Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

CIągnik same 1982r stan bdb z turem opny jak nowe 75KM daje dużo mocy

CENA TYLKO 32000zł

 

OBRAZEK1

 

OBRAZEK2

 

tel. kom. 604990557

 

/edit Wstawiaj jeszcze większe zdjęcia. Wtedy dużo osób twoich wypowiedzi nie zobaczy, ponieważ zostaną usunięte. MOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jesli ktos potrzebuje to niech pisze:

 

1. Kołowe ciągniki rolnicze „Ursus” 912, 914, 1012,1014, 1222,1224, 1614 - Instrukcja obsługi

2. Przepisy obsługi ciągników „Zetor” 7211(dotyczy także 5211 5245 6211 6245 7211 7245 7711 7745 7245 „Horal” - Instrukcja obsługi

3. Silniki wysokoprężne SW400 - Instrukcja obsługi (polski, niemiecki, rosyjski, angielski)

4. Silnik wysokoprężny SW400/K1 i SW400K1/1 - Katalog części

5. Silnik wysokoprężny SW400/R3/4 i SW400/R3/5 - Katalog części

6. Prasa zbierająca wysokiego stopnia zgniotu Z-224/1 - Katalog części

7. Prasa zbierająca wysokiego stopnia zgniotu Z-224(Z-224/1 Z-225) - Instrukcja obsługi

8. Kosiarki rotacyjne Z070 i Z036 - Instrukcja obsługi i katalog części

9. Kombajn zbożowy Z056 „Bizon Super” - Instrukcja Obsługi

10. „Agromet Czarna Białostocka” Dwuosiowy Roztrząsacz Obornika - Katalog części i instrukcja obsługi

11. Wywrotka rolnicza T 058 - Instrukcja obsługi

12. Zbieracz Pokosów T 124 (przyczepa samo-zbierająca) - Katalog części

13. Kombajn do zbioru ziemniaków jednorzędowy Z 644 „Anna” - Katalog części

14. Jednorzędowy kombajn do zbioru buraków cukrowych Z 413 „Neptun” - Instrukcja obsługi i katalog części

 

ceny do uzgodnienia, są to oczywiście kserokopie

kontakt: sirmnemonic@o2.pl lub forum

Kilkanascie osób już zamówiło i się nie zawiodło !! !! !! !!

 

A oto jedna z instrukcji na allegro:

http://www.allegro.pl/item131998496_instrukcja_obslugi_ciagnikow_zetor_5211_7745.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jesli ktos potrzebuje to niech pisze:

 

1. Kołowe ciągniki rolnicze „Ursus” 912, 914, 1012,1014, 1222,1224, 1614 - Instrukcja obsługi

2. Przepisy obsługi ciągników „Zetor” 7211(dotyczy także 5211 5245 6211 6245 7211 7245 7711 7745 7245 „Horal” - Instrukcja obsługi

3. Silniki wysokoprężne SW400 - Instrukcja obsługi (polski, niemiecki, rosyjski, angielski)

4. Silnik wysokoprężny SW400/K1 i SW400K1/1 - Katalog części

5. Silnik wysokoprężny SW400/R3/4 i SW400/R3/5 - Katalog części

6. Prasa zbierająca wysokiego stopnia zgniotu Z-224/1 - Katalog części

7. Prasa zbierająca wysokiego stopnia zgniotu Z-224(Z-224/1 Z-225) - Instrukcja obsługi

8. Kosiarki rotacyjne Z070 i Z036 - Instrukcja obsługi i katalog części

9. Kombajn zbożowy Z056 „Bizon Super” - Instrukcja Obsługi

10. „Agromet Czarna Białostocka” Dwuosiowy Roztrząsacz Obornika - Katalog części i instrukcja obsługi

11. Wywrotka rolnicza T 058 - Instrukcja obsługi

12. Zbieracz Pokosów T 124 (przyczepa samo-zbierająca) - Katalog części

13. Kombajn do zbioru ziemniaków jednorzędowy Z 644 „Anna” - Katalog części

14. Jednorzędowy kombajn do zbioru buraków cukrowych Z 413 „Neptun” - Instrukcja obsługi i katalog części

 

ceny do uzgodnienia, są to oczywiście kserokopie

kontakt: sirmnemonic@o2.pl lub forum

Kilkanascie osób już zamówiło i się nie zawiodło !! !! !! !!

