300km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jeszcze ślęzę 1014(duży wentylator) może być do remontu za około 3tyś zł lub w przyzwoitym stanie za około 4,5tyś.

Po ślęzę moge jechać dalej nie musi być koniecznie z łódzkiego

Zakładam nowe gospodarstwo od początku i musze pokupić wszystkie maszyny tzn ciapka i pług i opryskiwacz polowy już mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam sprzedam Ursusa 902 stan bdb z pługem do odsnierzania opony 60-70% silnik w super stanie pracował u mnie tylko w transporcie woj pomorskie okolice Gdańska tel 791 468 931

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię jeszcze ślęzę 1014(duży wentylator) może być do remontu za około 3tyś zł lub w przyzwoitym stanie za około 4,5tyś.

Po ślęzę moge jechać dalej nie musi być koniecznie z łódzkiego

Zakładam nowe gospodarstwo od początku i musze pokupić wszystkie maszyny tzn ciapka i pług i opryskiwacz polowy już mam

 

Kolego chcesz wykupić wszystkie sprzęty ?.A tak na poważnie to ile masz ha i czym chcesz się zajmować jaki profil ???.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety musze wszystkie kupić bo tak jak już wcześniej pisałem zakładam gospodarstwo od nowa. Brony i kultywator kupiłem w zeszłym tygodniu także już tylko ślęza aktualna :D

A zajmuje się narazie truskawkami a w tym roku jak się przeprowadze do nowego domu to będą jeszcze pomidory, bób i śliwki.

Tam gdzie będę mieszkał jest 4,5 ha, 4,5ha dzierżawie w rodzinnej wsi( bo tera mieszkam u teścia) i ok 2ha u rodziców czyli razem około 11ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety musze wszystkie kupić bo tak jak już wcześniej pisałem zakładam gospodarstwo od nowa. Brony i kultywator kupiłem w zeszłym tygodniu także już tylko ślęza aktualna

A zajmuje się narazie truskawkami a w tym roku jak się przeprowadze do nowego domu to będą jeszcze pomidory, bób i śliwki.

Tam gdzie będę mieszkał jest 4,5 ha, 4,5ha dzierżawie w rodzinnej wsi( bo tera mieszkam u teścia) i ok 2ha u rodziców czyli razem około 11ha.

 

Przyznam szczerze kolego ,że zapał masz ogromny na te ciężkie dzisiejsze czasy .Ja po rodzicach mam 30ha i 5 ha łąki i jest ciężko .W prawdzie spłacam ziemię i chcę inwestować w maszyny nowe ,ale bez tego nie da się pracować ,jak sam pewnie zauważyłeś .A patrz zapomniał bym ,że przyszli teściowie też wspominali ,że jak wybiorą się na rentę ,to też nam dadzą 11 ha to gospodarka się powiększy .Pozdrawiam i zdrówka życzę ,bo to zawsze się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na nowe niestać i kupuje używane ale firmowe np. uni grudziądz.

A traktora nigdy nie kupie nowego bo wszystko co zarobie będę musiał na naprawy wydać więc wolę c330 lub c360 bo ją młotkiem i 2 kluczami za pare groszy na polu naprawie i jade dalej. A klima i elektronika mi niepotrzebna na 11ha.

A Ty co hodujesz czy uprawiasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam na stanie świnki ,,sporo tego jest ...paszę muszę dokupić takie to łakome są zwierzaki .A na polu od 2 lat sieję kuku w zeszłym roku miałem 10 ha na ziarno W tym też będę siał 10 ha kuku ,bo świnki chętnie jedzą taką karmę ,a plon mam co najmniej 10 ton .W 12 było więcej ,bo ponad 12 ,ale w tym poprzednim omonica mi zaatakowała plantację kukurydzy .W najbliższym czasie będę zmieniał profil produkcji na opasy i oczywiście sprzętu zamierzam dokupić .W tym roku będę grodził pole siatką ,,,sam jestem ciekaw co z tego będzie .Leśnictwo daje mi słupki za free .Pozdrawiam ps te 10 ha to od teściów dostaniemy i mają jeszcze 3 ha łąki też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do ursusów ,to się zgadzam sam często to przerabiam ..chociaż awarie są u mnie bardzo sporadyczne .Jakieś drobnostki ,jak pana etc to tak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też hodowaliśmy świnki ale ciężko z tego wyżyć i skasowaliśmy wszelką hodowle i jest święty spokój mniej roboty i pieniędzy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś też hodowaliśmy świnki ale ciężko z tego wyżyć i skasowaliśmy wszelką hodowle i jest święty spokój mniej roboty i pieniędzy więcej.

Kolego to fajnie ,że pracy masz miej ,ale pieniędzy więcej zdradzisz mi jak to się robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano nietrzeba pieniędzy wydawać na pasze i zboże bo jak swojego brakło to trza było kupić a potem jak świnie urosły to były po 3zł za kg więc się do interesu dokładało a jak się skasowało hodowle to zboże się od razu do młyna zawiozło i była ta sama kasa tylko bez roboty czyli codziennego oprzątku

A jak były świnki to niebyło pola na inne uprawy bo było zboże potrzebne a teraz rosną wiśnie, śliwki i truskawki i troche żyta a niedługo jeszcze będą pomidory i bób.

Jak ktoś ma kilkadziesiąt hektarów i kilkaset świń to może to się jakoś opłaca ale my trzymaliśmy kilkadziesiąt przy 15ha i to niebyło opłacalne.

Z sadów i truskawek i warzyw jest kilkunastokrotnie więcej dochodów i się niemartwie że mi braknie Tak to było w moim przypadku bynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano nietrzeba pieniędzy wydawać na pasze i zboże bo jak swojego brakło to trza było kupić a potem jak świnie urosły to były po 3zł za kg więc się do interesu dokładało a jak się skasowało hodowle to zboże się od razu do młyna zawiozło i była ta sama kasa tylko bez roboty czyli codziennego oprzątku

A jak były świnki to niebyło pola na inne uprawy bo było zboże potrzebne a teraz rosną wiśnie, śliwki i truskawki i troche żyta a niedługo jeszcze będą pomidory i bób.

Jak ktoś ma kilkadziesiąt hektarów i kilkaset świń to może to się jakoś opłaca ale my trzymaliśmy kilkadziesiąt przy 15ha i to niebyło opłacalne.

Z sadów i truskawek i warzyw jest kilkunastokrotnie więcej dochodów i się niemartwie że mi braknie Tak to było w moim przypadku bynajmniej.

To się chwali kolego ...pomysłowość jest na pierwszym planie w dzisiejszych czasach ,a nie rycie łopatą ,czy widłami Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Drogich Forumowiczów!

Kangur Sp. z o.o. jest jedynym w Polsce producentem drukarek przemysłowych atramentowych wykorzystywanych do seryjnego znakowania produktów (kody kreskowe, daty, godziny oraz inne alfanumeryczne informacje).

Zaufało nam już wielu producentów, dlatego zachęcamy i Państwa do odwiedzenia strony http://kangurelektronika.pl

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...