Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedam Mtz-80, duża kabina,rok produkcji 84,1900mtg,bez przodka-16tys zł

prasę Gallignani 9120 baloty 120 na 120,przekażnik na stanie - 10 tys zl

 

nr tel:609209185

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leon Co do ceny tego 7745 to 45-50tys. ale jak to możliwe żeby ciągnik o tylu mth miał nowe opony z przodu i 60% z tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź datę na tylnych oponach, czy się pokrywa z wiekiem traktora. Ja kiedyś myślałem kupić 914 póki go nie zobaczyłem handlarz mowił że traktor ma 2000 mth tylko że traktor miał prawie zdarte gumy i na pewno nie pierwsze a jeszcze do tego zaniedbany . Jak będzie garażowany bez dostępu światła i zadbany to jaki by nie był przebieg to i tak będzie dobrze wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM!!!!!!!!!!

Opone rolnicza rozmiar 34/16.9 nowa wogóle na feldze nie byla jednak wulkanizowana od srodka od zewnatrz nic nie widac stan super

cena 700zl a nowa 1200 czy to sie nie oplaca

0242523179

697942608 gg1593634

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mlodego farmera

Tak tez myslalem ze okolo 50tys. a co chodzi do opon to z przodu mu zalozylem nowe(a w starych mogles reke wlozyc) a z tylu byly takie od nowosci... Pracowal tak mi sie zdaje w transporcie bo opony tylnie sa zdarte rowno(jak po jezdzie po asfalcie) podobal mi sie bo jak go zapalisz to nawet dymka nie puscil-jak nowy(a lał olejem cale sprzeglo mial usmarowane w misce zostawalo przez noc 2cm) wymienilem mu tylko uszczelke i chodzi...

700mth mowi za siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

700mth i opony do wymiany ???? Może 7000:) i to juz kolejne jego buty

 

Ja mam 7341 i zrobiłem juz nim 1400mth duzo jezdze po asfaltach np. beczkowóz na usługi. I przednich opon jescze z 60% mam a z tyłu 80-90% Także ten przebieg to wielka sciema przednie oponki srednio wytrzymuja 2000-3000mtg, mówi sie ze powinno sie zedrzec 2 komplety przednich na jeden tylnych. także po tym co piszesz szacuje jego przebieg na jakies 2500mth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam archiwalne numery TOP AGRAR POLSKA od nr.1/1998 do nr.12/2005 cena za sztuke 2 zł wszystkie egzemplarze w idealnym stanie nie zniszczone jak nowe w razie pytan prosze o kontakt email; rad10@op.pl lub tel.602834582

 

Sprzedam archiwalne numery TRZODA CHLEWNA od nr. 1/1999 do nr.12/2004 cena za sztuke 1 zł wszystkie egzemplarze w idealnym stanie nie zniszczone jak nowe w razie pytan prosze o kontakt rad10@op.pl lub tel.602834582

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie niewiecie gdzie można kupić taki obciążnik zawieszany na przedni tuz ciągnika? Ile takie coś może kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście jest, kurcze drogawy troche. Nie wiem co mam zrobić nowe zaczepiane na rame kosztują 3tyś. Jak myślicie 800kg wystarczy do ursusa 1634?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy taki problem dorobić zrobić ramę, oblać betonem i jest albo jakaś skrzynia, nawalić kamieni i też jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Bialego

ma 700mth!! to po pierwsze

a po drugie gosc jezdzil na wlaczonym przodku po asfalcie i dlatego sa do wymiany tak trudno to zrozumiec!!! ...rwa mac!! (słowo zostało usunięte) jestes.... zacznij troche myslec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad niby jestes pewnien ze ma tylko 700mth ??????? Pracowałes nim te 700mth 12 lat i niby 700mth czyli niecałe 60 mth rocznie ku... smiechu warte nie wiem skad tacy naiwniacy sie jescze biora. ja tez swojemu za kilka zrobie 1000mth i bede szukał takiego jelenia jak Ty !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie denerwuj sie bialy bo Ci skoczy... cisnienie... nie potrafisz sie cieszyc czyims szczesciem... ja w porownaniu do Ciebie widze co mam... martwisz sie ze przeplaciles za swojego 7341? nie przejmuj sie tak a jak chcesz pogadac 9777541 to moje gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

700h w 12 lat,pewnie stał w garażu ja na 30ha robie 3 ciagnikami i kazdy ma rocznie około 300h,no jeszcze troche usług,na wiosne jak ursus 5314 pójdzie do żyda ,to też mu cofne licznik do 1500h i poszukam jelenia takiego jak leon

ps, teraz ma 3200 i ma 9 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kole w oko ze mam taki piekny ciagniczek za pare groszy buahahaha

w Norwegii nie takie traktorki stoja ale coz tu mowic mowisz ze niemozliwe... twoja sprawa czy wierzysz

a w to uwierzysz 6211 z 84r. bez regeneracji silnika 1700mth(do tego momentu obecnie na docieraniu) to wg Twojego przelicznika wychodzi ze ok. 80 mth na rok robil mozliwe?

ja wiem ze w Polsce sa tacy leszcze co w to nie wierza no coz maja prawo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po stodołach mają pochowane różne rzeczy, ja ostatnio kupiłem od gościa rozrzutnik obornika żadnej zgnitej blachy żadnych luzów oryginalne napisy tabliczka nawet z tyłu lampy chowane i rok 1985 i nic przy nim nie wymieniane, ale wszystko zależy od okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie uwierze w takie smieszne niskie przebiegi ciagników, a tym bardziej sprowadzanych z zachodu. Myslicie ze ciagnik ktos sobie kupił po to zeby stał w garazu Nigdzie nie napisałem ze przepłaciłem za swojego 7341 i jestem z niego bardzo zadowolony, a w dodatku nie stoi w garażu i do koscioła nim nie jeżdze tylko w pole. Sam przebieg mówi za siebie 2,5 roku i prawie 1400mth, do 6 tys go potrzymam zrobie mu ze 3 tys i bede szukał takiego jelonka jak leon Ale przeciez co widzi na liczniku leon to jest swiete i nie mozliwe zeby był cofany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on nie jest z zachodu tylko z Norwegii (to chyba polnoc).... prawda ludzie czasami chowają takie sprzety ze.... szkoda gadac... bialy i tak w to nie uwierzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupie talerzówke 2,7m do zetora 8011

Najlepiej dolnysląsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na wiosne sprzedałem ursusa1222 z 88 i miał 1700mth!! A od zeszłego lata mam nowego MF 5465 i ma już 700mth - tyle że przedtem miałem 5 ciągników a teraz areał o połowe większy i sa dwa - radzą sobie lepiej od swoich poprzedników:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy zostawiał w rozliczeniu samochód u autoryzowanego dilera. Auto niestare (chyba 4 lata), ale przebieg spory, bo dużo jeździł. Na pierwszy rzut oka auto w super stanie, ale ze względu na przebieg zawias do roboty, silnik niedługo do remontu. Diler mu powiedział, że cofną licznik i auto pójdzie za dobrą cenę. Pewnie teraz jakiś kolo się zastanawia, jak to możliwe że honda z małym przebiegiem się tak sypie Skoro dilerzy tak robią, to co dopiero prywaciarze!

Zamiast patrzeć na licznik, lepiej wziąć ze sobą fachurę co się zna na sprzętach i niech obejrzy co to jest warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię używany agregat podorywkowy 5 łapowy z talerzami i wałem rurowum. tel 602364425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...