 

A oto jedna z instrukcji na allegro:

http://www.allegro.pl/item131998496_instrukcja_obslugi_ciagnikow_zetor_5211_7745.html

 

 

od kiedy to wolno tak kopiowac takie materialy??? (xera ksiązek to lamanie praw autorskich chyba i jeszcze nie lapie ich 25 lat czy ile teraz tam jest ze mozna kopiowac) az dziwię się ze allegro.pl jeszcze Twoich aukcji nie zdjęło

 

a tak serio - jakbys mial instrukcję do zetora 8145/10145 to daj znac bo bym sobie wzial

 

pzdrwm Nikita_Bennet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzisz fabryki tych maszyn (oprócz Ursusa) do których mam instrukcje już nie istnieją, więc kto ma się upomnieć o prawa autorskie?? Ja sam posiadam 12145 i używam instrukcji od Ursusów. Jak chcesz to daj znać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz ci mowię - jakis wredny allegrowicz.

kiedys mi tez aukcji o malo nie zdjęli a w drugiej dostalem punkt karny bo odwolalem oferty a gosc się uwział.

poza tym za duzo siedzialem swego czasu w kopiowaniu roznych rzeczy i taka nalecialosc mi zostala ze to dostrzegam choc imho to dobrze ze są ludzie którzy mają takie materialy bo czasem ciężko jest znalezc cosik po polsku a jesli jest to drogo kosztuje.

 

 

pzdrwm david_a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, dużo osób teraz sprowadza maszyny z zachodu i nie mają instrukcji do tych maszyn. Przeważnie ciągniki. A ja chcę pomóc i nic wiecej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

poszukuję obudowy skrzyni biegów do C-330 Jak coś widzieliście w necie to podajcie namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam

Claas Consul 80r heder 2,7m sieczkarnia, silnik Mercedes 85kM. stan bdb, posiadam go od 7 lat bez żadnych awarii. Cena 20500zł do uzgodnienia kontakt. dromek@neostrada.pl tel, (081)5664242 GG 7163830

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje "Eryko" za adres strony. . Podajcie mi strony internetowe z uzywanym sprzetem rolniczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam pług 3+ skibowy obracany IBIS XXL Unia Grudziądz rok prod.2002 bardzo malo uzywany jak nowy cena 13000 do uzgodnienie moge przeslac.Plug mozna zobacztc kliknij

tel.691385937[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie MTZ 82, z duza orginalna kabina, polbiegi (reduktor), moze byc z TUR-em (minimum 2-sekcyjny) w przystepnej cenie, z wojewodztw Podkarpackiego, Malopolskiego, ewentualnie Swietokrzyskiego.

Mile widziany stan techniczny conajmniej dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam agregat do ciągnika 5m szerokości roboczej w stanie bdb rozkładany na hydraulice cena 17000zł jest to niedrogo w porównaniu do konkurencji

prosze zobaczyć

http://www.allegro.pl/item131231651_agregat_uprawowy_k600_szerokosc_6m_okazja_.html

 

telefon kom. 604990557 prosze dzwonić cena do negocjacji

 

/edit - Nie Paź 8 19:03:37

może chcesz kupić LTZ z turem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię Prasę rolujacą, produkcji polskiej, w pełni sprawną w cenie do 30 tyś.

 

semos@wp.pl lub gg:7569808

Ja mam do sprzedania Prase rolującą Spima z 1996 roku. Jestem pierwszym właścicielem, użytkuje ją od nowości w swoim gospodarstwie.

 

Cena do uzgodnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może chcesz kupić LTZ z turem

NIe, musi byc MTZ82, ze wzgledu na jego koniki (ich ilosc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem plugow 4 skibowych obracanych...w sumie nie wiem jakiej firmy moze ktos mi cos doradzi i zaproponuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brona rotacyjna KRONE KR-3T szer. rob.3metry z włóką wyrównującą i wałem mocna i ciężka w pełni sprawna w ciagłej eksploatacji, na cięzkie ziemie, elementy robocze zużyte w 30% + wieszaki do siewnika CENA 7.200 PLN oraz gruber RABE WERK szer.rob 2,4m na gesistopkach z włóką i wałkiem kruszącym Chodził z 912 lub Zetorkiem 7245 CENA 4,900 pln

Tel. 604/478-434 najlepiej wieczorem bo w dzień jestem w polu a w Ursusie nie zawsze słychać telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...